Бред Пит и Анџелина Џоли
Бред Пит и Анџелина Џоли
Strelec Бред Пит и Анџелина Џоли ќе се венчаат во септември

Привлечноста меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит станува се поизвесна, и покрај тврдењата на двајцата дека меѓу нив немало ништо.

Џоли сакала да се венча со Бред Пит веднаш по неговиот развод со Џенифер Анистон. Според списанието “Пипл“, двајцата вљубени би требало да стапат во брак во септември.

ozonce Neka im e so sreka... samo da ne bide posle op drz ne daj i.t.n :)
sisi Toa Holivudskite zvezdi,osobeno nivnite brakovi mi nalikuvaat na listopadni drva... :)))))
mArInCe Leeeleeeeee.... i sea sho prajme? [:D]
ozonce Bez panika se e pod kontrola!
sisi So be pod kontrola,be?[?] Lisja pagjaat,godisni vreminja se menjaat,,,pa toa gjubre od lisjata se pravi,,pa..pa..[;)][:)]
The`bItCh А јас пак читав дека биле само добри другари:)) и дека Џоли била рамо за плачење..
The`bItCh [img]http://images.thisislondon.co.uk/v2/galleries/films/mr&mrssmith/standingL_350x250.jpg[/img] [img]http://www.friends-serie.de/news/newspics/news527.jpg[/img] ko ovca e[:D]
Strelec Pa i taa ne e nishto posebno!:)
RaGeAnGeL da da da da neka se zemet naj jak par mi se tie..onaja kokoshkana ne go licese so Brad Pitt....Angelina i toj se zakon pak..toj fuckable taja bad ass kombinacija ubistvena[:D]Go go go go go Brad[^]
mArInCe ahHaAHaaAHAaAHAaHa am ko sakash da se izmajtapish... ti se vrati! :))
dada Sani
quote:
Originally posted by Strelec
Pa i taa ne e nishto posebno!:)
Ang'eto bez somnenie e definicija na poimot zena. Duri i nema da se nasmeam za da znaes deka sum ozbilna[;)]
Strelec Sani... mojot komentar ne se odnesuvashe na Ang'eto, tuku na bivshata sopatnichka na Brad Pitt shto e na prilozhenata fotografija... A jas kje se nasmeam za da znaesh deka kje ti prostam shto nepotrebno me izblamira pred cela javnost ovde!:)
Thief Ни Џоли не е ништо посебн... Еве, пак ми досаѓа на мобилен, ама не и` кревам веќе слушалка! :(
mArInCe [img]http://news.xinhuanet.com/english/2005-01/18/xinsrc_4320102181133203209223.jpg[/img] [img]http://www.aftonbladet.se/noje/0504/11/pittjolie300.jpg[/img]
The`bItCh awwwww...колку само си одговарет!
SpaceLily Uf mnogu se ubaj ..se prashvam sho decA ke izlezat od ovie dvajca...
mArInCe bez fabrichka greshka se dvajcava! :)
јузер Леле колку си одговараат, баш ми е мило што ќе се земат.[:(!]
ozonce Џоли трудна? ама од кого... Извори блиски до моментално најзгодниот холивудски пар тврдат дека Џоли минатата недела се преселила во куќата на Бред. Како причина за нејзината преселба се наведува една, дека Анџелина е трудна. Таа со своите две посинети деца се пресели во сеседство на бившата сопруга на Бред, Анистон, која живее само неколку улици подалеку во истиот кварт. „Тие двајца речиси целото време го минуваат заедно во кревет и неможат да се заситат еден на друг“ кажуваат нивни заеднички пријатели. Според нив Бред премногу уживал во игрите си децата на Џоли па не е ништо чудно и ако оваа вест за бременоста на актерката е вистина.
Thief Аман нека пишат побргу чие е, паника ме фаќа, кој ќе плаќа алиментација! :(
The`bItCh
quote:
Originally posted by ozonce
„Тие двајца речиси целото време го минуваат заедно во кревет и неможат да се заситат еден на друг“ кажуваат нивни заеднички пријатели.
А нејзиниот бивш сопруг вика дека Џоли е лоша во кревет?[:0][B)]
ozonce Ne sum bil so nea.. ne mozam da kazam kakva e u krevet :)
sisi
quote:
Originally posted by ozonce
Ne sum bil so nea.. ne mozam da kazam kakva e u krevet :)
Koga moze on,mozes i ti,so?[:D] Vidi pa raskazi, a ne vaka bez fakti muabet.[;)][:p]
ozonce ke pushtam i sliki i video...
Jogi Bred e ubav i Angie e ubava.Oni se najdobar par sto dosega go imalo vo Holiwood
bliznak
quote:
Originally posted by јузер
Леле колку си одговараат, баш ми е мило што ќе се земат.[:(!]
i feel the same[:(] sto ima onaj, a nemame jas i gari[xx(][;)][:D][8D]
ozonce Abe ushte nema sretnato nekoj makedonec, kakov bred pit kakvi bakrachi... Taka li e makdonci a? :)
Jogi
quote:
Originally posted by ozonce
Abe ushte nema sretnato nekoj makedonec, kakov bred pit kakvi bakrachi... Taka li e makdonci a? :)
Aj eden dogovor.Da im napraime nekoja mucka,da gi razdelime i da delime 50-50.Ti da si ja zemes Angie a jas Bred.Vazi