Фотографии за аватари
Фотографии за аватари
Strelec Ве молиме кога испраќате фотографии за аватари, да нагласите од кого се пратени... Бидејќи лично не ве познаваме, ништо не можеме да направиме со фотографиите кои што ги добивме од е-маил адресата [email protected] , без да се наведе од кои членови на форумов се истите! Ова се фотографиите кои што ги добивме, па може ли некој да ни помогне и да ни посочи чии фотографии се овие две? [img]http://www.lukaroski.com/forum/avatar1.jpg[/img] [img]http://www.lukaroski.com/forum/avatar2.jpg[/img]
intel Само што ми јавија некои другарчиња од Охрид дека имало страшна туча пред Планет утрово.
dalila
quote:
Originally posted by intel
Само што ми јавија некои другарчиња од Охрид дека имало страшна туча пред Планет утрово.
Misleshe na Palnet ili?![:0][:D] Ili gledash mnogu bugarska TV, pa Planet ti se vrti vo glava[?][:D]
suschestvo Ovie se sinovite na najdobriot zabolekar vo Veleshta!
suschestvo "Besplatno presaduvanje na karies" KaRiDeNt -Veleshti [:D][:D][:D]
intel
quote:
Originally posted by dalila
quote:
Originally posted by intel
Само што ми јавија некои другарчиња од Охрид дека имало страшна туча пред Планет утрово.
Misleshe na Palnet ili?![:0][:D] Ili gledash mnogu bugarska TV, pa Planet ti se vrti vo glava[?][:D]
Ма кава бугарска Тв, не гледам јас тоа.Не ни знаев дека постои некоја што така се вика, а ти изгледа редовно си ја пратиш а?[:p] Ако, и на одмор да си одиш кај татарите и пари да им оставаш[xx(]
dalila
quote:
Originally posted by intel
Ако, и на одмор да си одиш кај татарите и пари да им оставаш[xx(]
E ne, na Ohrigjani kje i' odam...pljukaat tuka po mene na forumov, a jas pari kje i ostavam[:p][:D] Nego, vrati se na temata[:(!]...shto e ova zabeguvanje?!...shto e vazhno kaj sum bila jas na odmor[:p][:D] Kazhi za tepachkata pred Palnet...ili Planet beshe[?][:D][:D]
angel Pa eve i zabi se krsele tamu. Au...
bliznak Мислам дека онај од лево беше некое пријателче на спејслили од Велес, ако не се лажам...
darkjesus drugiot znaci bi trebalo da e brat mu?
Jakov
quote:
Originally posted by darkjesus
drugiot znaci bi trebalo da e brat mu?
Da be...posle dorucek u AS se slikani. Odma gi provalivte...ke casti Aco mu zavrsivte rabota, gi otkrivte odma.[}:)]
SpaceLily Sho tuk me meshate mene vo sekoj topic bre?