Sex or something else?:))
Sex or something else?:))
SpaceLily http://www.modestypanel.com/SorSE/# Aj da vidam kolku ste iskusni[:D] 3 futnaf[:D]
LIDIJA - SKorpija Mene mi reche not bad! I shto mu znachi toa sega?Deka ne sum dovolnoiskusna?[:D]
Unreal Јас само едно ,оној дркаџијана [:D][:D][:D]
SpaceLily Ups na pogreshno mesto topicov sea vidov....aj nekoj admin da go prefrli na ljubov i seks molam.
Unreal
quote:
Originally posted by SpaceLily
Ups na pogreshno mesto topicov sea vidov....aj nekoj admin da go prefrli na ljubov i seks molam.
З`ш? Кај сме сеа? [:)]
Unreal
quote:
Originally posted by LIDIJA - SKorpija
Mene mi reche not bad! I shto mu znachi toa sega?Deka ne sum dovolnoiskusna?[:D]
Абе Not bad, изгледа му значи дека некогаш ако го видиш комшијата каде што крева некоја витрина,другиот ден можеш даму извадиш муабети дека ептем стенка ко ке се секса,и дека може да се скичми [:D][:D][:D]
LIDIJA - SKorpija
quote:
Originally posted by Unreal
quote:
Originally posted by LIDIJA - SKorpija
Mene mi reche not bad! I shto mu znachi toa sega?Deka ne sum dovolnoiskusna?[:D]
Абе Not bad, изгледа му значи дека некогаш ако го видиш комшијата каде што крева некоја витрина,другиот ден можеш даму извадиш муабети дека ептем стенка ко ке се секса,и дека може да се скичми [:D][:D][:D]
Denes kako..naspan si?[:D][:D] 12/16 4 utki .
Unreal Денес, наспан, преспан, ама дежурен на work, е то е нешо шо не ми се допаѓа ама ич, а цела недела сум , У п М [:(!]