МАРА и ПАНА
МАРА и ПАНА
intel Ај со среќа нека ви е се таксавте.

После ова што Мара ми го пиша:

Пана....па ти не си бил лош тип...браво! Ги имаш моите сипматии

А ти Интел...ги загуби Срам да ти е! Да си мочаш во кадата додека се бањаш!

дури се прелогира да биде до Пана

Active Members: 9 | Anonymous Members: 2 | Guests: 6 || Total: 17 [ Administrators | Moderators ]
Active Users Record: 186 | Record Set On: April 18 2005 at 20:38:51
Members Online: Pana | Mara | dejan | intel | SpaceLily | јузер | mnik | Inkognito | Jakov
Mufla
quote:
Originally posted by Thief
Ако не сакаш да ме слушаш слободно горе десно кликни logout и замини се за навек од форумов и онака не си баш од некаква корист тука! [edit] Да ме слушаш не можеш никако, можеш само да ме читаш!
Bravo bravo. Go licit na eden admin [:D][:D][:D]
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Thief
Ако не сакаш да ме слушаш слободно горе десно кликни logout и замини се за навек од форумов и онака не си баш од некаква корист тука! [edit] Да ме слушаш не можеш никако, можеш само да ме читаш!
aham da ...izvini ti beshe toj so civcecse i so pcueshe sve zivo i divo na msn kaj mene?ili se imam prepoznaeno?? Bobane od deneska pa nataka ko te jebe[^]
Thief А, бе, не ги личи и модераторите да отклучуваат топици заклучени од администратори, па гледам го прават тоа. Не личи и модераторите да имаат сомнителен критериум и аршин кога ценат што е сеир, а што не... Тоа што го пишав за Рејџ е мое лично мислење, а не став на администрцијата на форумов. Ако некој бил доведен во заблуда, сега му разјаснувам. И сега ќе ставам многу смајли на постов - ќе ја измени тоа неговата содржина?! :))))))))))))
Thief
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Thief
Ако не сакаш да ме слушаш слободно горе десно кликни logout и замини се за навек од форумов и онака не си баш од некаква корист тука! [edit] Да ме слушаш не можеш никако, можеш само да ме читаш!
aham da ...izvini ti beshe toj so civcecse i so pcueshe sve zivo i divo na msn kaj mene?ili se imam prepoznaeno?? Bobane od deneska pa nataka ko te jebe[^]
Си се нашла на вистинско место во погрешно време и јас си признавам дека нервозно сум реагирал и сум бил револтиран и ИНФОРМАТИВНО сум споменал дека сум баниран. Не е во ред да преувеличуваш... А, убаво долго време те држев на блок на МСН...! :)
RaGeAnGeL per da ne te znaev tvojata uzasna potreba za arogantnost i tvoeto ponashanje MOZDA i ke imaja nekavo vlijanie na mene ....pa i na drugive....AMA za sreka sekoj ako ne mnogu barem malce te znae[:D]si osekas ti i sam jasno mene mi e ....ko ke sedis na msn vo 5 am[;)] btw jas ko ke pisam [:D]znaci deka se smejam kako so bash i vo momentov se smejam i i kazvam na doktorkava na rabota za tebe
Mufla Me lichit, ito mnogu me lichit [:D]
RaGeAnGeL me drzis ti na block na Msn dur ne ti zagorit pod noze...posle i na mirc i na msn civics....sedi be dete aman...brkaj rabota i svati ednas zaebancija tibam glata me terash da pocnam seriozna da sum[:D]
Thief Те тргнав од блок за да ти пратам песна, ако се сеќаваш, конференциски не` поврзаа некои! Уствари, што се замрам јас, има една руска поговорка: Од вас корист како од прчот млеко! Thief OUT!
Strelec
quote:
Originally posted by Thief
Thief OUT!
