Koj znaje
Koj znaje
a-pin-dim koj e najgolemiot inzinjer na svetot?
misko Kevin M. bez somnevanje e najgolemiot inzhiner vo svetot a i najgolemiot zhif genijalec.
StormAngel
quote:
Originally posted by a-pin-dim
koj e najgolemiot inzinjer na svetot?
Neli ti bese najgolemiot inzinjer na svetov be Dime? GIGANT bese, neli?[:D]
Unreal
quote:
Originally posted by misko
Kevin M. bez somnevanje e najgolemiot inzhiner vo svetot a i najgolemiot zhif genijalec.
Диме сакаше да каже дека овде станува збор за луѓе кои допринеле со своите изуми да им го олеснат животот на луѓето,не за хакери и слични штеточини [;)]
beti869 Ic da ne se razbrkuvate po doktori ilaco za site bolesti vi e ricino napijte se i se ke odi kako podmackano
misko Unreal ,Kevin ako so toa shto to otkri svojot talent sega toj e toj shto gi fakja shtetochinite :D
suschestvo Zakazano im e za utre sabajle vo 8:00 na lekar! Da odat od 7:00 red da fatat!
a-pin-dim [img]http://www.alcosales.com/Icons/Images/59667.jpg[/img] Najgolemiot inziner na svetot e onoj sto go napravil ovaa, bidejki napravata sluzi za sekakov G`az.
Strelec
quote:
Originally posted by a-pin-dim
...bidejki napravata sluzi za sekakov G`az.
Д’име, а зо’што ти е апостр’офот?:))’)
RaGeAnGeL mis'lish ti de'ka toj zna't voo'pshto so e to ap'ostrov vaper
a-pin-dim
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL
mis'lish ti de'ka toj zna't voo'pshto so e to ap'ostrov vaper
Neznam jas nisto oti ne sum od Ohrid.
Unreal Диме еве неколку факти кои докажуваат дека твојот најголем инжињер не бил најголем инжињер на светот, и направил неколку ГОЛЕМИ пропусти во мерењето на својот изум [:D] Доказ Бр.1 [img]http://www.potedebosta.blogger.com.br/fat%20ass.jpg[/img] Доказ Бр.2 [img]http://blogs.salon.com/0002916/images/2005/08/04/extremely%20fat%20ass2.jpg[/img] Доказ Бр.3 [img]http://home.comcast.net/~justyn.howard/fat-woman.jpg[/img] Мислам дека ниедна од горенаведениве "докази" нема шанси да седне на изумот од твојот најголем инжињер, така да останува прашањето "КОЈ ЗНАЈЕ КОЈ Е НАЈГОЛЕМИОТ ИНЖИЊЕР"?
Strelec Ај да не кажувам оваа третава на кого ми заличи во прв момент...:) Борис рече да не се вреѓаме!:))) Ама таа си знае самата!:)))
Unreal Јас се извинувам, не напоменав во постот дека :Сите личности се "измислени" и секоја сличност со истите е случајна и ненамерна [:)] Се користев со докази кои се за јавна употреба,ослободени од авторски права.[:p]
dada Sani Sto e toa inzinjer Dime?[8)]
dalila Nekoj od Indzikovo?![:D]
VeGaS Najgolem? Nekoj body builder kje da e toj! dime, koje?
Strelec За тие што не знајат, најголемиот инжињер бил Кинез... Многу не го бивало за инжињерски работи, ама битно је дека бил најголем!:) [url="http://img125.imageshack.us/img125/4371/tallestman7bm.jpg"]Најголемиот инжињер[/url]
јузер Dime inzinjeru, na devojkati ke im treba krila za da te stigne na tvoje nivo. [img]http://www.maj.com/gallery/EliteMangudai/FunnyStuff/yao_ming_and_christina_aguilera-photoshop.jpg[/img]
SpaceLily Nija ne znajeme ti znajes?
EDO ovde se e za iljac:)
Mara хахахах...ах бе диме....на што те вее тебе![:D][:D][:D] море да не беше инжинерот твој....ќе требаше зад зграда сите да одиме![:D][:D][:D][:D]
dalila
quote:
Originally posted by Mara
море да не беше инжинерот твој....ќе требаше зад зграда сите да одиме![:D][:D][:D][:D]
I cvechata kje ni venea[:D][:D][:D]