Краток опис
Краток опис
Unreal На вашето работно место... Еве прво јас... Работам во интернет кафе полни 5 години.. Краток опис на моето работно место е .... Ме прекинуваат во дудлање кога ќе дојдат да платат [:D]
Causesku Rabotam na benzinska...eve veke 2 godini. Poarno ke bese ic da ne pocnev :)
dejan Rabotam vo skolo so bolni deca samo na raspust koga roditelite rabotat a nema koj da gi cuva osven nie. Ama baram druga rabota deka nemozam za da dojde sekoj raspus.
devil Истото работно место неполни 4 месеци. Лежарно, интересно и уште да не ме стануваа да им уклучам мирц или некоја игра, ке се осеќав као директор [:D]
Unreal
quote:
Originally posted by devil
Истото работно место неполни 4 месеци. Лежарно, интересно и уште да не ме стануваа да им уклучам мирц или некоја игра, ке се осеќав као директор [:D]
почекај малце,директорскиот статус се добива со тек на време,стаж малце да набиеш[:)]
AlF0t Real estate em interesno em dosadno em si ja sakam rabotata em ja mrazam
RaGeAnGeL momentalno rabotam na slucajoF profa da mi naprajt jadenje zs umreF