4000ка
4000ка
darkjesus За мојте 4(и нешто) години плодно работење на оваа нива низ раце ми поминале голем број компири кој помал кој поголем и сите од нив ми биле подеднакво вкусни.

Иако сум како домакин овде, да не сте вие сигурно ни јас не би бил, затоа мојот 4000ти пост го посветувам на сите вас форумџии со кој заеднички ги тепаме досадните саати обидувајќи се да се насмееме искараме па дури и да научиме нешто едни од други. Се надевам уште долго време ќе сум овде со вас пред се за да го нервирам(е) Стрелец , да го одржиме лобито, и да направиме се она што не сме го направиле до сега

Исто така сакам да го посветам и на една многу драга и мила личност која ја запознав токму преку овој форум а си ја сакам многу
Mara а бе супер ти е постот....ама јас меѓу компирите сум....или таму некаде подолу?[:p][:D][:D][:X]
sisi Nneka ti se cestiti 4-te iljadarki i da ti se mnozat,da ti se mnozat,da ti se mnozat....i da ne ti dosadi mnozenjeto.[:X]
RaGeAnGeL [:X]si znajs ti
The`bItCh chestitki dark.. da ti se mnozhet[:X]
bliznak Брачед, едитирај го постот за да не мораш да бидиш брилијантен по убедвење[;)][:D][:D][:D]
mafisKumA dark srcka epten vreden stom si stignal do 4000 [:X][;)][:p] strejca sto nese broj dudlajneto vo postojte [:p][;)][B)]
mArInCe ooo chestito chestito ti se mnozhet :)
mona Cestitki i od mene. Sekako se slozuvam so sisi okolu mnozenjeto..toa e edna od podobrite matematicki operacii, spored mene[;)]
Jakov Uste od prviot den ko dojdov znaev deka ima potencijal vo_tebe za vakov uspeh. Bravo.
dalila Chestito 4000-ta, pa da ne ni se gubish od forumov kako shto znaesh ponekogash[;)]
angel za mnogu godini...
SpaceLily Aj za ubo ushte 40000000000000000 da napishish ***
suspect Aj i od mene.......presno kompirce.......chestito!!!!
Mara Suspect....nazdravje!! Od utre veke nema da si taze-kompirce....ami izedeno ke bides[:D][:D][:D]
suspect Uffff ...mori maro......me uzbudzujesh.....taka sho zboruvash...koj ke me kasni prvo?
Mara uzbudgena si? hahahahahaha[:D][:D][:D] posedi si do utre tuka....i ke vidis koj ke te kasni[:D] Mala pomos - brat mi Dark ako te namirisa, gotova si!!![;)][:D][:D]