Смешни фотографии (дел 4)

Смешни фотографии (дел 4)
Mara
 
Уф..........баш сакав да стигнам до тука...и стигнав!!!!

Ајде....продолжуваме овде...со нова сила и нова енергија!...и со ЖЕНСКИ ПС!

Mara зајчици....со копанчиња!

Mara жилет за кола


Mara пред и после часот по хемија!Mara што требаше да купам, МА?
Mara кај ојте бе ушковци?

Aleksandra Mare,

Dark ovaka te prashuva na tel non-stop shto treba da kupi?
Mara леле....мене искрено ме фаќа СТРАВ!


Mara јас плачам....и цвеќето го вадам!Mara
quote:
Originally posted by Aleksandra

Mare,

Dark ovaka te prashuva na tel non-stop shto treba da kupi?


да ти кажам искрено ДА! Ништо не купува пред да ме консултира....оти после на глава му се качувам
Mara опа, опа....видете мешање!!!
Aleksandra
quote:
Originally posted by Mara

quote:
Originally posted by Aleksandra

Mare,

Dark ovaka te prashuva na tel non-stop shto treba da kupi?


да ти кажам искрено ДА! Ништо не купува пред да ме консултира....оти после на глава му се качувам


Ja vikam vie nemozete eden bez drug.
Mara да си жива и здрава....и јас така му викам...и тој така ми вика
Aleksandra
quote:
Originally posted by Mara

да си жива и здрава....и јас така му викам...и тој така ми вика


Mara на типот му се спрема ЖЕШКА НОЌ!!!!

Mara Покривај ме....аман!!!!


Mara видете тие што прават под чадорот...И УЧЕТЕ!!!!Mara од пехарот остана тацната само!!!!
Mara во Њујорк....ама оваа не се подсредила асално! Срамои од луѓето!!!

Mara еве како ја одбрале руската песна...на гласање во Парламентот!!!


Mara еротски пудинзи....


Mara овој мотор....изгледа е направен со широка плетка!!!Mara нели ти ме сакаш само мене и не гледаш по други жени?
Mara Мона Лиза од 21-от век

Mara тууууууууууууу....оваа има поголеми цицки од мојте!!!


Mara Осама и Семејството!!!Mara заљубена полиција!!!

Mara болен механичар!!!!....арно шо не е ѕидар!


Mara на вашата рака пишува дека ќе живеет поскромно!!!!


Mara Историјата се повторува....

Mara најнова фотографија од Германија....


Mara оваа и да ја згазат...големото чудо...нема материјал!!!Mara овој бил МОТОРЏИЈА!!!!!
Mara [quote]Originally posted by Mara
отиде женскава....

Mara невестата е по Топови!!!

Mara и јас сакам така....како беше?

Mara еве уствари како изгледаме сите ние!!!Mara интересен клавир

Mara од клечење....


Mara и на луѓето им е срам од овој раскошниов!!!!
Mara еве зошто мажите пушат!!!Mara овија двете досадни од ТАТУ кога ќе се погледнат една со друга се дразнат....еве како си пејат песнички за себе!
Mara не е оптичка варка...

Mara греота....за знаците!!!


Mara уау.....ролокостер!!!Mara љубоморен маж...........
Mara воајер!!!
Mara јас можам од ова животнo да направам специјалитет...сака некој?

Mara Единствено со МОБИМАК!!!
Mara музеј на патот!!!!
Mara Хев а Најс Деј!!!!

Mara лошо ама ЈАКО дете!
Mara ајде женска...напред, не назад! Сега му е мајката!
Mara кога нема историја....еве какви споменици има Америка!!!
Mara се гледа кој изгубил на ТОНЧ!!!

Mara како да излезете на балкон, а? пухахахахаахах...од прозор! Ова може само кај нас!Mara прва ударна македонска бригада....остатоци!Mara после оваа слика.....јас НИКОГАШ нема да возам над 100!!!! Страв ме фати!!!
Mara разведен пар

Mara збунете го Макпетрол!


