One Night Stand
One Night Stand
Unreal Дали сте за секс за една ноќ? Без Обврски? Дали некој од вас искусил такво нешто и какви биле последиците од тоа? Лично јас сум искусил и лично за мене последиците биле такви што ЕДВАЈ ЧЕКАМ да се случи уште еднаш[:D][:D][:D][:D]
riba Iskreno...NE...ustvari ne deka sum protiv, samo nemam probano seks za 1 vecer, bez obvrski, i posle batali sve [:I][:p] Sigurno e interesno i vozbudlivo ali ako utredenta ne mi se javi da praime sat vreme muabet i ako ne e zainteresiran pak da produzime da se gledame, ne bi mozel da me dovlecka do krevetot...[^]
SpaceLily Why not?To e normalna rabota sho site ja praet samo rabotata e sho mentalitetov ni e mnogu zaostanat a mashkive se glupaci nevideni...ke legnish so nekoja edna vecher i drugiot den cel grad te znajt koja si ja legnal kade i kako.
Unreal
quote:
Originally posted by SpaceLily
Why not?To e normalna rabota sho site ja praet samo rabotata e sho mentalitetov ni e mnogu zaostanat a mashkive se glupaci nevideni...ke legnish so nekoja edna vecher i drugiot den cel grad te znajt koja si ja legnal kade i kako.
Ja ne kazva, NIKVAS i na NIKOJ:)))) Takvi ubaj raboti ne se delet so drugi [:D]
darkjesus eh pa koj e filmot ako ne kazis na drugarite??:))) inace normalno deka sum za edna takva nok:)) obozavam koga seksualno ke me iskoristi nekoe zensko i ke me batali drugiot den:))))
Unreal
quote:
Originally posted by riba
Iskreno...NE...ustvari ne deka sum protiv, samo nemam probano seks za 1 vecer, bez obvrski, i posle batali sve [:I][:p] Sigurno e interesno i vozbudlivo ali ako utredenta ne mi se javi da praime sat vreme muabet i ako ne e zainteresiran pak da produzime da se gledame, ne bi mozel da me dovlecka do krevetot...[^]
Prajme muabet za EDNA VECER, sho smisla ke ima ako ti se javi ili ako mu se javis za da se dovleckate vo krevet pak? [:D] Toa vekje prerasnuva vo vrska, ama nigkogas ne se znae, ako se pogodi kalapot, t.e sexot e togas vekje, za mislenje e rabotata [:D][:D][:D]
riba znam de...pa i ja toa vikam...znaci TESKO deka bi legnala so nekoj a da znam deka e samo za taa vecer, i nikad vise [8)] Normalno, zavisi..! [:D]
suschestvo Prvo Ripce!, morat da probas, barem bi trebalo.[;)] inace Sne Za! Sustinski e cool i cesto e so nepoznata, skoro zapoznaena licnost na dobra zabava, a ne bi isklucil i neodoliva ponuda od poznata licnost, dokolku taa sto ja spomnavte diskrecijata postoi. Mene mi bilo najdobro so vtoriot slucaj, a za drugite Space e vo epten pravo[^] [8D] Vozbuduvanjeto e pogolemo vo sekoj slucaj.[:p] join the club!!!!!!!!!!!!!!!
RaGeAnGeL sakam da imam one night stand so sushchestvo...ama maka ke mi e posle to zs muabet ke nemame zato no way hose... inace ne sum imala ama why not so bi rekla sesrava
suschestvo
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
sakam da imam one night stand so sushchestvo...ama maka ke mi e posle to zs muabet ke nemame zato no way hose... inace ne sum imala ama why not so bi rekla sesrava
kje nemame muabet? ne kukle OnE NiGhT StAnD, NE! - muny nights [^][:X] zato muabet morat da imame[;)]
wolf_pack Ne sum imal ama slobodno pishete me za na spisokot[:D] Toa e i edna od prichinite shto jas nemam mobilen[:D]
bliznak Во името на сите со трета нога[:D]...
