Куче ми скина панталон
Куче ми скина панталон
јузер Оу јеее.
Возам точак во Маџар маало и едно куче ми се пушти од оние ниски со мали ноџиња, а долги. И го игнорирам јас, прцле си викам, кој го јебе.
Загризување панталонот и ко што беше ниско почна да виси ко ја кренав ногата. И си заслужи мислам еден бокс тука погла. Е сега, зошто во скандали и афери, зато што одамна не сум пишал тука ништо.
dbk
quote:
Originally posted by јузер
Оу јеее. Возам точак во Маџар маало и едно куче ми се пушти ... И си заслужи мислам еден бокс тука погла.
Kloca po glaa veruvam ama za boks... tesko da svitkas boks so noga [:D][:D][:D]
јузер Абе со нога сарми виткам, па не бокс... тешка ти работа бокс да свиткаш со нога [:D][:D][:D]
dada Sani Prcle prcle i op parche[:D] Imase svedoci na "aferava"?
mArInCe tochakot e svedok [:)][:D]
Mara Леле....греота за кутренцето[V][:D]
vardarce Maro se si mislev deka ti bese po mackite [:D].
Mara Какви мачки море? Јас сум по сите машки животни![:D][:D][:D]
SpaceLily More vo cela nesrekja srekja imal...ubo za madina sho ne mu se zapnalo kucheto.Pa da glaseshe topicov Kuche mi raspara madina.
Mara Е тогаш сестро....и тој ќе си го сменеше името во ЈУЗЕРКА![:D][:D]
SpaceLily I ko ke peeshe mesto bariton alt ke vagjashe:)
vardarce Spejsi nemoj ti taka za Juzer oti se mislam za kum da go zimam.
SpaceLily Juzer za kum?Ah da mi izvinish...jas za sve plan si imam napraeno koj ke e kum koj dever,koj crnogorski....da ne se raspravame sega i za to aman.
bliznak имаш план напраено кој ќе ти е швалер?
јузер [img]http://www.nebeskidijamant.co.yu/images/Padobran%20za%20obuku.jpg[/img] Чим не ме става во ниедна комбинација Лилипут, вака ќе им дојдам на свадба и то со истите панталони на мене.
SpaceLily
quote:
Originally posted by bliznak
имаш план напраено кој ќе ти е швалер?
Se znajt koj ke mi e shvaler more i ti sve da kazish ebate......[:X] a juzer go planiram da me zaigrat na svadbata.[:D]
vardarce
quote:
Originally posted by SpaceLily
Se znajt koj ke mi e shvaler more i ti sve da kazish ebate......
More ti ke jades kotece [B)]. Uste ne zemeni ti razmisluvas za svaleri [:0][B)][B)].
SpaceLily Dosta bre! Kolku si pros!Ti trebit da se ponashas dzoa nisho ne znajsh![:D][:p][B)][:X]
vardarce Aj sea pa ti mi rece da se pravam ljubomoren [;)][:X][:D].
SpaceLily Ti ne se prajs deka si tuku si ljubomoren razbra?>
vardarce Pa ti kazav deka sum ljubomoren tebe koa te cepka nekoj, a za drugo ne [:X][:p][:X].
riba kakov skandal znaci!!! [:I] Epa JA SUM SVEDOK NA OVAA AFERA...a toj sto go vidov kako se boksa so kucenceto na kraj padna od tocakot [:D] juzer...abe per,sexy si bil ti be [8D][:D]
dbk Mene me ima spremano za crnogorski ... dever mislam :))
SpaceLily
quote:
Originally posted by dbk
Mene me ima spremano za crnogorski ... dever mislam :))
I da znajsh dek te imam[:D][:p]
dbk [:p]
Jakov Jas sinoka go vidov Juzer so biciklata vo Kisela VOda, mu vikam so Juzer u nase maalo, on mi vika eve idam na Kej???????????? Tek sega mi stanuva jasno so bila rabotava.... Prcle prcle ama ne se kupuva nov pantolon sekoj den....
јузер Ма не ни купувам пантоломи више, само по кратки возам точак. А ако се обиде да ме загризе некој јангур си носам штитници за фудбал у чарапите разумеш :))