Dosta be kradesh finti od OooOo!:)))
AaaAa AaaAa is having (de) a field day [:D][:D][:D]
SpaceLily Thief: И мене ми недостига по малку... ми вети дека ќе ми намести сосетка некоја нејзина, си отиде, а не си го одржа ветувањето... Шејм он ју, Рејџ! [:D][:D][:D] Mnogu se sakaja na vremeto ne znam sega sho im tekna vaka:))
Thief Темата е МАРА и ПАНа... Драги мои, да продолжиме кадешто застанавме...
Mara Јас сум МАРА, го сакам ПАНА[:D][:D] Отворивме туристичка агенција ПАНАМАРА (Интел не откри!)....арно што не дознавте дека имаме и Сервис за перење пари...опсссс...перење коли[:D][:D][:D]
angel Mara mi se odi na more.
dalila
quote:
Originally posted by angel
Mara mi se odi na more.
Pa koj ti brani da odish?[:D]
The`bItCh
quote:
Originally posted by SpaceLily
Thief: И мене ми недостига по малку... ми вети дека ќе ми намести сосетка некоја нејзина, си отиде, а не си го одржа ветувањето... Шејм он ју, Рејџ! [:D][:D][:D] Mnogu se sakaja na vremeto ne znam sega sho im tekna vaka:))
Vidi.. ne znam od kade idejata deka ushte ne se saket[?]
SpaceLily Katja...procitaj ubo.....ona ne beshe za tebe za Ivana beshe:) sama si se izdavash c c c c [:D]
The`bItCh upz:)) aj kje editiram[;)]
Mara Ах Интел, Интел....ти денес ми стоиш малку збунет[:D][:D][:D] Јас сум едно мирно, мирно, скромно женче....а ти мене ЛАВ ме направи[:D][:D] И таман сакав да се дрдндосуваме....успешно се извлече[:D] Јас сепак се враќам на мојот НАЈСАКАН, НАЈВЕРЕН, НАЈМИЛ,НАЈЗГОДЕН, НАЈУБАВ ДАРК [8D][:I]
intel
quote:
Originally posted by Pana
Sega sum totalno zbunet i deprimiran[:(][:(] E fala vi mnogu......
Има ПП форумов прашај ме друг пат знаеш дека сум поупатен.[;)]
intel
quote:
Originally posted by Mara
Јас сум едно мирно, мирно, скромно женче....а ти мене ЛАВ ме направи [8D][:I]
Знам де, дека си женче[:D][:D][:D][:D]
intel
quote:
Originally posted by Mara
Јас сум МАРА, го сакам ПАНА[:D][:D] Отворивме туристичка агенција ПАНАМАРА (Интел не откри!)....арно што не дознавте дека имаме и Сервис за перење пари...опсссс...перење коли[:D][:D][:D]
Браво Маро, одсекогаш си имала Стојко да признаеш јавно кого дрндаш,права lavчина си. Пана наздравје брат, а колку пати те опоменав да пазиш на дупли никови[:D]
Mara Интел....остај го Пана....он е во филм со Спејска сега!!! Туку...отвори наш топик....МАРА И ИНТЕЛ!!!! Врти сукај...ние најмногу си одговараме[:D][:D][:D] Имам Стојко да ти кажам дека ќе те дрндам!!!![:D][:D][:D]
Pana
quote:
Пана наздравје брат, а колку пати те опоменав да пазиш на дупли никови
Ne razbiram brat,za sto se raboti?
intel
quote:
Originally posted by Pana
quote:
Пана наздравје брат, а колку пати те опоменав да пазиш на дупли никови
Ne razbiram brat,za sto se raboti?
Mara = lav
Mara Ти Интел....имаш носенце за се!!![:D][:D][:D] Јас сум ЛИСИЦА, не таму некое лавче!!![:D][:D]
Pana
quote:
Mara = lav
E ako ova e vistina zimi se,ke se kaznam samiot sebe i ne znam kolku denovi ke pauziram[:(][:(][:(] Mada jas so nisto ne bev navlecen na postov,ako e stvarno ova togas sum zasluzil da me...... ne,ednostavno ne mi se veruva[xx(][xx(][xx(]
Mara А бе мило мое Панче....зар не гледаш дека Интел сака да ме ќари?[:D] Не туку позеленувај.....туку биди МАЖ бе!!!![:D][:D] Интел...ти сите врски со озбилна намера ми ги сруши!!! Ај, сега намести ми се ти!!!![:D][:D][:D]
Pana
quote:
Интел
Taka li be brat[:(][:(]Jas za drugar se davam a ti me rabotis kako mlad majmun[;)][;)] Ehhh kolku sum jas naiven.Sto vika onaa pogovorkana "taka mi treba Kire me eba"[:D][:D].
