irc.vmacedonia.com

irc.vmacedonia.com
VeGaS
 
Napadnaa sechenive...
VeGaS Da bidam iskren?
Jakov Ej preku takvoto aman so vakvi navredi.....
BECHA
quote:
Originally posted by VeGaS

Da bidam iskren?


Аман бе Вегас, не да си искрен, претеруваш, никој не те чепка, ако ти пречат не им прави муабет .... не те учеа на школо, Братство - Единство!!! Смрт фашизма!!!!