Огласи
Огласи
intel Изгубен е црн доберман, ве молиме ако го види некој- нека бега.
Mara Ми избега кокошката од дворот!!! Кој ќе си ја најде-негова си е![:D][:D]
sisi A demek ideme so oglasi smesni i neobicni.OK! Fina ideja,xaxaxaaa...[:D]
intel Чувам женски деца од 18 до 28 годишна возраст. Шифра-бебиситер
EDO dobermanot e izguben a nie si begame
EDO Lecam od razni bolesti shfra :MAGNUM
toni_a [img]http://tinypic.com/fel5k1.jpg[/img]
Mara ,,Издавам стан,, шифра - ИЗДАЈНИК! ,,Секој ден во секој поглед се повеќе напредуваме.,, шифра - ПТИЧЈИ ГРИП ,,Менувам Фиат за Шкода,, шифра - ГОВНО ЗА ГОВНО ,,За оние кои сакаат да го остават пушењето и алкохолот-нека ги остават кај мене,, шифра - НАРКОМАНКА
SpaceLily Duvam na zurki Shifra: Gish Se pupam na cvetnici Shifra:Blagica Pavloska
Mara Менувам здравствена за штедна девизна книшка. шифра - Здравјето е најголемото богатство! Продавам сперма. Вградување - бесплатно! шифра - вардарче[:D][:D] Zasto cekati sate i sate u prometnoj ulici, podnositi svu tu guzvu... Ne morate se brinuti, jer Taliban Airlines ce Vas odvesti direktno u vas stan!
suspect [IMG]http://tinypic.com/ff1nnp.jpg[/IMG] Ova ne e oglas ama .....aj neka odi....
vardarce Esperanza argentina Primera esperma de la clase, garantia de la parte posteriora del dinero. Telefono: (111)4828-0456 Аргентинска надеж Првокласна аргентинска сперма, кој не е задоволен ги враќаме парите. Монтажата е бесплатна до 70 кубика. Телефон: (111)4828-0456
Jogi Poleka be[:)][:D][:)][:D][:)]
sisi Na institutot za hemija na PMF (svasta) [img]http://on.net.mk/SiteImages/fromweb9574.jpg[/img]
sisi [img]http://www.on.net.mk/SiteImages/fromweb9369.jpg[/img]
Mara МОРБИДЕН Продавам гробница.....веднаш вселива! ГАДЕН Продавам тоалетна хартија....користена само од едната страна! РЕАЛЕН Барам тип со спортска кола. Приложете фотографија од колата! и Менувам брачен кревет за вонбрачен![:D][:D]
zlotty_co_380 1.Domot za slepi lica Vidik prima novi clenovi 2. Prodavakm ednas koristena toaletna hartija, cena polovna 3. Igram na svadbi, placam na pogrebi, peam i vriskam na banketi i slicno
dalila Davam na chasovi po angliski shifra:zgodna profesorka [:D][:D][:D]
fio Барам на часови по англиски :-)
OooOo
quote:
Originally posted by fio
Барам на часови по англиски :-)
Znae zhena ti shto pishuvash ti ovde? A? ;)
wolf_pack Has anyone tasted it? [img]http://img369.imageshack.us/img369/876/peachkapeachvodka4om.jpg[/img]
dalila E ova se vika detalen oglas[:D] [img]http://www.go-mrav.com/slike/pictures/zdrav.jpg[/img]