intel
quote:
Originally posted by Mara
А бе мило мое Панче....зар не гледаш дека Интел сака да ме ќари?[:D] Не туку позеленувај.....туку биди МАЖ бе!!!![:D][:D] Интел...ти сите врски со озбилна намера ми ги сруши!!! Ај, сега намести ми се ти!!!![:D][:D][:D]
Немоем ја, не сум по м’шките. Види со Ангел[8D][8D]
Pana Sega sum totalno zbunet i deprimiran[:(][:(] E fala vi mnogu......
Mara А бе МОМА сум....да ти се сневиди!!!! [:D][:D][:D] Ако се сомневаш во мене...дојди вечер ГОЛ, кај МНТ, во 22,54,....да ти правам стриптиз[:D][:D][:D]
Pana Od kade izripa be ovoj manijakov KO3JAK6[?][?]
The`bItCh
quote:
Originally posted by KO3JAK6
maro kurvo piceto staro ti rabote turbo maro kurvo vkajce se ebis a domatti graf ne trebis sperma goltas ubo cela sakes da bidis nevesta bela mare golema svinja sakat da bidi dupena vo ezrska tinja dark edvaj te moli a znaj deka nemozi svinja da zadovoli a ti mufle uba sestra imas sekogas sakat da go primat mojs da brisis postoj do utre sestra ti ke bidi ebana ka kutre
[:0] c c c .. [}:)][B)]
bliznak не разбирам[;)] објасни поопширно.
SpaceLily Lele lele Dark ako procitat:))))))
darkjesus а јас се чудам кај ми избегала мара:(((((( зарем и ти Пана почна да им работиш зад грб на луѓето:(((
јузер МАРА и ПАНА се сестри близначки, колку што сватив.[8D]
intel
quote:
Originally posted by darkjesus
а јас се чудам кај ми избегала мара:(((((( зарем и ти Пана почна да им работиш зад грб на луѓето:(((
Не се чуди де, прво кај мене сега кај Пана, ај ќе ја врати може,,а може и не ако му се погоди[:D][:D][:D]
darkjesus Абе од мара не сум изненаден ама овој Пана!!!! ептен превртливо куче бил:((( ми се меша у фамилија:((((
intel
quote:
Originally posted by darkjesus
Абе од мара не сум изненаден ама овој Пана!!!! ептен превртливо куче бил:((( ми се меша у фамилија:((((
Плус Охриѓанец е[:0]
darkjesus кој бе?? Пана охриѓанец??? земјак нож ми заби во грб??? е сега сум тотално разочаран ќе почнам да се декларирам дека сум од источна македонија гррр грр
The`bItCh
quote:
Originally posted by intel
quote:
Originally posted by darkjesus
Абе од мара не сум изненаден ама овој Пана!!!! ептен превртливо куче бил:((( ми се меша у фамилија:((((
Плус Охриѓанец е[:0]
[:0][:0][:0] Пана бе![?][xx(]
bliznak Пана од Охрид????????????? Имај во предвид, дека палачинки ќе летет од него[:D]
darkjesus Само да го начекаме низ чаршија гол ќе го пуштиме да трча и да вика ВМРО - СДСМ:)
The`bItCh Немат шанса од Охрид да е бее.. ќе го знаевме ак беше[;)][:p] Интел филм ни прајт[}:)][:D]
bliznak Морам да се сложам со Катја[;)] многу наивни сме биле ние Охриѓаните[:(][:(][:(] од сега само во селерон верба!
intel Ајде де нека се појави на топиков и нека демантита ако лажам. Жими Сдсм вистина е.
