ORKO

ORKO
Unreal
 
Ја користам оваа прилика да му ја честитам веридбата на орко со мојата комшивка... (некој ќе си носи кондури без пари)
Епа,Бобане,нека ви е со среќа,господ муабет и наскоро на свадба да ви играме
tincheto Cestito da ti e gospod da mi ti dajt nogu nogu decina
beti869 So sreka neka im e na mladencite i da se kerdosaat pa za krstevka da vikaat
Aleksandra Cestitki i od mene.


slasa mlad se zeni ali so srejka da mu e a koja e komsivkata
wolf_pack За ногу години Оркане, ајј честито и од мене.
MeGa` Chestito, ova e mashki poteg. ;)
The_Crow cestitki i od mene pa da mu igrame na svadba :)))
TimeHacker so sreca orko i dijana, cekam da me castite sea :)
The`bItCh Кога ова бе? Со кого? Уни?? Хохох.. а бе аман. Ај честито. Кажувајте вакви работи бе луѓе, да не паѓаме во несвест од неочекувани вести и информации. Ева..
darkjesus IRC Nickname: Orko / Forum Nickname: unknown
IRC Nickname: univerzum / Forum Nickname: orko

Unreal ви прајт муабет за IRC-Orko:)))

Edit: IRC-Orko на Forum-Orko на една забава во еден охридски ноќен клуб му се пушташе ама ништо не бидна зошто не можеа да се договорет кој да се депилира
Unreal
quote:
Originally posted by darkjesus

IRC Nickname: Orko / Forum Nickname: unknown
IRC Nickname: univerzum / Forum Nickname: orko

Unreal ви прајт муабет за IRC-Orko:)))

Edit: IRC-Orko на Forum-Orko на една забава во еден охридски ноќен клуб му се пушташе ама ништо не бидна зошто не можеа да се договорет кој да се депилира


Па зато се жена изгледа