Јаковлев
Јаковлев
Strelec Каде го гледате Јаков после една седмица?
DJ_SHEMA Mislam deka nema potreba od vakvi topici.
SpaceLily jas pojma neam so se deshavat.
fio Кајгана, збирно место за пребегани членови од ВМ.
Unreal Истово гласање беше поставено за еден друг член,само не можам да се сетам за кого. Јас мислам дека мотото од кајгана "сите матиме кајгана" ги привлекува.
dalila Ti be Strelec ich ne si vo tek na sluchuvanjata[:0] Pa on si odamna polojalen na kajgana otkolku na VM[:D]