SpaceLily
quote:
Originally posted by darkjesus
Само да го начекаме низ чаршија гол ќе го пуштиме да трча и да вика ВМРО - СДСМ:)
Imam pouba ideja......ke go slechime gol...ke mu zalepime na nego eden karton: SDSM vo dushata! I ke go vrzime kaj Kole Bikceno pred vrata:)
intel Готово овие и агенција отвориле [img]http://www.panamara.com/images/logo2.jpg[/img] http://www.panamara.com/
KO3JAK3 Editirano od mufla [:D]
EDO
quote:
Originally posted by KO3JAK3
Editirano od mufla [:D]
ti mislam si se izgubil:)
RaGeAnGeL nastinat si??ili do globalnovo zatopluvanje ti e?[:D]....pa cak i osiromashen uranium vo Srbija mojT da e
mArInCe barem rima da imashe [:0]
darkjesus и наеднаш нема ниеден админ наоколу да затвори корисник..
mArInCe kje bidit, kje bidit...[:D]
OooOo
quote:
Originally posted by darkjesus
и наеднаш нема ниеден админ наоколу да затвори корисник..
Kako beshe ona ... shto si drobel toa kje si srkash :) Pa seir e ova majku mu ... rekov daj malku seir da gledam ;)
wolf_pack
quote:
Originally posted by darkjesus
...е сега сум тотално разочаран ќе почнам да се декларирам дека сум од источна македонија гррр грр
Зар не си???
darkjesus
quote:
Originally posted by OooOo#10;
quote:
Originally posted by darkjesus#10;
и наеднаш нема ниеден админ наоколу да затвори корисник..#10;
Kako beshe ona ... shto si drobel toa kje si srkash :)#10;#10;Pa seir e ova majku mu ... rekov daj malku seir da gledam ;)#10;
Абе гледам јас дека е сеир па ај и јас истава песничка да ја пишам за далила или да одберам од листата на шифри од буквата Ѕ на пример некоја.. има интересни сончеви имиња па можи да си фаќаме сеир со песничките нели??
OooOo
quote:
Originally posted by darkjesus
Абе гледам јас дека е сеир па ај и јас истава песничка да ја пишам за далила или да одберам од листата на шифри од буквата Ѕ на пример некоја.. има интересни сончеви имиња па можи да си фаќаме сеир со песничките нели??
Pa mozhesh da probash, nikoj nemozhe da te sprechi. Kozjak registrirashe 5 nicka i so site 5 pishuvashe 'poemi' i site 5 mu bea banirani. Neznam shto povekje sakash od toa. Toa e okolu pesnichkata. E sega ima edna razlika megju mene i tebe. Jas mojot privaten zhivot ne go objavuvam JAVNO na forum, za razlika od Mara i tebe. Chim go objavuvate javno svojot 'privaten zhivot' togash rachunaj deka postojat sekakvi budali na internetov i deka kje bidete cel na zaebancii, seiri i ismejuvanja. A so ovie niski udari shto pokushavash ti da napravish (po vtor pat) e tipichna malogragjanshtina. Samo prodolzhi :)
Mara Ах бе сирот ОООооООО....ти за мојот приватен живот појма немаш!!![:D][:D][:D] За да дојш до него....треба да си поитар од мене, а не си[:D][:D][:D]
darkjesus нема никакви ниски удари само ти ја објаснувам ситуацијата.. значи во ред е сеир да се фаќа на мое име а и на име од мара.. ама ТАА песничката беше далеку од сеир, не мора јавно да признаеш си знаеш и самиот. и не видов никаков сеир врз мене и мара и нашиот "приватен живот" него видов употреба на зборовите (курови пушење, курва и сл.) само да те потсетам пред некое време на далила и реков.. и самиот знаеш што и ТИ бурно реагираше.. а сега наеднаш нешто што беше далеку над тоа јас што го пишав тебе ти се свиде и го свати како сеир.. ајде да видиме чива цитирам "tipichna malogragjanshtina." е во прашање
SpaceLily Am ti lisica si zato:)
OooOo
quote:
Originally posted by Mara
Ах бе сирот ОООооООО....ти за мојот приватен живот појма немаш!!![:D][:D][:D] За да дојш до него....треба да си поитар од мене, а не си[:D][:D][:D]
Mara izgleda ne me razbra. Jas ne napishav pesnichka za tebe i dark. Jas ne sum toj shto iznesuva podatoci koga se slavi mesec dena so dark, pa sega i 2 meseci. Jas ne sum toj shto iznesuva koj, koga i kade se opnal. Jas ne ni pokushavam da dojdam do tvojot privaten zhivot, niti me interesira. Jas chitam toa shto se pishuva na forumov, a ako sakam da dojdam do informaci ... hmmmm ... mnogu lesno mozham toa da go napravam. Nema da bidesh ni prva ni posledna ...
