Најголемиот пушач
Најголемиот пушач
a-pin-dim [img]http://www.mmm.com.mk/MMS/dete%20sto%20pusi.gif[/img]
dada Sani Ama i troa zamisleno e , nesto ne mu e jasno:) Se nervira po malce i uste ke se razocara na kraj:)
јузер Taze BANjato mi izgleda, so bekutance a gigigigigi[:D][:D][:D]
dada Sani Nemoj ne se smej ziti se koj se smee ke mu se navee a jas toa nejkuuuum nejkuuuum nejkuuuuuuuuum[:D]
јузер Од источна Македонија е малиов 100*100
angel Stavajte skite sliki od mladosta vo Galerija za da vidime koj e ovoj pusacov.
јузер
quote:
Originally posted by angel
Stavajte skite sliki od mladosta vo Galerija za da vidime koj e ovoj pusacov.
Ili od starosta samo ne od segasnosta. Mrazam pusenje i mrazam segasnost.[:D]
dada Sani
quote:
Originally posted by јузер
Од источна Македонија е малиов 100*100
Daj objasni prvo, da ne zasukuvam rakavite za dzabe[:D]
јузер Поточно од Облешево-Чешиново е според тоа како вовлекува дубоко, а може и плитко.
ProMKD дефинитивно од таму е јузер, си погодил! Му се глеа у очите!
јузер
quote:
Originally posted by ProMKD
дефинитивно од таму е јузер, си погодил! Му се глеа у очите!
..и веѓите му се типични Облешевско-Чешиновски. Ни левата ни десната не може самостојно да му се крене, мора и двете заедно.[8D]
wolf_pack 100% Чешиново[:D]
dada Sani Na sto li misli kutroto?:)
Strelec Garant go chita forumov!:) Videte mu faca!:)))