Mara видете што измислија Италијанците....пенис-паста!Mara оваа освен гашти....носи нешто друго?Mara волшебно огледало....

Mara за оние кои се по диетални пијалоци....

Mara еве како еден маж украсил јајца за Велигден....хахахахахах


Mara напредна генерација....море знаат и тие шо е убо!!!!Mara јас би сакала да сум ОБЛЕЧЕНА овде.....
Mara време е за комарци, муви и други наоружени сметала!!!!Mara леле....НЕРЕД!!!!
Mara да, ама за џабе!!!!

Mara ах, жено....за ваков кондом вреди да чекаш....


Mara еве што е УСПЕХ!!!! (да стигнеш таму пред кучето!!!)Mara страшно добра танга, нели?
Mara чекај да проверам дали си се средила за вечер!!!!

Mara МАЊАК!!!!!!!!!!!Mara ова се вика МЕЧЕНЦЕ!!!!!
Mara ова се вика ЗОРТ!!!!!

Mara секси-лејди!!!!


Mara индијанци и реденка од пердуви....Mara терорист!!!!Mara еден од овие сепак се срами....не бил фотогеничен!!!!Mara што треба да значи играчкава?...според моја логика...СЛОНОТ СЕРЕ ДЕЦА!!!!
Mara е па стварно е жешко....браво за типкава!!!Mara е па што сте се качиле....сега нека ви е страв!
Mara бабата сака да прави самоубиство....ама никој не ја врти

Mara залутана подморница во Венеција...


Mara знакот МОРА да се почитува...Mara за осамени мажи....
Mara дали сте зависни од Интернет?

Не, НЕ СУМ!!!!

Mara чаша со инструктажа за држењеMara еве како се паркираат две жени и еден маж....


Mara сауна....
Mara добра ташница

Mara ало, ме слушаш?

не, викни посилно!!!!Mara утре посабајле сум мртов...жив сум!
Mara слика од матурска....

Mara женски бе....како се одржавате витки?
Mara ај да ги навадам....белким ќе пораснат!!!

Mara градина од разиграни зајачиња!


Mara еве ме мене....ви пишувам од работа!!!Mara Александра....јас и дарк толку многу се сакаме....дури и нашите испрани алишта вака ги закачуваме!!!!
Mara а кај што поминуваме ние двајцата.....дури и спомениците се љубат!

Mara резервирано за пијани шофери


Mara рингишпил во Шутка....Mara ново време....
Mara интересен прибор за кафе....

Mara здраво мече


Mara дај да запржам едно јајце на око.....Mara нови штикли....
Mara мега точакMara а кој маж би можел да се воздржи?
Mara ццццц....затоа слаткарата не можела да постигне....

Mara опа....еве ги ФАЈНАЛИ....октоподите на Бранко!!!!


Mara леле...видете бабиве што пропуштаат....на ТВ!Mara ептен авангарден тип....
Mara опа....супер игрицаMara плаќај казна сега.....што си трчал побрзо од дозволеното, а?
Mara стварно добра фотелја!!!!

Mara Путин во акција...Mara Мобилен пиштол.......
Mara ало....дали е тоа Канада?

Mara АХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ....брука!
Mara денес пак и спремив ИЗНЕНАДУВАЊЕ на ојта шефинка!

Mara тоа што е убаво....треба да се покаже!!!!


Mara види силен тип....го бутна целиот воз!!!!Mara еве ме мене, мојот дечко и нашата кола.........
Mara се е полесно кога имаш кока-кола!

Mara рурално версус урбано!


Mara харибо нови мини бомбониMara статуата.....се поднапила!


Mara по кој знак да казнуваме....??????


Mara фатени на дело


Mara Курникова и Курников....Mara еве што може да очекувате од МАЖ-ДОМАЌИН!!!


