Interview

Interview
Unreal
 
Интервју помеѓу членовите со малку попровоцирачки прашања
Еве за да го скршиме мразот би почнал прв!

Прашање до Мара:На што се должи тоа што имаш непрекинати влажни соништа цела година?


Итн итн,секој прашува секого
Mara
quote:
Originally posted by Unreal


Прашање до Мара:На што се должи тоа што имаш непрекинати влажни соништа цела година?


Е па, тоа се должи на тоа што јас сум мочла....и се уште се мочам в гаќа додека спијам

Прашање за Лидија: Дали од мали нозе те влечел фудбалот?
Lidija Neznam so dolzina mi bea nozete ko se zanesov ama mali ne ke da bea, taka sredni :))) Tuku mojata istorija kako jas se zainteresirav za sport i fudbal e dolga drug pat celata i plus komicna e Mara ke izgubam respekt kaj forumskite ni fudbaleri :)))

Jas si mislev si misliv koj i so da prasam...i si rekov aj nekoj so cesto e ovde :) JUZERUUUUUUUUU slusaj vaka:

Zs be ti idese da, citiram "mi ide da otidam u bestraga bez da ostavam traga.." :) ova zs Slovenija izgubi vo hokej ili?! :)))
јузер "Ма иди у бестрага" оваа фраза ја слушнав тој ден, и малку го расчленив зборот бестрага за да видам каде сака провокаторот да иде :))

Сега е на ред да оговара на прашање ...... TimeHacker!:)
TimeHacker-у, гледам дека си го гледал во кино Кодот на да Винчи, но дали си ја прочитал и книгата? Што ако не си ја прочитал, дали тоа значи дека Мона Лиза ќе избега од дома и ќе стане бездомница? :))

TimeHacker jyzep shteta ne ja vidov cel flim a i knigata ne sum ja procital
a Mona lisa nema kaj da izbega. :)) a btw dali ti ja vide krajot ?