Стомак
Стомак
DonVito која колкаф стомак имат,седам на факултет до женски и коа ке почнат леле ама сум здебелена,леле ама стомак голем имам, шо ви е фората на тоа усвари? [:D]
RaGeAnGeL demek reci mi deka ne sum zdebelena i deka sum uba
DonVito сеа ми стана јасно,седам до колешка а до колешката сејт друга колешка и едната му викат на другата,леле ама ми е неубаф џемперот ке си купам нов и ова другата му викат не ма баш ти е супер [:)] фори бе.
RaGeAnGeL kokoshki src ....sve e to kokoshki
DonVito тогаш една превенција за птичји грип која важит за сите мажи не спијајте со кокошки ни под разно [:D]
RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by DonVito
тогаш една превенција за птичји грип која важит за сите мажи не спијајте со кокошки ни под разно [:D]
[:D][:D][:D]sasha ke zatvorit topik posle i onaka jas i ti muabet si naprajfe ushe kafe da klajs
wolf_pack
quote:
Originally posted by DonVito
која колкаф стомак имат,седам на факултет до женски и коа ке почнат леле ама сум здебелена,леле ама стомак голем имам, шо ви е фората на тоа усвари? [:D]
Бара татко на идното загубено ајванче[:D]
SpaceLily Mene stomachevo da ne se falam ama ludnica mi e tala da ne velam kolkavo stomaciste imam pusteno:) :P
QBox More koska i koza sum. Zeni dajte nekoe kilo navamu i ja da klaam stomak. C c c c. DonVito so kokoski spienje ne. hmm ke te poslusam. [:D] Pozdrav
Sunshine
quote:
Originally posted by QBox
Zeni dajte nekoe kilo navamu i ja da klaam stomak.
imash 10 od mene :) samo mnogu da ne ti dojdat
beti869 I ja davam 10 koj gi saka neka poveli alal da mu se
beti869 Abre so ve gledam cudni pa stomak toa ti e bogatstvo stari vikat poarno stomak od pivo(ili od jadenje), odosto grpka od rabota