quote:
Originally posted by darkjesus
нема никакви ниски удари само ти ја објаснувам ситуацијата.. значи во ред е сеир да се фаќа на мое име а и на име од мара.. ама ТАА песничката беше далеку од сеир, не мора јавно да признаеш си знаеш и самиот. и не видов никаков сеир врз мене и мара и нашиот "приватен живот" него видов употреба на зборовите (курови пушење, курва и сл.) само да те потсетам пред некое време на далила и реков.. и самиот знаеш што и ТИ бурно реагираше..
I?? Shto sakash da kazhesh? Shto poishe mozheshe da se napravi od baniranje i brishenje postovi? Ti rekov deka site 5 nicka na kozjak bea banirani, shto sakash poishe od toa? http://forums.vmacedonia.com/pop_profile.asp?mode=display&id=4606 http://forums.vmacedonia.com/pop_profile.asp?mode=display&id=4607 http://forums.vmacedonia.com/pop_profile.asp?mode=display&id=4608 http://forums.vmacedonia.com/pop_profile.asp?mode=display&id=4609 http://forums.vmacedonia.com/pop_profile.asp?mode=display&id=4610
quote:
а сега наеднаш нешто што беше далеку над тоа јас што го пишав тебе ти се свиде и го свати како сеир.. ајде да видиме чива цитирам "tipichna malogragjanshtina." е во прашање
Malogragjanshtina e koga pokushavash moj privaten zhivot da iznesesh na javen forum (po vtor pat) protiv moja volja, a jas so nishto ne sum pridonel za toa.
darkjesus
quote:
Originally posted by OooOo#10;
quote:
Originally posted by darkjesus#10;
и наеднаш нема ниеден админ наоколу да затвори корисник..#10;
Kako beshe ona ... shto si drobel toa kje si srkash :)#10;#10;Pa seir e ova majku mu ... rekov daj malku seir da gledam ;)#10;
еве читај што ти кажувам..односно читај си ја твојата реакција.. и не сум изнел ништо од твојот приватен живот до сега а не сум ни имал планови.и размисли како одеше песната и колку беше со сеирски дух, и после колку време беше избришана.
Mara А бе ООоооо..многу наивен си бил ти[:D][:D] Си верваш во се што пишам?[:D][:D] Јас на сеир можам да славам и 101-ви роденден и да се опнувам 100 пати на саат[:D][:D][:D] А за информации за мене?...нема шанси да ископаш...не се прави типац и пол!!!![:D][:D][:D] Само за информација....НИЕ СМЕ ПОВЕЌЕ МАРИ шо пишуваме овде[:D][:D][:D][:D] Ај пронајди ме баш МЕНЕ[:D][:D][:D]
OooOo
quote:
Kako beshe ona ... shto si drobel toa kje si srkash :)
quote:
Jas ne sum toj shto iznesuva podatoci koga se slavi mesec dena so dark, pa sega i 2 meseci. Jas ne sum toj shto iznesuva koj, koga i kade se opnal.
Prema toa ... toa shto si drobel, toa kje si srkash. Ne iznesuvaj podatoci, nema za shto da se fatat.
quote:
.. и не сум изнел ништо од твоАот приватен живот до сега а не сум ни имал планови.
