Расипан телефон

Расипан телефон
Unreal
 
Сите знаеме како се игра оваа игра,еве ас почнувам со зборот:


Овде
јузер
Не знам јас како се игра во куцачка варијанта??? Треба печатна грешка намерно да направиме или???
јузер Онде
dalila Tamte
ArIeS
quote:
Originally posted by dalila

Tamtevamte
dalila Onamte
Lidija a-ha vaka se igra ova, togas od mene edno

Taman :)))
dalila
Ne znaeme kako se igra, samo se zezavme
Neka dojde Unreal da objasni
Unreal Алооооооооооооооооооо
Strelec Ете бре што била играта!:)
Требало еден ист збор по сто пати да го кажуваш и да им досаѓаш на другите натпреварувачи!:)))

dalila NLO NLO!


daj be objasni
treba li da se dodava po eden zbor?!
Strelec Не ма... И тој не знае како се игра!:)
Сака да ја научи играва!:)

Unreal Ало!
dalila NLO!
Unreal АЛО АЛО
RaGeAnGeL i sea so prajme?
Strelec Па нека му ја каже некој играта на Unreal!:)
И после тој нас ќе ни ја каже:)))

Aleksandra
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL

i sea so prajme?


zsh nishto ne ve razbiram...se vrtime vo krug ili?
јузер
quote:
..se vrtime vo krug ili?

Вртиме телефонски броеви се додека не им ги расипиме од вртење.
Strelec
quote:
Originally posted by sasha

...se vrtime vo krug ili?

Изгледа тоа е играта... Сите да се вртиме во круг и кој прв ќе викне ’РАСИПАН ТЕЛЕФОН’, испаѓа од играта!:)))

RaGeAnGeL rasipan telefon!!!!!!
Strelec Значи ти испаѓаш од играта!:)

RaGeAnGeL
quote:
Originally posted by Strelec

Значи ти испаѓаш од играта!:)
zs procitav deka pobedvam?
Aleksandra
quote:
Originally posted by RaGeAnGeL

quote:
Originally posted by Strelec

Значи ти испаѓаш од играта!:)
zs procitav deka pobedvam?


Ahahhahaaaaaa...Kade pobedi zivti sve ne zezaj
RaGeAnGeL ahahahahaha ma bitno e jas so si procitav
Unreal Дај бе Ацо Сврти Нула,нишо не те слушам,телефонов ми е расипан
Aleksandra
quote:
Originally posted by Unreal

Дај бе Ацо Сврти Нула,нишо не те слушам,телефонов ми е расипан


Abe daj objasnete...se vrtime vo kruggggggggggg
Unreal Значи никако да се разбереме,хммм
Можда е расипан телефонот,затоа
TimeHacker ne mi raboti toa za slusanje so da pram unreal ;)
Hektor alooooo koj e tamuuu
Lidija Ahil :)))
beti869 Au se razbravme da ne e problemot vo MT
SydneyGuy Holas senjor!
Xapqbep Dzrrrrrrrr
Mona Lisa Pronto, koj e be?
TimeHacker Halooooooooooooo
beti869 Jas ve slusam odlicno,namalete go televizorot i se ke bide vo red
macswiss a be ne te slusham nishto, televizorot mi e glasno pushten...
Natasa am podnamali go de i ti sea....
TimeHacker jas te slusam sae ti me slusas ?
Natasa evo sega super te slusam ama nekoj zborvit od kj tebe vo pozadina........
TimeHacker vikaj pojce ne te slushammmmmmm