Dali do sega ste imale vlazen son??

Dali do sega ste imale vlazen son??
xokaido
 
Ви се има ли десено да се разбудите сабајле цели испотени, со насмевка на лице, збунети, сте сонувале ли секс во кој сите фантазии ви се десиле и ве препотиле, дали било тоа со младата професорка или асистентка од факс или Каролина Гочева или шознам еве и за жените Џорџ Клуни, Роко мајсторот и шо ги знам натака? кој и да е...
Според мене после вистинскиот секс ова е работа која би сакал да ми се дешава секоја вечер но за жал не е толку честа...
Последен пат беше пред едно месец ипол со плава типка шо воопшто не ја знам али недај боже да ја препознаам негде...
Mara

за мене важи прашањето....ДАЛИ ДОСЕГА СТЕ ИМАЛЕ СУВ СОН?

Сите соништа ми се влажни....веќе една година!
Aleksandra
quote:
Originally posted by Maraза мене важи прашањето....ДАЛИ ДОСЕГА СТЕ ИМАЛЕ СУВ СОН?

Сите соништа ми се влажни....веќе една година!


Me nasmea Mare zimi sve
GiTaRiSt Pa normalno xokaido ne se tusiram jas za dzabe od sabajle :D:D
MeGaSTaR ne i nema da sonuvam :)
SydneyGuy The last time I had a wet dream I woke up in somebody's swimming pool!
Unreal Кое време, дење или ноќе?
SydneyGuy
quote:
Originally posted by Unreal

Кое време, дење или ноќе?


I think it was at 25:00 on the 30th of February
Makedon-666
quote:
Originally posted by Maraза мене важи прашањето....ДАЛИ ДОСЕГА СТЕ ИМАЛЕ СУВ СОН?

Сите соништа ми се влажни....веќе една година!
ако не се самозадоволуваш редовно ке ти бидат!
Mara мене ме задоволуваат секој ден.....немам време за самозадоволување Ме држат влажна НОН-СТОП!!!!
Mona Lisa Se budam i se prasuvam kade sum,vo krevet ili bazen eeej tolku bil vlazen sonot...
M-I-L-A uffff....pa da receme se ima sluceno..
Natasa P a sea da da :)nekolku pati!
TimeHacker oh yeaa :) me palite
M-I-L-A
quote:
Originally posted by TimeHacker

oh yeaa :) me palitehehe...dosta interesna licnost si ti..hahaha
xokaido
quote:
Originally posted by Mara

мене ме задоволуваат секој ден.....немам време за самозадоволување Ме држат влажна НОН-СТОП!!!!


Ubavo za tebe....