Одмор - убави v.s неубави работи

Одмор - убави v.s неубави работи
Mara
 
Дај кажете по 2 позитивни и 2 негативни работи од вашиот одмор. Што ви остави добар, а што лош впечаток?

УБАВИ РАБОТИ за моето око од овој одмор:

1. мажи кога пливаат МАШКИ
2. кога се закачаат парови во морето


РАБОТИ КОИ НЕ МИ СЕ БЕНДИСАА од одморов:

1. мода беше секс во море....па ми пречеше не воајерството, колку кондомите низ морето
2. жени кои не знаат да пливаат без "машка помош"

darkjesus Убави работи:
1. Жена ми не беше тука
2. Имаше многу други жени

ЛошА работА:
1. Заврши :(((
tincheto odmorot ushte ne mi za zavrshen ali najuba rabota do sega mi e BIGSHOOT las vegas ali i najgrda mi beshe da vi kazam nogu se uplashif.....

a grda od odmorof sho skapvam vo laboratorija ko ke neam rabota na pr sum zavrshila porano i neam sho da pram i sedam vo laboratorija kisnam a i sakam nekoj da e do mene...
DJ_SHEMA ja ne sum bil seushte, doprava kje odam ali mozam da pogodam.

1. Relaksirana atmosfera so vila pokraj plaza
2. Odlichni jadenja


Loshi

1. prekratko
zlotty_co_380 uabvi raboti na odmor, se e ubavo a neubavo e tolku kolku sto bese ubavo. Zadovolen sum samo 50% , hotelite se zadovolni 50% od nas turistite , e sega falat 100% (50% od mene i 50% od hotelite t.e. mestata od odmor) kade otidoa tie 100%.
ha ha ha pa za slednata godina ke gi cuvaat , ako odam pak na istoto mesto da me zadovolat 100% : )
Mara
quote:
Originally posted by darkjesus

Убави работи:
1. Жена ми не беше тука
2. Имаше многу други жени

ЛошА работА:
1. Заврши :(((Како бе сите мажи се радосни што сум тука освен тебе?