Нанана
Нанана
Thief Нананана... [Кога веќе друг отвора топици во мое име, јас барем можам да едитирам, нели?! :)]
riba ma ti si...ekstra-kvaliteten tipec :))))))))
dalila
quote:
Originally posted by Thief
Инаку, ако сум јас предмет на дискусија, да отвориме еден топик за мојот лик и дело... [:)]
Kje se diskutira za tvojot lik i delo[;)]..ama pazi na koj podforum e postavene diskusijava[:D][:D][:D]
OooOo
quote:
Originally posted by Thief
... да отвориме еден топик за мојот лик и дело... [:)]
Da ne planirash da umirash??
Strelec Naslov na topikov: ’Ликот и делото на Thief’ Epa vaka: Telo na 13-godishno momche, mozok na 48-godishen zrel mazh, srce na 31-godishna zhena, izbuvlivost kako 6-godishno dete, zaljublivost kako 17-godishna tinejdzerka!:) Retko majka ragja takvo dete!:)))
dalila
quote:
Originally posted by Strelec
zaljublivost kako 17-godishna tinejdzerka!:)
Jas imam informacii deka e postojan vo svojata ljubov[:D]...ne znam dali e tochno toa, dodusha...znae nekoj?[;)][:D][:D]
RaGeAnGeL ah ne znam dali da pocnam da kazvam ili da ne kazvam......ama i so da kazam kazano e sFe...nego... KatjOOOOOOOoooOooOOoOoOoo jaFi se ajde
SpaceLily Abe thief sve sve okej si neam zamerki ...samo me nervirat sho si mnogu kulturen i oficijalen....i sho pishis literaturno...a pokaza bogami deka tetovskiov ubo go vladejsh:) vidis kako si pishat site, skopjani skopski,ohrigjani ohridski.....ti pishi tetovski mu eam:)
mArInCe samo pustine ` morash da gi isfrlish od upotreba :))
sisi
quote:
Originally posted by Thief
Може не знам да администрирам, ама затоа имам други квалитети! [;)] Инаку, ако сум јас предмет на дискусија, да отвориме еден топик за мојот лик и дело... [:)]
Likot i deloto na Thief (go pozajmiv citatov od Strelec,se kazuva[:)]) Јас го читам Thief и не можам да се изначудам!? Абе таков речник, таков стил, таков уметнички дизајн на зборови, ретко се среќава! Детево наместо млечни и месни производи, чиниш енциклопедии и лексикони консумира!!!
SpaceLily Opa bato???? sho trebase ova da znaciT?
VeGaS
quote:
Originally posted by SpaceLily
Opa bato???? sho trebase ova da znaciT?
Tanje, smej si se i traj - gledaj seiri [:D][:D][:D]
Strelec
quote:
Originally posted by Thief
Нананана... [Кога веќе друг отвора топици во мое име, јас барем можам да едитирам, нели?! :)]
Абе Thief...:) Никој не отворил топик во твое име и ти барем знаеш дека тоа не е можно... Направен е split со тоа што е еден твој пост префрлен на новоотворен топик! Патем, нели забележуваш дека само убави зборови се пишуваат за тебе? Не е белким од убави зборови да се плашиш и срамиш!?:) И конечно... Зошто го едитираше сопствениот пост???:) Ајде пробај речи дека тоа што го едитираше, не беше од тебе лично напишано!:)))
Thief Ај, да го препрочитам твојот пост уште еднаш... Хм... колку ли само иронија на едно место! :) Едно потпрашање: колку ќе трае ова да знам дали сум подготвен да го издржам или да кревам раце со време!? ;) Да, од мене е напишано, ама во друг контекст, како одговор на тоа што ме анализираш мене, кадешто се зборува за нешто сосема друго. Класика од „придржување кон топикот“, впрочем! :)
Strelec Thief, уште еднаш потврдуваш дека сум во право за оној мој дел: "izbuvlivost kako 6-godishno dete" Од каде идеја дека постот ми бил со иронија??? Најискрено мислам и МАКСИМАЛНО СУМ СЕРИОЗЕН дека спрема возраста Thief е најпаметното суштество на овој форум!!! Е сега, факт е дека многу често и во голема мерка забегуваш... ама тоа е тоа!?:)
Thief
quote:
Originally posted by Strelec Retko majka ragja takvo dete!:)))
Од мајка ми: и да знаеш дека вакво дете ретко се раѓа! :) Од мене: срце на 31-годишна жена и тело на 13 год е без иронија пишано?! А, како тоа „забегувам“, жити мене?! :) НО, добро, до „избувливоста“ е ова! ;)
VeGaS
quote:
Originally posted by Thief
quote:
Originally posted by Strelec Retko majka ragja takvo dete!:)))
Од мајка ми: и да знаеш дека вакво дете ретко се раѓа! :)
I da znaesh deka ja zalam majka ti [:D]
јузер Бргу вапцувајте петокракиве да не викнам Црвената Армија!
