Што има околу вас?

Што има околу вас?
Mara
 
Мене ме интересира ВО МОМЕНТОТ што има околу вас....


околу мене има 4 колеги, а на мојата маса има мобилен, 2 тетратки, едно расипано пенкало и цел сет шминки...

ох, да...има и едно мајмунче што си го чувам против уроци!
No_One Тишината на едно прекрасно сончево утро, пепељара, цигари и голема шоља со нескафе.
tincheto do mene imat kompjuteri epruveti hemikaliii i aparati
mima1978 okoly mene ima vrata,sid,sam,mobilen,2 laptopi,web camera,mp3 player,scaner,printer,kniga za printerot,telefon,masa,stolce,sliki od drugarkite,i mnogy penkala. ;-)
ozonce Monitor, 3 pechatachi, dva kompjuteri, chasha koka kola od levo zaedno so spajalici, skener, vrz nego nalozi za rabota, drzac za mobilen, digitalen foto aparat, krep traka, selotejp, nozici, penkalo, mikrofon za Skype, i ushte mal milion raboti :)
e ke zaboravev kutija so miki maus i devojka mu :)
macswiss otvoren laptop, telefon, mobilen, heftarica, drzac poln so pankala, spajalici, flomasteri, nozici, selotejp, golem fildzan za kafe, shishe kisela voda, kutivce so vizit karticki, levo i desno kup dokumenti...., tertratka, dneven vesnik....
Mara вие сите имате полна рака работа! Саде документи околу вас!

ние овде...во фирмата сите на памет си работиме...меморија јака, шо да прајме
macswiss
quote:
Originally posted by Mara

вие сите имате полна рака работа! Саде документи околу вас!

ние овде...во фирмата сите на памет си работиме...меморија јака, шо да прајме


Maro, mori Maro.....

Pechalbarstvoto ne e zaebancija....Krvavo zarabotuvame €€€€....
Mara е да....овде е чиста ЗАЕБАНЦИЈА
zlotty_co_380 okolu mene nema nisto ,jas i sam zaedno sme :(
killerr 4 PCa za popravka 3 vaperi koj od koj i samo kafe pijat i nad 100 cabli i nikoj nisto ne raboti
Mara мене ми мириса дека ти си во Македонија

моментално....кај мене само мајмунот остана....тефтерот утре пак ќе стои без веза на биро, пенкалото исто така....па и мобилниот
killerr jas??

quote:
Originally posted by Mara

мене ми мириса дека ти си во Македонија

моментално....кај мене само мајмунот остана....тефтерот утре пак ќе стои без веза на биро, пенкалото исто така....па и мобилниот
PaBLo` Kompjuterot cigarite mobilniot i edno sokce
xokaido kompjuterot i drugari........mobilen...
M-I-L-A naokolu okolu mene monitori :)
V irginia Laptop , macka, TV , mobilen...
`Xa0c Компјутер пред мене,сони до мене,уште 7 компјутери доле, цигариња,упаљач, 6-7 пепељаре,ЦД-ња едно чудо,2јца кој играат сони и 2јца кој ми го пукнаја од сабајле,принтер,отворач за сокови,канта за ѓубре,празна гајба за сокови...
slasa zabolekar so klestsa vrace da go izvadi zabot
TimeHacker Kompjuterot, Mobilniot ,i eden Sok
LIDIJA - SKorpija Okolu mene momentalno imam ....eden kup pozitivna energija
Mara мајмунот не беше за тебе киллер....мајмунот мој ми носи среќа!!!


околу мене е моето мајмунче, календарот-прешкртан да видат сите дека нема да сум тука, зелениот картон, тековната и мапата ГРЦИЈА!!!!
Mara еве што има околу дејан!!!!! јас имав ексклузивно право да ѕирнам

јузер Ovdje ispod vlazno je
oko mene tama
oci uperene gdje sam
na zidu zlatno meso

Jer videosex vec jezik na mojoj usni
videosex vec ruka otkopcava me

(Videosex - Videosex)
deni od vakvi topici mi ide da se izmusham.

svetot se raspagja a mara ja interesira bash sega u momentot sho ima okolu mene .

Maro nisto posebno nema . krevet , stol masa , stolna lamba , tegla ajver itn .
Nina87 Ima sid,telefon,sok,keks,mobilen,masa,tatko mi (spie),i fikus
SpaceLily Vo momentov Ubaj MAzi!
DJ_SHEMA grad, svetla od gradot, oblakoderi koi se nadziraat od edniot staklen zid na sobata, ezero, visoka visoka kula, univerzitetski bulevard, 4 stolni lampi, 4 telefoni, 4 sliki.
Mara
quote:
Originally posted by deni

od vakvi topici mi ide da se izmusham.

svetot se raspagja a mara ja interesira bash sega u momentot sho ima okolu mene .Што е тоа ИЗМУШУВАЊЕ?

Ме интересираше кај ќе ве начека распадот на Светот

околу мене има...........ах, многу симпатични работи