Mara ако немаме кожа....вакви ќе сме....


Tanja19 eve zoshto brazilcite se podobri od turcite:))

Mara не е баш така, како што на прв поглед изгледа....


Mara инвазија....Mara дечко на хот-лајн!!!
Mara добро е, добро....нема љубовница овој мојов!

Mara геј-друштво на веслање....

Mara ајде...кој е за веслање?


Mara и кучката е муслиманка....Mara ДАВАЈТЕ СЕКС....мухахахахаха....
Mara таман е за пушење....

Mara друг пат да не си играш со МАРА!!!!


Mara леле.....ама ги расцветала и пантолоните и гаштите....Mara леле....сакам сос овие да сум....
Mara јас се бесам само поради ЉУБОВ.....
Mara осеќаен Хулиган....

Mara Битно е НАПРЕД, не НАЗАД!


Mara ајде, џабе, џабе....Mara ај да се потшишам додека дојде автобусот...Mara оваа ослабнала супер....големи и се гаштите...
Mara и мажите се шминкаат....

Mara затоа што е петок, јас сум расположена ептен...и еве денес на мојата шефица што кафе и направив... Нели сум добра типка?Mara ако ви се жешки шпагетите еве решение.....јас би ставила и клима уред!
[/quote]
Mara леле, ќе ме пржат!!!!Mara овде фали само уште една цевка...за да се направи машничка!
Mara ама лизгалка....за тие што сакаат да го намалат газот!!!!

Mara штедлива домаќинка....
Mara понекогаш посакувам........да отворам аптека!!!!!
Mara велосипед....
Mara птичја перспектива.....а тек да видите жабја!!!!!
Mara плаката

Mara стварно добра порака


Mara новиот фриз на Џенифер....

Mara и на овој....имам и за Роналдињо!!!!


Mara во Охрид се појавила ВЕШТЕРКА,....еве ексклузива фотка!


Mara готово...веќе сме влезени во 21-от век!!!!Mara а сте се возеле на вакво нешто?

Mara како се трујат луѓето од отровни печурки....кога видете колку убаво се распознаваат!!!!


Mara флет скрин!!!!

Mara воздушни перничиња....е баш се ВОЗДУШНИ! Мене не ми одговараат вакви баш.....ама за маж ми ќе се најдат!

Mara


Mara заболекар
Mara што ќе ја мачам жената...дај сам!!!!

Mara точак-лимузина
Mara шевролет авео.....
Mara Always...за мажи со спотни нозе!!!!

Mara држач за мобилен....ама треба да ги исчекате прво забиве!!!


Mara за тие што зборат многу...КАТАНЕЦ е мајката!Mara машала, машала....на овие и по гаштите ќе почнат да им редат медаљи!!!!
Mara гООгле....

Mara Транспарентност..., ам како?


Mara дел од вчерашната журка...од овија потрезните шо беа!Mara вакви упаљачи треба во СЕКОЈ БАР во Скопје да се набават!
Mara сиромаштија...јазк!!! Ете зошто се користи Кока Кола!

Mara овој вака може и цел испит да си спреми....море докторат!


Mara оваа шапка е добра за зимски услови...Mara и сега од кај ќе пукаме, а?
Mara семеен шизички мотор....овој си ги бара очилата
Mara мали....седи мирен!!!!

Mara аууууууууууууу...празно овде! Ти мали ништо немаш овде!!!!


Mara телефон со камера....отсекогаш сум се прашувала како изгледа!!!!Mara стара фотографија од 1868!!!! И тогаш имало откачени...ццццц
Mara Маро....доста Маро....веќе не сакам да те видам!!!!!

Mara од хомо-јомо-хомо-хомо-хомич!!!!


Mara каков складен пар....кој рече дека висината, тежината и годините се проблем? ОБОЖАВАМ нескладни спарки!!!!Mara зорт, зорт....
Mara еве нешто за тие што обожаваат грозје!!!!

