Компјутерска Песна
Компјутерска Песна
OooOo Компјутер !!! Компјутеру машино добра опасна си ко кобра. Кога пецнеш заведуваш и во соба со тебе затвораш. Компјутеру машино моја да ти ја ебам мамата твоја. Од мене направи изрод гаден за твоите програми вечно гладен. Сегде јас монитор гледам сегде верно јас те следам. Јас сум сега твој роб везден пишувам изворен код. За другари време немам нова програма јас спремам. Како може да сум таков труп? Како може да сум толку глуп? За нормален муабет зборови немам како некој да ми ги земал, но за тебе штом се збори мене душата ми гори. Пред тебе многу време чмаам и сега за тоа се каам. Со тебе многу време губам да те откачам се трудам. Доста со тебе јас се бафтам најарно е секира да ти акнам. Најдобро е да те скрсам со другарството наше јас да свршам. Морам да ти ставам крај да видам малку што е рај. Да престанам да компајлирам малку душа да си смирам. Да видам малку подруг свет да видам птица во слободен лет.
RaGeAnGeL [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]eptem pesnava ko za mene...i za tebe,i za skoro site AHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAA
StormAngel Zakon pesniche
Strelec I chare???:)))
StormAngel
quote:
Originally posted by Strelec
I chare???:)))
Da go infektirame kompjuterot so ptichji grip. [:D]
dalila
quote:
Originally posted by Strelec
I chare???:)))
Ako go najdesh, kazhi mi go[;)][:D]
SpaceLily
quote:
Originally posted by Strelec
I chare???:)))
Chare zemaj pc-to i niz pendzera[:D]A jas ovde trebit 25 da gi frlam[:D]
mArInCe [:D][:D][:D][:D]
suspect
quote:
Originally posted by Strelec
I chare???:)))
Kinezite nashle chare....Klinika za internet-zavisnici. Klinikata,kako del od centarot za lekuvanje zavisnosti (alkoholizam i narkomanija) nudi dvonedelna terapija koja vkluchuva medicinski i psiholoshki tretman i sekojdnevno vezbanje vo teretana. Prashanje e dali 2 nedeli se dovolni za odviknuvanje od zavisnosta...????Definitivno NE. Barajte drugo chare.... P.S. Jas imam doma zakani od tipot :frlanje kompjuterov niz pendzere,iskluchuvanje internet konekcija ....itn....i malku psiholoshka terapija....ama...[xx(]
dada Sani
quote:
Originally posted by suspect Kinezite nashle chare....Klinika za internet-zavisnici.
Ova online go najde?[:D][:D][:D]
suspect Hahaaaaaaa.....da. Baram chare...[:D]
mArInCe ahahahahhhaa :)))))) poslednovoo..!
Strelec [img]http://www.lukaroski.com/humor/cartoons2/internet_addicts.jpg[/img]
Strelec [img]http://www.lukaroski.com/humor/cartoons2/kidsicons.gif[/img]
Strelec [url="http://www.lukaroski.com/forum/overwork.wmv"]Click[/url]
јузер
quote:
Originally posted by Strelec
[url="http://www.lukaroski.com/forum/overwork.wmv"]Click[/url]
Petok navecer e, mora da izlezam vo grad da si fatam nekoja devojka. Ne ja biva vaka poveke.[:p][8D][:D]
ZOTE Mnogu jaka pesna. OooOo ti ja sostavi pesnata?
OooOo zote ne
angel [img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a025.gif[/img] -> [img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a032.gif[/img] -> [img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a037.gif[/img] -> [img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a096.gif[/img] -> [img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/a108.gif[/img] -> [img]http://www.cheesebuerger.de/images/more/bigs/c021.gif[/img]