ХИТНО
ХИТНО
intel Се продваат 20 комада заостаната количина од овие Би ЕМ Даблју , по багателна цена од 130.000 Еура. http://www.bmw.com.mk/proizvodi/automobili/serija7/limuzina/_img/uvod_napred.jpg Предност имаат секако министри и крупна боранија па после вие ситната ако остане некое парче.
wolf_pack Би ЕМ Даблју шеска? Да не се некои "custom" едиција?
intel
quote:
Originally posted by wolf_pack
Би ЕМ Даблју шеска? Да не се некои "custom" едиција?
6ka? Каде пишува? Баш ми личи на 7[;)]
wolf_pack I na mene:)) trazhev da vidam dali ke e poznaam po registracija[:p] http://img58.imageshack.us/img58/5601/7seriessedan24640x4802pk.jpg
DJ_SHEMA Ova e petka, novata serija. Shto ima ova vrska so Makedonija? Topikov se seli na opshto.
wolf_pack Pa ministrite imat prednost neli? kako nema vrska[:p][:D]
angel ejgidi....zezancija....a zosto e na opsto a ne na seir?
intel Шема во тек си со настаните? Сега кога ќе се опрчат едно 5 миљончиња за вакви 7-ци, ќе видиме дали има врска со Македонија и дали е за општо или Ангела како што мисли за сеир. http://www.bmw.com.mk/proizvodi/automobili/serija7/limuzina/_img/uvod_napred.jpg http://www.bmw.com.mk/bmw/index.asp?id=../proizvodi/automobili/serija7/limuzina/content.html&idslika=serija7
DJ_SHEMA Ok greshka moja togash, ova e vest za makedonija. Ama ako ne kupat :)? I da ova e 7ca, ama toj prviot link pokazuva petka.
concrete http://images5.theimagehosting.com/redA.gif
SirAndReW Bez veza[:)]
intel Ха, без веза а? Чудно никој заитресиран да каже збор два дали треба или не да помине ваква набавка.Ај клуч, за сега.