Mara е стварно добри типци....ми се допаѓа сукњава ала-пеперутка!


Mara ние сме скриени ептен....само Мара може да не види!Mara знак за мелница било ова, да!
Mara па нели е за жени!!!!!


Mara еве го дешифриран знакот на ХОНДА!!!!


Mara уау....ама багажникMara тоалет за заљубени......и кога какаат да си мислатр еден на другMara еве ја мојата столна ламба....вака си учам и се мотивирам!
Mara овие будните дремат на ВМ!

Mara и оваа за варикина била стасана....се усмрдела


Mara ИЗБОР!!!!!Mara нова мода.....носи-кини!
Mara брачен пар во делириумMara тууууууууууу....ова пилево се покакало!


Mara мобилен на навивање.....
Mara сега кога ќе го земам под нозе....MaraMara некој тука се дрогира...
Mara интересен споменик
Mara мене овие супер ми изгледаат....ко лебеди

Mara за џабе жено....овој е полумртов...море мртовMara машки рај
Mara еве од што се добива лимон и лимонада...
Mara а бе од овој дивечов....не можам на раат да се искакам

Mara треба повеќе ВЕТАР!!!!


Mara спортска невестаMara купи си уште едно тркало
Mara леле....некој ме фатил во кадар....

Mara ај да се држиме за газојте....за СРЕЌА!!!


Mara а кај да седнам ЈАС?Mara леле...јас се плашам од угорнини....како се паркира оваа? Сигурно пред куќи!!!!
Mara касни си...може после и да снема!

Mara добро и фатила бојата на оваа...Mara не гледале сите фудбал....
Mara леле....страв ме фашта....оваа кој знае што аждаја крие во гаштите

Mara Англиски Тупурко


Mara ТЕТОВАЖАMara кралицата старка...е опасна...видете реакција
Mara среќен цајкан...

Mara бамбуча-фраери


Mara нешто интересноMara нешто уште ПОИНТЕРЕСНО!
Mara класичен и модерен начин на воспитување...со плескање по газ

Mara дејство на феферон-пица.........изгорел кутриов!
Mara типци со исти фризури

Mara јас сум по модата....еве што ќе носиме во 2007 година.Mara дај еден е-меил да пишам до Свети Петар....Mara камуфлажа
Mara дајте луѓе пари за оддржување на косава............

Mara во иднина водата ќе пиеме ВАКА
Mara еве колку е жешко во Охрид...дури и јајцето во езерото се испржило!

Mara кој пат да го фатиш.....мора да се удавиш!


Mara не се зафркавај со мене....!!!!!Mara ЈАС го фатив овој кој правел облаци досега!!!!!
Mara еве игра за на плажа....се вика ДУХОВИ............

Mara ЛЕТНО ГЛУВЧЕMara ташна за заштита.......

Mara за жените што практикуваат со кучиња!!!!Mara и јас одам на езеро....
Mara чест на кутијава....

Mara изгубена танга...


Mara третиот прднал...опасно!!!!
Mara ОТКРИТИЕ....овие не биле кралеви....биле музиканти!!!!

Mara за ваква женска од гроб се излегува!!!!


Mara еве ја Грозда од Синѓелиќ!!!!Mara фризурата се вика...БЕЗ КОНДОМ!!!!
Mara знак во жена парк!!!

Mara АЈ АГРИИИИИИ...............


Mara добар багажник........Mara здраво....ќе се вселува овде некој?
Mara ветувам дека на мојот одмор ова нема и НЕ СМЕЕ да се случи!!!!

Mara пижамица....
Mara дарк...види што ти купив да возиш низ Охрид!!!!!

Mara корекција на МАМА

Mara машка змија...еве како се распознава!


Mara продажба на мевце......Mara тетоважа........
Mara жабја перспектива

Mara еве за која цел служи женскава...

