motika

motika
Krali Marko
 
Eve eden sajt na koj ima smeshni sodrzini i igri, a ima i forum , jas sum 4esto tamu www.motika.com.mk dzirnete go i kazete shto mislite[:b
Krali Marko nikoj li ne ja vide, dzabe ja otvoriv temava :(
Mara Крали Марко....ти дан си ПИВО море?

јас ја видов....и единствено што ми падна во очи е она МОТИКА-ЗАПОЗНАВАЊЕ....преку мотика-до еротика!

Слабо има оптички илузии....во развој се изгледа....инаку...добри мобилки.
GiTaRiSt isto taka i jas go vidof uzivaj,,..
Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

Крали Марко....ти дан си ПИВО море?

јас ја видов....и единствено што ми падна во очи е она МОТИКА-ЗАПОЗНАВАЊЕ....преку мотика-до еротика!

Слабо има оптички илузии....во развој се изгледа....инаку...добри мобилки.
Пиво сум Маро мори, а шо не се зачлените таму на форумот?
Krali Marko аје пак погледнете, дајте уште забелешки, баш ме интерисира што ќе кажете :)
Mara море Пиво едно.......ти шириш пропаганда за мотики?

КОЈ САКА ДЕНЕС МОТИКА бе Крали? Дај....ВИСКИ-ДРИСКИ нешто!
јузер Јас вчера ја видов мотиката во креденецот доле беше потпрена до ашовот.
Krali Marko Juzer ti kajgana da ne imash na ochite?
Mara Здраво Крали Марко.....доста со навреди!!!!!

Ајде кажи ни повеќе за мотиката....како напредува? има нешто ново? кој ја држи? .....СЕ!
Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

Здраво Крали Марко.....доста со навреди!!!!!

Ајде кажи ни повеќе за мотиката....како напредува? има нешто ново? кој ја држи? .....СЕ!
Maro mori nemam pojma koj ja drzi ama jako e
Mara е па штета шо не знаиш....СЕ е во држачот...мене не ми се држи баш МОТИКА........секој/а си има свој вкус
wolf_pack uuuu pa baagi mp3 albumi ima za download:)
TimeHacker ne sum biden nikogas tamu ne znam kako e ke probam
Mara
quote:
Originally posted by Krali Marko

maro mori ako nekjesh motika dojdi ke ti dadam drugo da drzish forum tamu e dosta interesen, i ima i drugi raboti, sami ke si otkriete
[/quote]

мотика не држам....а друго ВЕЌЕ држам А ти сакаш да поддржиш од тоа моето?

Доста со ГЛУПОСТИ......кој сака нека оди на мотика, на гребло, на нива....јас бев, видов и се вратив
Krali Marko maro mori nema sho da ti pravam :(:(:( gradsko dete ne saka motika hi hi
Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

е па штета шо не знаиш....СЕ е во држачот...мене не ми се држи баш МОТИКА........секој/а си има свој вкус
maro mori ako nekjesh motika dojdi ke ti dadam drugo da drzish forum tamu e dosta interesen, i ima i drugi raboti, sami ke si otkriete
Mara
quote:
Originally posted by Krali Marko

quote:
Originally posted by Mara

не се караме.....на овој начин ние се сакаме
tie shto se karaat tie si se sakaat.
aj pogodi toa "maro mori" na shto me potsekja?знам, знам.....на жена ти Така те вика кога не слушаш...ГАРАНТ!!!!
Mara не се караме.....на овој начин ние се сакаме

Крали Марче.......дај друг линк со забавна содржина! Вториот дел од твоето име, МАРЧЕ....ах, ме разнежува! Така ме викаат на галено и мене
Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

не се караме.....на овој начин ние се сакаме

Крали Марче.......дај друг линк со забавна содржина! Вториот дел од твоето име, МАРЧЕ....ах, ме разнежува! Така ме викаат на галено и мене
tie shto se karaat tie si se sakaat.
aj pogodi toa "maro mori" na shto me potsekja?
TimeHacker ne se karajte be
Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

quote:
Originally posted by Krali Marko

quote:
Originally posted by Mara

не се караме.....на овој начин ние се сакаме
tie shto se karaat tie si se sakaat.
aj pogodi toa "maro mori" na shto me potsekja?знам, знам.....на жена ти Така те вика кога не слушаш...ГАРАНТ!!!!
ne be ne sum zenet
me postekja na > maro mori od sex aber da se nemalo
Mara во право си.....леле, мајко шо да правам!!!!!

еве ме сега како изгледам.....после твоето откритие

TimeHacker Mara vistina so ovie sliki mnogu dokazvis kako si vistina
Krali Marko maro ti si bila od prilep ne sakas www.motika.com.mk ti sigurno sakas samo tutun
Mara
quote:
Originally posted by Krali Marko

maro ti si bila od prilep ne sakas www.motika.com.mk ti sigurno sakas samo tutun


Згрешка си.....јас сум од ГЕВГЕЛИЈА! Сакам царина!
Mara добра идеја! Ај плати сега царина!
TimeHacker carina za slikite :)
Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

добра идеја! Ај плати сега царина!
Maro po slikata sho ja prati gledam deka si od prilep shto sega gevgelija i carini
Mara јас сум Мајмунка од Гевгелија, живеам во Скопје, мажена во Охрид, деца од Битола, со баба од италијанско потекло и дедо од британската лоза!
Mara крали Маре....види каква сум кога ќе се изнервирам...
леле, изгледа пак имам температура......


Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

јас сум Мајмунка од Гевгелија, живеам во Скопје, мажена во Охрид, деца од Битола, со баба од италијанско потекло и дедо од британската лоза!
браво за тебе изгледа на овој форум никој зив нема, само ја и ти си пишуваме
Aleksandra Jas sakav da vi se prikljucam, ali pojma nemam za sto zborite.
Mara
quote:
Originally posted by Krali Marko

quote:
Originally posted by Mara

браво за тебе изгледа на овој форум никој зив нема, само ја и ти си пишуваме


а што? јас не сум ти доволна? Баш ме направи тажна сега
Krali Marko
quote:
Originally posted by Aleksandra

Jas sakav da vi se prikljucam, ali pojma nemam za sto zborite.
alexandra zborime za www.motika.com.mk a ovaa mara e > od sex aber da se nemalo
Mara а бе што е тоа секс? јас не знам....трето одделение сум уште....
Aleksandra
quote:
Originally posted by Mara

а бе што е тоа секс? јас не знам....трето одделение сум уште....


Krali Marko
quote:
Originally posted by Mara

а бе што е тоа секс? јас не знам....трето одделение сум уште....
ohooo treto oddelenie pa ti golema si bila klikni tuka http://forum.motika.com.mk/showthread.php?t=252 zada kazesh neshto od iskustvo
Mara Крали Маре....како ти е мотиката овија денови? Таму ви фали една Мара, искрено кажано Осешташ?