Strelec
quote:
Originally posted by Thief
Од мене: срце на 31-годишна жена и тело на 13 год е без иронија пишано?!
Ете дека пак без потреба скокаш како петел... Кога реков дека е без иронија напишано, мислев на ова: Абе таков речник, таков стил, таков уметнички дизајн на зборови, ретко се среќава! Детево наместо млечни и месни производи, чиниш енциклопедии и лексикони консумира!!!Напишано е можеби во невообичаен стил, но иронија тука нема! А тоа со жената и детето не е иронија, туку шега! Наслов на овој форум е: Entertainment, Fun, Humor
Thief Зарем има поента и понатаму да се надмудруваме?! Не ја гледам целта... Одам да ја докрајчам „Сок од простата“ од Бутика, ми ја вратија завчера, во овие денови кога морам да се дружам со креветот, супер ми доаѓа... Вегас, говедо едно! Сега не сум администратор и можам да ти кажам се` што ти мислам без да водам сметка дали ќе навредам некој член на форуов! Ако не прекинеш, ќе ти го најдам крајот и чарето, немој да мислиш дека ако не сум повеќе со црвени ѕвездички не можам да ти дојдам доака на форумов! Зачепи веќе еднаш, гнидо една!
RaGeAnGeL pahHhahahahahHAHhahHAHhahHAHhahHAHa e vaka be bobane beeeeeeeeeee ami so cuteshe do sega beeeeeeeeeee malce da vidis kako e nie obicnive smrtnici so maki trgame[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]
Thief Рејџ, срце мое спортско и проширено, не си ти свесно што чудо ја знаем и можем да бидем... Еве, зборим тетовсќи за атер на Зулумон охриТски! Него, си чула ти за турскана: црн г`з, бел г`з - г`з је?! Е, тоа бе, дејче, овде се дешава... Све је исто, само њега нема! :) А, овја копиљов покерашки, нека јаде бурек, ќе му дадем четврт со петарде. По носон, одма има рабтоа низ Тето`о, ќе го запослим у Реклама бурекџилницана, треќа смена да им сече на четврти од бурекот, им требало шпакла, им се скршила старата... Е, сега, ќе треба да се наведнуе малу, освен ако од л`жење не му расте као на Пинокио. А, бе, ај, што ве гледам чудни... ;)
VeGaS
quote:
Originally posted by Thief Вегас, говедо едно! Сега не сум администратор и можам да ти кажам се` што ти мислам без да водам сметка дали ќе навредам некој член на форуов! Ако не прекинеш, ќе ти го најдам крајот и чарето, немој да мислиш дека ако не сум повеќе со црвени ѕвездички не можам да ти дојдам доака на форумов! Зачепи веќе еднаш, гнидо една!
Ahahahah, chek chek AhahahAHhahAHahhaAHhaHAhaHAhahHAhHAhahAHhAHHAhAHAha pa ti ne si normalen bre [:D][:D][:D] ne ti e sezona batka [^] P.S Strelec, posle ova se osekam navreden, mene me prakavte na pauza koa vregav, aj vidi sega [:(] Znam deka si ti ramnopraven, imam chustvo deka ke postapish pravedno vo sluchajov so istrebuvanje na voshkive - barem privremeno [:)] Thief, batka najdi mi go kjareto pls [:D] A za toa so noson, ahahahah, ke vikneme i kamermani da imame i video zapis, da vidime koj kako remeti [:D] Abe od karta na makedonija ke te izbrisham [^] Ma posle mojot tretman nema da mozish sam da se prepoznaesh [:D] AhahHAHaha, nego ti si bolen, a i zelen [:p]
Thief Уште јадеш гованца?! Ај, и од куров малу к`сни ми да ти биде комплетен „угоѓајот“... Ѓубре едно идиотско! А, носот и даље ти е као шпакла за бурек-сечење, говедо неваспитано...
VeGaS
quote:
Originally posted by Thief
Уште јадеш гованца?! Ај, и од куров малу к`сни ми да ти биде комплетен „угоѓајот“... Ѓубре едно идиотско! А, носот и даље ти е као шпакла за бурек-сечење, говедо неваспитано...
Abe nema nekoj admin online da editira postovite od maliov !? Abe pocna i so vulgarnosti [:D] Nego, aj mene mi najde rabota so nosov, nego tebe kaj da ti najdeme rabota so taa pomaradzesta boja !? Nekoja tropska ovoshna gradina ili ... [:D][:D][:D]