Каков автомобил имате?
Каков автомобил имате?
Carpathian Lord Која од следниве марки на автомобили го имате?
dada Sani Vakva tema(bez glasanje) vekje ima otvoreno http://www.forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=13941
wolf_pack Сани можда човекот сака трактор да види кој има?[:D]
dada Sani Traktor ama samo ako e so prikolka:))) Traktor bez prikolka ne e traktor!:)))))
wolf_pack Онда тава спаѓа под Опел, иначе обичен трактор е под Застава :)
Goran-Skopje
quote:
Originally posted by dada Sani
Traktor ama samo ako e so prikolka:))) Traktor bez prikolka ne e traktor!:)))))
Sani, razbiranje od poljoprivreda da se imalo..pa pa...[:D][:p]
dada Sani Koj nemal traktor nisto ne znae[:D]