Mara добра слика за во спална на млад брачен пар


Mara морбидно огледало....ако ми се случи ова....МРТВА СУМ!

Mara на оваа жена и е НАЈТЕШКО!!!!!


Mara се во тонептен се во тон!!!!!Mara јака секретарка....се утепа фаќајки белешки.....Mara нова шах-табла
Mara волк во јарешка кожа...а бе стварно имало!!!! Дури и ми личи на некого!

Mara еве оптичка варка...Mara на секој СРЕЌАТА му стои!!!!!


Mara Путин....кога бил во рок-енд-рол фаза!!!!


slasa
Mara страшно и пострашно!!!!!!!!


Mara нова партиска ОРИНЏ униформа...за да се разликува од онаа на чистачките!!!Mara During a match between Maria Sharapova and Elena Dementiva at Wimbledon 2006.
јас за ова да го видам би се откажала од тенисот засекогаш!!!!

Mara гледајте, опулете се внимателно....ова му е ТИЛОТ на типов!!!!
Mara на детево му се заглавила главата на столот....


пу, пу....не дај Боже да се заглавам јас вака на работа!!!!

Mara информативна регистарска табличка!!!!!


Mara еби ветар превод....се однесува на НЕ ХРАНЕТЕ ГИ ДЕЛФИНИТЕ, ОПАСНИ СЕ!
Mara куче-ГЕЈША!!!! ахахахахахаахах


Mara еве го математичарот ПЕРО....ептен е јак!!!


Mara расипана зебра!!!!Mara еве манџа!!! жено, ќе кркаме бебе за вечера!!!!


Mara да се влезе или не сега?????? треба ДВЕТЕ ИСТОВРЕМЕНО!!!!Mara најнова фотка....најдено чудовиште!!!! привршувајте со одморите....оти ќе ве изеде ова чудо!!!!!Mara Корисен пирсинг....за наочарите ќе ви се најде!!!!

Mara ултравиолетови/флуорсцентни татуа.......Mara брич за трева....е што е чудно???????????Mara сте виделе дрвена кола? е па еве сега ќе видите!!!!


SydneyGuy Ovie drvenite koli odat na benzin ili na drvo?
Mara овој и од горе и од долу сере!!!!!!!!!!
Mara сакате да видите колку сум ГЛАДНА?????????Mara сте го гледале ТИТАНИК Втор Дел? Овие Американците се стварно имагинативни!!!!!!!!!!!!
Mara еве кое типче ја има НАЈГОЛЕМАТА ЗБИРКА на ВИДЕО ИГРИ!!! Импресивно! Скоро како мојата на порно-муви-с!


Mara еве што му напишале на Дарк на нашата кола!!!!Mara подгответе се....тешки времиња идат....вака ќе ојме во иднината!!!Mara за тие што се љубопитни....еве како изгледа моето око...си ставив и пирсинг....а на другото ќе напишам ДАРК!!!!!!!!!!Mara овој телефон е од чоколадо!!!!!!!!!!!! хмммммммммм...

Mara златен компјутер! сакам баш ваков....иначе НЕ РАБОТАМ!!!!
Mara воа не бил лош спорт!!!!Mara НЕМЕТ КОМЕНТАР!Mara их мажиште!!!!Mara овој тип е изеден од змија....не знам зш е смешно....мене ми е тажно!
SydneyGuy
quote:
Originally posted by Mara

морбидно огледало....ако ми се случи ова....МРТВА СУМ!GUY IN MIRROR: 'Hey buddy, I found that knife you were looking for earlier.'

GUY IN FRONT OF MIRROR: 'Thanks dude. Just put it next to the tap and I'll take care of it later. I'm busy washing my face right now.'
Mara маж-челан врзан!!!!!!! отплеткај...па заплеткај!!!

SydneyGuy
quote:
Originally posted by Mara


GIRL: Is that a snake in your pocket or are you just happy to see me?
Mara Сладолед за вампири
Mara ама место....без име....а локалците се безимени!
Mara еве ме мене....НЕПРИМЕТНО БЕГАМ ОД РАБОТА!!!!

