Модераторско клипче
Модераторско клипче
darkjesus Од ко се почна за ова да се зборвит се појќе и појќе клипчиња од мобилен почнаа да се вртат низ градов со оралки.. случајно на мојов телефон најдов една морална оралка меѓу двајца членови на форумов од кои едниот е многу активен и атрактивен модератор..[8D][:D]
OooOo bliznak mu go duval na uni? Neverovatno ... [:D]
darkjesus сеа и мене ме збуна.. јес да се десило и тоа ама немам такви фотки а богами и незнам кој е атрактивниот од нив двајца.. ќе сакаш да ме упатиш?:))
OooOo dechkoto so djigerici e zhiva atrakcija!
darkjesus добро знам дека си скопјанец и ќе средиме се шо треба за тебе ама не е тој:)) а во погорниот пост направив мала утка.. требаше да стои модераторка:))
OooOo Vidi kako si go napishal postot ...
quote:
Originally posted by darkjesus
... атрактивен модератор..[8D][:D]
Ne chitam jas moderatorKA nikade, pa mislev deka e tipichna ohriTska rabota 'daj mi go - na ti go'! [;)]
darkjesus се со цел да го развиеме е-bay бизнисот во МКД ги ставам фотките на лицитација[:D] станува збор за 3 оригинални фотки од една модераторка-нимфоманка на форумов како му пружа орално задоволство на еден друг член од форумов. почетна цена: +200 на мојот ВМ бројчаник [8D]
Strelec Mozhe li samo da znaeme koja e taa? Za vozvrat, ti dodavam 1500 postovi!:) Kje imash preku 6000 taka!:)
Goran-Skopje Aco, aj podsetime kolku moderatorki imash i koi se?
darkjesus
quote:
Originally posted by Strelec
Mozhe li samo da znaeme koja e taa? Za vozvrat, ti dodavam 1500 postovi!:) Kje imash preku 6000 taka!:)
модераторка е на љубов и секс[;)][8D]
Goran-Skopje Pa ti kako sakash sega, nekompetentni vraboteni da ima Aco , ne zaebavaj...
Strelec Значи, изборот се сведува само на ДВЕ!:) Ајде да видиме прво реакција од двете модераторки, па можеби ќе дојдеме до вистината!:)
Goran-Skopje Vikash kje se pofalat?
fio Тапа се и двете бе, не вреди толку оралот :-))))
Goran-Skopje Ne kudi konja...[:p]
Unreal Интересно, вреди да се наддава на лицитацијата [:D]
OooOo
quote:
Originally posted by Strelec
Mozhe li samo da znaeme koja e taa? Za vozvrat, ti dodavam 1500 postovi!:) Kje imash preku 6000 taka!:)
malku e ova, jas mu davam 10.000 posta od start!
darkjesus лицитацијата е отворена до 00:00 по западно македонско време.. [:D] 10.000 прв пат.[8D] гледам некој да понудил 13.000 или..
Goran-Skopje Nikoj ne ponudil, ajde akni vtor put[:p]
beaver hunter eve od mene be 10.001 postoj... aj da vidam dali ima nekoj drug da pojacha!
Goran-Skopje Ne si ti vo moznost da licitirash, daj drugo dete.[:)]
beaver hunter kako ne be... od tutunot che platam....
wolf_pack
quote:
Originally posted by darkjesus
Од ко се почна за ова да се зборвит се појќе и појќе клипчиња од мобилен почнаа да се вртат низ градов со оралки.. случајно на мојов телефон најдов една морална оралка меѓу двајца членови на форумов од кои едниот е многу активен и атрактивен модератор..[8D][:D]
Пак ти и SpaceLily:)) кутра Маро[:p][:D]
darkjesus јас бев само невин посматрач...;((((
Unreal
quote:
Originally posted by darkjesus
јас бев само невин посматрач...;((((
Шо бе невин? Имаш снимано, ич не си невин [:D] Со умисла (и некоја друга мисла дур) имаш снимано биден си ти гарант [:D]
darkjesus јас само сликав а на фотките се појавуваат други 2ца членови на форумов.
a-pin-dim bliznak and riba :o)
darkjesus диме со риба никогаш во живот не сум се видел.
a-pin-dim
quote:
Originally posted by darkjesus
диме со риба никогаш во живот не сум се видел.
