Инспирација за титле
Инспирација за титле
Jakov Читајќи го ова http://forums.vmacedonia.com/topic.asp?TOPIC_ID=12450#313862 ми дојде на паметет дека треба ново титле за Стрелец. Е сега никако не ми оди “Брадест дреже-кафеџија“ ниту пак “Брадест кафе-дружаџија“ ве повикувам заедно да го најдеме новото титле како парадигма за тракатанџија или поранешен сеирџија. Значи сега засега дефинитивно е само “Брадест ........
dalila Bradest kapodrzhach[:D]
LIDIJA - SKorpija Bradest kapomenuvach [:D]
Jakov Zaboraviv da dopolnam deka prodolzenieto od "Bradest ....." treba da go otslikuva novoto ime na potforumov. Znaci nesto sto ke doaga od kafe i druzenje. "bradesto drugarche" mozebi ama go nema kafeto [:(]
Goran-Skopje ...da se nadopolnam, za nashava "seirdzika" kje treba da se najde isto taka novo title. Ajde da i' pomogneme.[:D]
Mona Lisa Bradest gatac na kafe[:D] Cuf Strelec gledal na kafe i mnogu pogagal[:D]
Jakov Od publika mi sugeriraat Брадесто-дружељубив кафеџија Ama mi e strav da ne mu mnogu golemo [:D]
LIDIJA - SKorpija
quote:
Originally posted by Jakov
Od publika mi sugeriraat Брадесто-дружељубив кафеџија Ama mi e strav da ne mu mnogu golemo [:D]
Pogolemo od moeto nema da mu e [:D] a inaku mora so Bradest da pochnuva?
Jakov epa kako inaku. aj zamisli ti da treba da pocnuvas bez Lidija...toa e del od licnosta. Nemoze nekoi raboti odat zaedno i tocka.
Strelec Новото титле пристигна... И нема да се смени додека не се смени името на овој потфорум!:)
Strelec Море јок... Не ме воодушевува ова... Дајте друга идеја!
Jakov ZNam se setiv Другар Брадест кафеџија....
Goran-Skopje Bradest kafe-mafedzija.[:D]
Jakov
quote:
Originally posted by Goran-Skopje
Bradest kafe-mafedzija.[:D]
така влегува у ресорот на твојата миленичка Спејска...неможе мафеџија не се прифаќа/
Goran-Skopje Zaboraviv, ok.[:D]
јузер Брадест кафе дружач!:) И на tomislav1978 Гвујо подитно!:)
Strelec Јавно барам од Борис да го смени името на овој потфорум и истиот да гласи ’Дружење и Кафе-Мафе’!
SpaceLily A tebe title Bradest kafe-mafedzija?:)))))
Goran-Skopje
quote:
Originally posted by Strelec
Јавно барам од Борис да го смени името на овој потфорум и истиот да гласи ’Дружење и Кафе-Мафе’!
...ili "Na kafe-mafe muabet."[:)]
Unreal 1.Брадест Менаџер 2.Брадесто Боцкалче 3.Брадест чичко 4.Брадест Кафе-Мафеџија 5.Брадест Стрелец 6.Брадест 7.Забраден [:D]
SpaceLily 8.Obrasnat 9.Zashumen!
Strelec Bravo be Unreal!:) Konechno nekoj i konstruktivni predlozi da dade!:) Od Spaska vo start se odbivaat predlozite, poshto nema konkretno navedeno kade sum jas obrasnat i zashumen!!!
SpaceLily Aco! Bradest kafe-mafedzija ne ti odgovarat? A to kaj si zashumen poshumen i obrasnat ne kazvam!Zsh site da znaet:P
Strelec
quote:
Originally posted by SpaceLily
Aco! Bradest kafe-mafedzija ne ti odgovarat?
Чекав од твоја уста да го чујам... Готово, ставено е!:)
dalila
quote:
Originally posted by Strelec
quote:
Originally posted by SpaceLily
Aco! Bradest kafe-mafedzija ne ti odgovarat?
Чекав од твоја уста да го чујам... Готово, ставено е!:)
ova mene na kafemat me potsekja[:(]
Goran-Skopje Sega ti si na red, da vidime na shto TI ne podsekjash.[:D]
dalila Moeto title nikoj da ne smeel da go chepne...da ne se raspravame[}:)][:D]
Goran-Skopje Uf, kjotek, a?[:p]
Strelec
quote:
Originally posted by dalila
Moeto title nikoj da ne smeel da go chepne...da ne se raspravame[}:)][:D]
Значи... ако некој сака да се расправа со dalila, само нека и’ го чепне титлето и нема проблем!:)
SpaceLily Aco ushe kapata da ja smenish shubaj ti daodv kapi edna moja nemash klaeno:( Vaka li me lubish?
Unreal Стрелец,честитки за новото титле [:)]
Strelec Ти Спаске на Славета мојш да му кажујш кога шо да прајт. Или откачи го него, па да прајме муабет!
Strelec Фала ти анреал!:)
SpaceLily
quote:
Originally posted by Strelec
Ти Спаске на Славета мојш да му кажујш кога шо да прајт. Или откачи го него, па да прајме муабет!
Ako go otkacham slave ke se fatish so mene?Nemojme da sme svaleri?Bez da znajt slave?primer slave na rabota,na chasoj vamu tamu jas i ti vamu tamu...?
Strelec Мори ќе те сетит по миризбата, не туку си играј играчки!!! А ако се налутит, ќе го ангажират Трепета од Шведска, па тешко тебе и мене ќе бидит!:( Го знајш кој е Трепет?
Unreal Ако се сака се се може[:D]
deni treba nesho simple so eden zbor , se slagam so predlozite Zabraden , Obrasnat ihahaha ili moze Kapar po sho neli menuva kapi :)
SpaceLily
quote:
Originally posted by Strelec
Мори ќе те сетит по миризбата, не туку си играј играчки!!! А ако се налутит, ќе го ангажират Трепета од Шведска, па тешко тебе и мене ќе бидит!:( Го знајш кој е Трепет?
Zash bre Aco po mirizbata ami ne sme tvoroj jas i ti pa na prchovina da smrdime!Tuku uzivaj ti naredena e so Trepet od svedska go drzam za muda[:D]...plus so slave imame moderen brak znajt toj deka jas si sharam naokolu i deka toj mrdat so opashon znam ama pak brakov ni e mnogu stabilen.Ti samo rechi dek me posakuvash[:I]