Златна камила 300
Златна камила 300
darkjesus Пред само половина час сите бевме сведоци на еден огромен спектакл на кој пред целата ВМ јавност беше доделена првата "Златна Камила 300" за најпозитивен настан на ВМ. И погодите што! Токму ние(Македонската хеттрик заедница) го понесе признанието за најпозитивни во изминатиот период и пред се благодарение на истрајноста и упорноста на еден наш сакан и доста почитуван член а-пин-дим. За неговите успеси и нема што да се зборува, на сите ви се добро познати. За неговиот лик се пишувало, се пишува и генерациите после нас ќе пишуваат, а за/од неговите дела ќе учат идните поколенија. Голема благодарност до сите оние кои го дадоа својот глас за Хеттрик и сите ве поканувам утре вечер да присуствувате на журката во просториите на нашиот синдикат кадешто говор ќе одржи нашиот колега а-пин-дим. За повеќе информации одите овде: http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=12305&whichpage=4
darkjesus Диме дали ќе не удостоиш со еден говор бе?:)
StormAngel Dime ima mercedes? Bog znae kolku utakmici na Hattrick shitnal za nego.[^]
coldwar Imame i sindikat? Vidi majku mu novosti... A ke moze govorot da go postirate ovde za da go procitaat i tie sto ne bile vo moznost so svoeto prisustvo da go ovekovecat ovoj spektakularen nastan od makedonskata hattrick istorija? A cekaj, uste nesto, taa kamilata stvarno zlatna e?? Zasto ako e, jas bi volontiral da ja cuvam... Mora nekoj i zrtva da bide, sto da se pravi...
wolf_pack Фотки од журката и скрипта од говорот да стаете:)
Bravo Cestitki do a-pin-dim , i celata hattrick zaednica.
a-pin-dim Mora da je nekoja Greska, jas ne sum moderator na ovoj podforum.
bliznak Abe ti si Zlatna Kamila more!!!... sho kje ti e moderator:))))
a-pin-dim
quote:
Originally posted by bliznak
Abe ti si Zlatna Kamila more!!!... sho kje ti e moderator:))))
Ke te molam vo idnina da ne si zimas sekakvo pravo za NAVREDA, ako si ti Zlatna Kamila jas ne sum jasno.
StormAngel
quote:
Originally posted by a-pin-dim
quote:
Originally posted by bliznak
Abe ti si Zlatna Kamila more!!!... sho kje ti e moderator:))))
Ke te molam vo idnina da ne si zimas sekakvo pravo za NAVREDA, ako si ti Zlatna Kamila jas ne sum jasno.
Tochno Dime e zlatna riba, zlatna rezerva, zlatna sve ama kamila ne.[:D]
bliznak
quote:
Originally posted by a-pin-dim
quote:
Originally posted by bliznak
Abe ti si Zlatna Kamila more!!!... sho kje ti e moderator:))))
Ke te molam vo idnina da ne si zimas sekakvo pravo za NAVREDA, ako si ti Zlatna Kamila jas ne sum jasno.
JASNO gospodine! Poshtedime barem sega od crnite stipski mercedesi[:(][V][:D]
Mara [img]http://www.funegreets.com/graphic/rasberry.gif[/img] ова е во знак на протест што ми ја зедовте камилата од пред нос...па дури и си ја поделивте вие, дарки и пин-димовци!!![xx(][xx(][:D]
coldwar Nemoj aman sega i tebe ke ti pratat crni mercedesi stipski:)
ArIeS
quote:
Originally posted by a-pin-dim
Mora da je nekoja Greska, jas ne sum moderator na ovoj podforum.
Dime neJe greska be!!! Ti si najzasluzen za ovaJa zlatna kamila,a posle sme niJe obicnite Juzeri na hattrick. btw(po patot) i samiot ke se uveris deka ti si najzasluzen za ovaJa nagrada,vo podgotovka Je internet izdanIje vo II TOM-a ,samo maka macam so bi rekle starite so vtoriJov TOM nekako ne sum prisuten na kanal[:(][:D]