Дали е вистина
Дали е вистина
Unreal Дека Никола Груевски и Саво Климовски се во хомосексуална врска? Оваа "вест" процури пред едно година и пол,низ професорските кругови на универзитетот Кирил и Методиј во Скопје. Ако е вистина, колку тоа ќе се одрази ако Никоуче биде племиел?
OooOo Heh, kako odma se pojavuvaat homichi pred izbori ... neverovatno!
orlak e ova go ne bev slushnal, i toa da go slushnam. bre koga pijat SKOPSKO i se e mozno?
Strelec Аман бре немојте вакви глупости на форумов за политика? И да е вистина и да е сеир, овде не му е местото на ваков топик!!!
Unreal Па ај да го префрлиме на Љубов и Секс? Па и двајцата се политичари и сигурно дека има врска со политиката. Туку јас мислам дека има малце вистина,по начинот на одот од Груевски.
Unreal Згора на тоа, човекот од скоро совршен брак со докторката,наеднаш се разведе... Сомнително, многу сомнително
DJ_SHEMA Navistina ne e mesto na ovoj topik tuka. Odi na seir.
dalila Samo shto tuka ne e seir[:p][:D] A kaj e seir sega?![:0][:D]
sasha Prvo ne dovolno informacii, a kako vtoro smetam deka ne e nasha rabota da znaeme i se sekirame shto Gruevski i Klimovski pravat vo svojot intimen zivot.
аргентинец Абе имаше едно време ваков топик на подфорумот за скандали шо беше :-).