quote:
Originally posted by Unreal Лично јас сум искусил и лично за мене последиците биле такви што ЕДВАЈ ЧЕКАМ да се случи уште еднаш[:D][:D][:D][:D]
Mara
quote:
Originally posted by darkjesus
obozavam koga seksualno ke me iskoristi nekoe zensko i ke me batali drugiot den:))))
ццццц......ам што не ми кажа дека вака сакаш море пиле?[:D][:D][:D] Јас мислев дека друго обожаваш![;)][:D][:D] На темата......ДА! Сакам уан-најт-стенд....обожавам кога сексуално ќе ме искористи некое машко и ќе ме батали другиот ден![:D][:D][:D]
wolf_pack Super Maro, i ti si za. Site sme na spisoko onda...sea da si najdeme nov identitet i da se iskoristuvame eden so drug[:D]
SpaceLily One night so slasa ak ne pojke i vekje dushava na mesto da mi dojt[:D][:D][:X]
wolf_pack Шо знам, у годините е Славе, ако издрже една ноќ аферим[:D]
SpaceLily
quote:
Originally posted by wolf_pack
Шо знам, у годините е Славе, ако издрже една ноќ аферим[:D]
Slave ke izdrzit mnogu pojke od kolku nekoj na vashi godinje[:D][:D][:D]
wolf_pack One weekend stand?[:p]
Unreal
quote:
Originally posted by riba
znam de...pa i ja toa vikam...znaci TESKO deka bi legnala so nekoj a da znam deka e samo za taa vecer, i nikad vise [8)] Normalno, zavisi..! [:D]
Znam, to ti e situacija + moment [:D]
Unreal Zasnosti imav :) [:D] JAKO!!! [:D]
Unreal Uste eden reply za inet, za da gorit Papkana LoL
intel
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
sakam da imam one night stand so sushchestvo...ama maka ke mi e posle to zs muabet ke nemame zato no way hose... inace ne sum imala ama why not so bi rekla sesrava
Абе се ближи денот кога ќе дојдам натака.Да не викаш после , не бе јас така на форум се шалев[:D][:D][:D] Инаку се слагам со Дарк, да легнеш некоја а да не кажеш барем на десетина другари исто како да не си ја легнал[:p][:p][:p][:p], освен ако ептен не е за кажување да не се растури некој брак или веридба.Еве јас на пример за Мара никогаш на никого не би кажал, може само на форум и толку[B)]
Mara јас за тебе драг Интел....ќе кажам не само на форум, туку и на Јади Бурек со Јанко, на Чуму ќе има дури и специјал-емисија, на радио Рос и Антена 5....и на сите владини и невладини структури![8D][:D][:I] Само да биде де....[;)][;)][:D][:D][:D] ПС-Само Дарк да не разбере....[;)][:D][:D][:D]
intel Штом е така Маро, ќе се бориме за нашата љубов на сите можни и неможни начини, јас како Лав ќе те штитам од од другите животинки а ти ќе ја гребеш како Тигрица секоја што ќе проба да ми се приближи.Ако треба ќе се откажеме од нашите најблиски и ќе се судриме со поблиската и поширока околина....само да биде де[8D]
Mara Леле Интел....прав Лав си!!![8D][8D] Ја разгори Лисицата во мене...[;)] Брзо кажи кај ќе прајме ОНЕ-НИГХТ-СТАНД!!! Мора се со шифри да лафиме....да не не откријат![;)][8D][:D][:D][:D][:D]
intel Кај ќе ни дојде таму...ако треба и пред влада:)))))
Mara Јас направив недовршен ПЛАН!!!![8D] Ќе почнеме од пред Влада....па ќе ојме пред Парламентот...па кај Американска Амбасада...со пропратни застанувања и воздишки кај другите европски амбасади..... е па и ти кажи нешто!!!![:I][:D][:D][:D]
Molec
quote:
Originally posted by SpaceLily
Why not?To e normalna rabota sho site ja praet samo rabotata e sho mentalitetov ni e mnogu zaostanat a mashkive se glupaci nevideni...ke legnish so nekoja edna vecher i drugiot den cel grad te znajt koja si ja legnal kade i kako.
[:D][:D][:D]Koj kako
SpaceLily Ti na primer takov si[:D][:X]
intel
quote:
Originally posted by Mara
Јас направив недовршен ПЛАН!!!![8D] Ќе почнеме од пред Влада....па ќе ојме пред Парламентот...па кај Американска Амбасада...со пропратни застанувања и воздишки кај другите европски амбасади..... е па и ти кажи нешто!!!![:I][:D][:D][:D]
ќе финишираме пред светска банка или ммф како сакаш[:)], после те носам дома да те зпознам со жена ми и да ја испратиме кај мајка и[:D][:D][:D]
Mara Супер ПЛАН!!![;)][:D][:D] Горам од желба да ја запознаам жена ти!!![8D][:D][:D][:D] Какво истерување? Со неа ќе си размениме искуства!!![;)][:D][:D][:D] Инаку узпат....сакам да поминеме кај ООООооо-за да пукне од мака![;)][:D][:D][:D][:D]
SpaceLily I uspat edna shlajfka pred kukja da Mu naprajte:)))
intel Море не само шлајфка туку и шлајка ќе напрам.