Jakov and Spacelily :o)
Strelec Jakov & dalila? ili mozhebi goran & dalila? hm!? ...a vegas & dalila?
wolf_pack а бе не е важно кој е бил, која е e битното[:p] пракај сликите на маил одма[:D]
darkjesus последна понуда беше 10.000 постови од ОооОо .. лицитирањето е до 12 и сликите ќе ги добие најдобрата понуда.. нормалнопретходно бројчаникот треба да се сврти:))
SpaceLily [:I] / me si chutit i si svirkat i nisco ne znajt.
wolf_pack така треба, tease us but don't please us:)))
Unreal
quote:
Од ко се почна за ова да се зборвит се појќе и појќе клипчиња од мобилен почнаа да се вртат низ градов со оралки.. случајно на мојов телефон најдов една морална оралка меѓу двајца членови на форумов од кои едниот е многу активен и атрактивен модератор..
Абе ќе ве зезнит на цака дарков, гарант муабет имат снимано [:D][:D][:D] Иначе ако е оралка само, пази да не падне во погрешни раце, па уште и да плаќаат казна за забрането пушење на јавни места [:D][:D][:D]
OooOo
quote:
Originally posted by darkjesus
последна понуда беше 10.000 постови од ОооОо .. лицитирањето е до 12 и сликите ќе ги добие најдобрата понуда.. нормалнопретходно бројчаникот треба да се сврти:))
Ponudata ne vazhi ako ne se izvadi makar edna slika u javnost da se vidi za shto stanuva zbor. Licitacija e neli? Daj da vidam na shto se kladam :)
riba Moderatorkite poseduvaat snimki kade sto eden clen od forumov (darkjesus [:)]) uziva vo voajerstvoto dodeka ednata moderatorka mu pruza oralen seks na eden drug clen od forumov![:p][8D] Kolku se nudi za klipceto? [:0] Za odlukata koj ke ja dobie sme odgovorni Jas i Spacelily! [^]
Mara не смеам да кажам....одман станвам љубоморна![:(][:(][:(]
Strelec riba, не го упропастувај топиков!:( За воајерството на darkjesus можете да отворите друг топик, а овде се зборува за ОРАЛНИОТ СЕКС!:) Во врска со тоа што имаш да изјавиш?:)
Unreal
quote:
Originally posted by Strelec
riba, не го упропастувај топиков!:( За воајерството на darkjesus можете да отворите друг топик, а овде се зборува за ОРАЛНИОТ СЕКС!:) Во врска со тоа што имаш да изјавиш?:)
хахаххаахахххааа Е ова ти се вика директно прашање, на кое секако дека одговорот ќе биде "no comment" или рипче ко рипче ке си молчи ,така мистеријата ќе биде уште поголема, двете модераторки ќе молчат[:D][:D]
riba
quote:
Originally posted by Strelec
riba, не го упропастувај топиков!:( За воајерството на darkjesus можете да отворите друг топик, а овде се зборува за ОРАЛНИОТ СЕКС!:) Во врска со тоа што имаш да изјавиш?:)
Bez razlika dali sum jas ili Space, definitivno LUDA ZABAVA u sekoj slucaj! [;)][:p][:p][:p]
Strelec
quote:
Originally posted by riba
Bez razlika dali sum jas ili Space, definitivno LUDA ZABAVA u sekoj slucaj! [;)][:p][:p][:p]
Супер!:) А кај него дома бевте, или тој кај тебе дојде?
Mara ПС кон прашањето на Стрелец....од која далечина ѕиркаше воајерот?[:D][:D][:D]
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by darkjesus
Од ко се почна за ова да се зборвит се појќе и појќе клипчиња од мобилен почнаа да се вртат низ градов со оралки.. случајно на мојов телефон најдов една морална оралка меѓу двајца членови на форумов од кои едниот е многу активен и атрактивен модератор..[8D][:D]
ako e so tebe i so mufla ic ne vagaj zs nisco nemat interesno........mufla ti go pushit ...i to!!
Mara они се, гарант!!!!!
RaGeAnGeL a ti znajs i ne kazvis a?????ah mori ..nikakva se napraj
darkjesus вечерва 23:00 (мкд време) за сите вас ексклузивно дел од фото-записите на оваа оралка;)
Strelec darkjesus во моментов ја држи својата мобилка во рака, очекувајќи да го побара... таа ... и да го праша што треба да стори за фото-записите од оралката да не се објавуваат овде... и darkjesus за возврат гарант ќе и’ побара една иста таква оралка... И ќе остане форумов без тие фото-записи, а топиков ќе се заклучи!:)
Mara стрелец....не туку си прај грешен филм....дан те снајде и тебе истото што и мене!!!![:D][:D][:D][:D]
Strelec А мори Маро, филмот е веќе направен...:) Туку во тој филм ти и јас не сме ниту статисти!:(
Mara знам, знам.....а бе да не си жена во денешно време![:(][:(][:(] море ни маж!!!