Станав Зет:))
Станав Зет:))
wolf_pack По 4-ти пат јас станав зет[:)] 3 од братучедки и сега сестра ми[:)] Првпат у животот да добијам и јас брат:)) Многу среќа им пожелувам, господ нека ѓи чува младоженците[:)]
LIDIJA - SKorpija Epa shura cestito zetko,a mladite neka se vecni!!
wolf_pack Thank you Лидија, од мое срце и во име на младоженците ти посакуваме све нај-нај и во твојот живот:)) На таков радосен момент и на вашите честитки и поздрави, ако треба уште пет пати се враќам да ви благодарам и желим радоста да ви се враќа во изобилство:)))
wolf_pack јако ќе ме извините ама јас премнпогу пијан беф фчера од веселбата па гледам уште делува[:)] Шура станав, фала на поправката:) dark, фала многу, сега ќе требам и за зетот и за хетрик да частам заедно, па ајде да доаѓам на твоја свадба[:)] misko, фала друже:) sisi, фала и на тебе, се сложуваме таман работа, ко браќа сме веќе долго:) dalila tenk ju, а за кај мене да почекам некоја година може ли:P SpaceLily, tenk ju as well[:)] и тебе среќа да те прати само:)) OooOo, фала многу и тебе:) И на крајот да ве избацам сите[:X][:X][:X]трипати по адетот нели:)))
SpaceLily Na OooOo ednash sochno bacigo da mu dojt ubo :)))
suspect Chestito Wolfy.....se najdobro na mladozhencite!
dada Sani Ljubov i razbiranje za mladozencite, a za tebe wolf da si nachekas i stvarno da stanes zet:)
wolf_pack suspect фала за честитката:) Sani thanks:) ќе станам и јас зет, ветувам ќе бидам најдобриот:))
quote:
Originally posted by SpaceLily
Na OooOo ednash sochno bacigo da mu dojt ubo :)))
Сега да операм зубе па ко ќе полегнам со сочните бацувања, уште една рунда ќе ви ударам:))
toni_a chestito! na mladozhencite im pozheluvam mnogu dechinja i se najdobro!!!!!
wolf_pack Фала Тони, ќе бидат и дечиња, најдобар вујко ветувам дека ќе бидам:) bliznak братка, фала и тебе, ти со дарк спремај се кад тад ќе прајме хетрик парти и нормално частам за зетот:) Lidija thx за честитките, вечна да ти е среќата и успехот твој:)
Tanja19 aj us ednas cestita od mene...pa i na tvoja glava...aj pocekaj us nekoa godina i posle poteraj si a rabotata:)
RaGeAnGeL ajde wolfi cestito i sve najubo ,sega i na tvoja gla:)))Sesrava ke ti ja kacam na masa za svadbata da vidis so e atrakcija:)))))
darkjesus Честито и ај и на твоја глава.[:X]
misko cestito!
sisi Cestito neka ti e Wolfy,ama ti ne si stanal zet,tuku si dobil zet!!![:D] Da se slozuvate,pa ja znaes onaa narodnata: "Zet kako med",taka da vi odi natamu.[:D]
dalila Chestito...pa i kaj tebe, nabrzo[;)][:)]
SpaceLily Aj cestito i na tvoja gla...ama jas kolku sho znam, zet e onaj sho se zenit...
OooOo Si stanal shura, a ne zet :) zet i shura na dva ku*a ;) Chestito! :)
bliznak честито на младоженците.. и на твоја гла.. и за крштевки да ивчекаме[:p]
DJ_SHEMA chestito neka e i ajde navistina stani zet sledniot pat.
wolf_pack Tanja19 fala:)) За некоја година и ја ќе мора да му ја мислам[:p] RaGeAnGeL и на тебе све најубаво да ти се вратит:) атракција на маса....yes yes yes:))) DJ_SHEMA поздрав и до тебе, фала за честитките:)
dejan So ogromna srekja[:)]
SpaceLily
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
ajde wolfi cestito i sve najubo ,sega i na tvoja gla:)))Sesrava ke ti ja kacam na masa za svadbata da vidis so e atrakcija:)))))
A Rage trbushen i gazen ko ke igrat...e tek to da vidish atrakcija sho e[:)]
Mara
quote:
Originally posted by darkjesus
Честито и ај и на твоја глава.[:X]
ај и на твоја глава дарки...зет на сестра ми да и станиш![;)][:D][:D] Вулфи....честитки! Кажи му на дарк дека тоа е најубо чувство на светот![;)][:D][:D][:D][:D]
wolf_pack Деки фала братка:) Мара фала и на тебе:) Стегни го Дарк, оќе нејќе ќе прифати:)) SpaceLily амин, весели луѓе што знаат да играт јас ценам:)) Оти ја ич не знам, за мене пијалоците играт само[:p]
Lidija Pred nekoj den ko si dobi dbk since, zede coekot i na site do eden so mu cestitaa im rece fala. :) Jas si rekov so ke bese ova vnimatelen coek, ama eve gledam deka imalo ovde poke takvi luge, primer wolf_pack :)))) Seeeeeeeee najubo neka im e na mladiot bracen par!:) I sestra ti eden ubav den sestra da si dobie, ako nema, a ako veke ima uste edna :)))))
profa Aj neka im e so srekja Vucko ,pa na tvoja glava.
wolf_pack Фала професоре, и на моја се надевам ќе биде еден ден, и на твоја нормално:) Све у тачен момент[:)] Само нека има свадби и веселби повеќе на овој свет:)
Goran-Skopje Wolf, za mnogu godini.[:)] G.
wolf_pack Фала Горан, вечна радост и кај тебе да следи[:)]
dbk Cestitki wolf_pack pa na tvoja glava , da smenis malku pravec u zivot :) btw: Lidija kolku poveke lugeto pokazuvaat pozitivni raboti tolku poveke drugite ke gi sledat tie primeri i forumot ke ni bide uste pojke kultiviziran :)
wolf_pack Фала dbk, и ајде поскоро да има сестричка Дамјан[:)]
FireDevil A Jas Jatrv stanav jatrva za zena zedov...:)
StormAngel Cestitki Wolf Pack.[;)]
јузер Da, i jas sega vidov za zetstvoto na wolf. Cestitki i od mene.
hornet600 Aj so golemo zakasnenie i od mene cestitki[:o)]
wolf_pack FireDevil, Stormi, juзer и hornet600 вакво закаснување само значи дека треба уште 4 рунди пијачка да спремам[:)]
ozonce ajde shurka opa iha sa sa :) chestitki kakvi svaki imash more? daj opis ovo ono, igraat ne igr\raat i slichno :)
wolf_pack fala za chestitki Dejan :) eee svakite se arnichki, na svadbata ke gi napijam ubavo, ima da meshat cela nok :))
Goran-Skopje E kade be kje gi napiesh, pa ti neli ne si po pienjeto?[^]
wolf_pack Гласав за фтората опција на топик за пиење (пијам ретко али многу квалитетно т.е. по многу:P ) За такоф настан ако треба во количка нека ме стават, камен не камен, ќе си продолжам јас - и сваќите :)