Машки навики
Машки навики
Unreal 1.Оставање на алишта онаку каде што се слекуваат 2.Редовно некревање на ВЦ капакот или заборавање да го спуштат истиот 3.Ритуално ставање на нозе на маса 4.Неодделување од далечинското за ТВ и бирање на канали со истото по негов избор 5.Редовно попладневно дремење 6.Чекање да се постави маса за да се јаде За мажите Колкумина од вас се препознаваат овде и набројте уште некој ако мислите дека фалат [:)] За жените: Како се справувате со погорните навики од мажите и набројте уште некој ако фалат[:)]
riba
quote:
Originally posted by Unreal За жените: Како се справувате со погорните навики од мажите и набројте уште некој ако фалат[:)]
ne mnogu tesko, se pravam deka ne primetuvam [;)][:p]
Mona Lisa Нон-стоп си прнкам и се надевам дека еден ден ке научи[:D] Од сите навика 2 највеке ме нервира[:(!]
LIDIJA - SKorpija Mashki "LOSHI" naviki, bi rekla. Tochkite pod broj 1,2 i 4 se 100% poln pogodok. Izgleda internacionalno kje da e [:D] Bi dodala:Ponuda za pomosh otkako rabotata e vekje 99% zavrshena.[:(!]
fio Утринско драпање на муда :-)
Unreal
quote:
Originally posted by fio
Утринско драпање на муда :-)
Ова не спаѓа во навика,ами во ритуални обреди [:D]
Mara јас многу лесно би се справила со МАЖ со такви навики....го правам истото освен точка 2!!!!![;)][:D][:D][:D][:D]