Ne si, ama na 2 pati nafrlash ...
quote:
и размисли како одеше песната и колку беше со сеирски дух, и после колку време беше избришана.
Imash i moderator na forumov, jas ne dezhuram tuka. Zhali se kaj nego ...
darkjesus ovde beshe se sredeno vo isti moment ama na Ljubov i Sex nema moderator a imase online 2ca administratori pa se pozaliv kaj eden od niv.. i posle reakcijata uspea da go editira tekstot ama NE i naslovot.. i pak ne dobiv odgovor dali pesnata beshe vo red pa ti odluci da si fakas seir na nea? Edit: morashe duri deneska da mu pisham poraka na BorisVM za da go izbrishi i naslovot na temata.
OooOo
quote:
Originally posted by darkjesus
i pak ne dobiv odgovor dali pesnata beshe vo red pa ti odluci da si fakas seir na nea?
Shto e bitno moeto mislenje? Kje ti donese dusheven mir??
quote:
Edit: morashe duri deneska da mu pisham poraka na BorisVM za da go izbrishi i naslovot na temata.
Mozheshe na FAQ Vmacedonia da napishesh post, pa koj prv kje go videshe toj topik od Administratorite kje go izbrisheshe, nemorashe da chekash do utredenta. Topikov inache e za МАРА и ПАНА, a ne za OooOo i darkjesus ;) OooOo OUT!
RaGeAnGeL eva ova od inaet ama go prajte taka???
Thief
quote:
Originally posted by darkjesus Edit: morashe duri deneska da mu pisham poraka na BorisVM za da go izbrishi i naslovot na temata.
Топикот на љубов и секс денеска го избришав јас, а не Борис. Значи, кој прв видел од админите, реагирал и без да се дига џева непотребна и без да се споменуваат шифри на S и разни такви работи кои имплицираат неубави работи неиспровоцирани.
RaGeAnGeL abe dete...ti pak admin???of koj ke te slushat pak[:D]
Thief Ако не сакаш да ме слушаш слободно горе десно кликни logout и замини се за навек од форумов и онака не си баш од некаква корист тука! [edit] Да ме слушаш не можеш никако, можеш само да ме читаш!
The`bItCh
quote:
Originally posted by Pana
Od kade izripa be ovoj manijakov[?][?]
ti pak.. ich ne si vo tek:)) ovoj mu e 6ti user sho go otvorat za da pishit peshinichki.. ima-rima neli[?][}:)][xx(]
Mara [:0][:0] Kozjak, super pesnicka!!!![:D][:D] Bez komentar sum...ispod tvoe nivo sum[:D][:D]
angel
quote:
Originally posted by Mara
[:0][:0] Kozjak, super pesnicka!!!![:D][:D] Bez komentar sum...ispod tvoe nivo sum[:D][:D]
Kade e toj Kozjak....fantom nevidliv e za mene. De nekoj ke go spomene .... a jas ne go gledam [:I][:o)]
mArInCe am sho zapnal so mara, mufla i dark neznam [?] kojznajt sho mu imate zgresheno :)) just kidding..
intel Members Online: Mara | Pana
sisi
quote:
Originally posted by angel
quote:
Originally posted by Mara
[:0][:0] Kozjak, super pesnicka!!!![:D][:D] Bez komentar sum...ispod tvoe nivo sum[:D][:D]
Kade e toj Kozjak....fantom nevidliv e za mene. De nekoj ke go spomene .... a jas ne go gledam [:I][:o)]
Vo posledno vreme Angel bejb,cudni nesta se slucuvaat na Forumov! Se nekoi cudni tipovi,nekoi nevidlivi fantomi,te monahinji,te staro-novi clenovi,te naludnicavi vistinski pacienti.UZAS!!![:0][:0]
Pana [img]http://oaks.nvg.org/am/bronzall.jpg[/img] vardarce i sisi
sisi
quote:
Originally posted by Pana
[img]http://oaks.nvg.org/am/bronzall.jpg[/img] vardarce i sisi
Greska Pana! Topicov e za Mara i Dark! Nesto ne e na mesto. Ili slikata ili ti![8D][:)]