Mara Мароооооооооооо...и јас бегам од работа!!!!


Mara овие се искичмиле за да напишат еден збор! НОГУ ТРУД, НОГУ
Mara на оваа баш и е супер!!!! и јас би сакала вака да ме носат низ сите патишта....
Mara сте виделе ваква змија? аман ми тргна со змииве....
Mara компјутерот на Злоти....
Mara фичо-ЛИМУЗИНСКИ МОДЕЛ!

Mara јас дома чувам волку пари!!!!

Mara кола сос тастатури
MaraMara некои луѓе место мозок имаат јајца....и јас имам јајца, ама варени!
Mara еве ја мојата омилена кукла..........си личиме!!!!

Mara еве што ви се вика ПИРСИНГ, асален!!!!
Mara жено ма.....имаш кладено улошка?

Mara јас, дарк и децата на х-реј!!!!...ау, ама криви нозе сум имала!!!!

Mara еве кафе за мојата шефица....одамна не сум и направила!

Mara последната е ПЛАВУША!!!!

Mara еве ја мојата фризерка....а тек забарката да ми ја видите!!!

Mara ФБИ-СПИЕ!!!!


Mara сега си одам....ама СИТЕ ВЕ ПОЗДРАВУВАМ!!!!Mara добро утро на СИТЕ....денес почнуваме со забава ПАК!


Еве го овој -да си ги замијам нозете пред да одам за Америка!!!
Mara УАУ.....штикла!!! Сакам вакви!

Mara сендвич за католици- а ла ПАПА!!!!!


Mara прогноза за Франција!

Mara некои раце не се на место!!!!


Mara силна типка!!! оваа може истовремено да жонглира со 5-6 мажи, на една рака!!!!Mara реклама за коли....го гужваат асфалтот!!!!
Mara ежица.........

Mara ама ХАУС!!!!

Mara ЗАБАВНИ ТОРТИ!!!!


Mara ГАМЕ-ОВЕР!!!!!Mara збогум роднини и пријатели!!!!
Mara еве зошто треба да си одберете ЈАК ЉУБОВНИК!!!!

Mara добра торба....изработуваат со ликови и на вашиот маж, швалер, шеф....


Mara Мастер-Кард


Mara градина на вилушки....јас си садам ножевиMara погодете кој е овој МОДЕРАТОР НА СТРАЖА!!!!
Mara Сан Диего....срам за архитектот!!!!Mara еве каде точно треба да се плескаат децата!!!

www.ckyke.net.ru.jpg" border="0" style='cursor:default' onClick='doimage(this,event)'>


Mara веќе не јадам јагоди!!!! и тие биле ЖИВОТНИ едни!!!!Mara еве како го дигам јас мојот камион!!!!Mara и како удирам во дрво!!!
Mara телесна крушка!Mara спална, кујна, дневна и мочална!!!! Се на едно место!
Mara што крие НЕБОТО....овца!!!!Mara обожавам зебри......
Mara добра маица.......

Mara квадратни лубеници.......


Mara еден меѓу овие е гревче....ама ТЕПАЧ!!!!Mara фризура...ТУРНИ МЕ ДА КИНИСАМ!!!!
Mara додека спијам....никој да не зуѕнал, јасно?!!!!!

Mara го смешале јајцето со јајце клетка!!!!


Mara бонбониера....или газоњера!!!!Mara опа-цупа...еве ти го газот!!!!Mara шо прави оваа со син ми? ај на мене малце!!!!
Mara зошто газот ми е од таа страна?
Mara како би било ако е се обратно!!!!

Mara погодете кој тоалет е машки, а кој женски!!!


Mara фотки и копии на лице место....а може и е-меил!!!Mara сега шо прајме, а?

Mara
Mara интересна чешма