Сурфајќи на нет...
Сурфајќи на нет...
Unreal Т.е барајќи ја победничката песна од Елена Ристеска налетав на следново: Детско катче » Забава » Сеир Elena Risteska porno linkСеир од Obi на 4 јан 2005 - 21:34 Kade be ALOOOOOOO!!!! Pazi BANDERA!!!!!! Nemoj da se se lutite imate valjda slushnato za marketing neam kirilica tuka inace ama eve nekoi smeshni isecoci od nejziniot guestbook. That's how you get the girls :) Име Бобан Карапејовски Возраст 18 Град Тетово E-mail [email protected] Коментар Мојата љубов кон тебе никогаш нема да згасне, ќе продолжам да ги бакнувам твоите слики кои ги печатам од интернет и сликите кои ги сечам од дневните Македонски весници. Ќе продолжам да продавам овчо млеко низ Тетовската околија за да можам да ти пружам удобен дом кога ќе те земам за жена. ________________________________________________________________ Ова погоре наводно е извадок од Книгата за Гости на официјалната Веб Страна од Елена Ристеска, а постот е ставен на Багра... Интересно [:D]
dalila Ma shto interesno? Srceparajuche e[:D]
VeGaS Dan te boli tebe glaata be?!
DJ_SHEMA Ja ima vekje na muzika Unreal, pesnata.
wolf_pack
quote:
Originally posted by Unreal
Име Бобан Карапејовски Возраст 18 Град Тетово E-mail [email protected] Коментар Мојата љубов кон тебе никогаш нема да згасне, ќе продолжам да ги бакнувам твоите слики кои ги печатам од интернет и сликите кои ги сечам од дневните Македонски весници. Ќе продолжам да продавам овчо млеко низ Тетовската околија за да можам да ти пружам удобен дом кога ќе те земам за жена.
Ова Strelec го беше еднаш постирал ко демек да го намести Thief[:D] A бе јако е[:D]
SoVrSeN boze boze....svahsta