Фитнес справи
Фитнес справи
јузер Од толку бомбардирања на [url="http://topshop.com.mk/tshop.asp?ac=Cat&CatID=1"]TOP SHOP[/url] која справа ви оставила најголем впечаток. Односно водителите на [url="http://topshop.com.mk/tshop.asp?ac=Cat&CatID=1"]TOP SHOP[/url] успеале да ве обземат со нивните ораторски способности, сликовити споредби на пред и потоа, и ве убедиле дека тоа е вистинската справа за вас која ќе се грижи понатаму за вашата линија, изглед пред огледало, поздрав дух, поздраво тело итн. Јас лично бев импресиониран од фамозниот Fit n Fold Fitness Strider. Како само звучи кога ќе го изговори со амерички акценат Фиденфолд фиднс страјдр.. ве маѓепсува на лице место и веднаш ве тера да свртите телефон и да го нарачате. [img]http://www.toningzone.com/fnf.jpg[/img][img]http://www.thanedirect.co.uk/images/fitness/fitnfold/fitnfoldfemale200x200.jpg[/img] THE FIT N FOLD STRIDER simulates walking with a suspended motion to improve your cardio vascular system and stamina for an active life. The natural pendulum motion is a safer workout eliminating shock and strain on your joints and is suitable for both beginners and the elderly. It combines aerobic workout with resistance training to increase metabolism, burn fat and lose weight in the most effective way. It then conveniently folds up and rolls away for easy storage.
angel Imam slicen vakov steper. Phhh...nisto narocito. Poveke go koristam za zakacalka za alista. Imam i Total Gum 2000. Cisto promasuvanje e za doma a za fitnes salon, neznam. Tezok e mnogu, so mnogu delovi i zafalka mnogu mesto od sobata ako e rasklopen. Zatoa mojot falka prasina vo kutija vo eden kos. E imam i staticen velosiped. Toj e prva liga. Vrsi dobra rabota i ne zafaka mesto. Koj saka da vezba i da gleda TV neka si nabavi staticen velosiped. Moze da mu se napravi i postolje za laptop pa moze da vezba i nas da ne druzi.
јузер Ова е во мода сега на топ шоп. [img]http://topshop.com.mk/shopimages/sauna1.jpg[/img] Основен опис ELITE SAUNA BELT Е НАЈУСПЕШНИОТ производ за слабеење досега. Затоа што ве тера да се испотите и килограмите се топат, а сантиметрите ќе исчезнат. Ќе ги снема масните наслаги и целулитот. Ќе бидете зачудени од неверојатната брзина и ефикасност на ELITE SAUNA BELT. ПОДАРОК: Астронаутска диета и метро за мерење на обем.[:D]
јузер Добро ова ELITE SAUNA BELT и не е баш некоја справа ама чим се спомнува потење значи се подразбира некоја физичка активност и затоа може да се вброи во справи.
deni abe zaebi so imate , kolko vezbate.
element
quote:
Originally posted by јузер
Добро ова ELITE SAUNA BELT и не е баш некоја справа ама чим се спомнува потење значи се подразбира некоја физичка активност и затоа може да се вброи во справи. [ [quote]
/quote ja ima nekoj od forumov isprobano i dali e vistinski da se oslabee, ima li efekt ili samo pari da lapka[:D]?
јузер
quote:
ja ima nekoj od forumov isprobano i dali e vistinski da se oslabee, ima li efekt ili samo pari da lapka?
Пробај па че вијш![8D]
element
quote:
Originally posted by јузер
quote:
ja ima nekoj od forumov isprobano i dali e vistinski da se oslabee, ima li efekt ili samo pari da lapka?
Пробај па че вијш![8D]
Ne blagodaram nemam vishok na salce i stomaceto ne mi visi seuste mozam da si go vidam dolniot del od teloto od pticja perspektiva[;)][:D]