Dobredojde nazad

Dobredojde nazad
BorisVM
 
Posakajte i edno dobre dojde nazad na sisi, koja od deneska povtorno e moderator na Opshto.
slasa dobto ni dojde sisi se najubavo ti posakuvam ,
Aleksandra sisi,

Congrats. Welcome back.
The_Crow eee kolku sum jas sreken od ovaa vest idam da ja slavam vecer so alkohol.
sisi Fala na toploto dobredojde.:) Crow,milo,nemoj da se oflekas;)
Iznenadena sum,ova mi dojde neocekuvano i me nacekavte nespremna,ama ke se navezbam ja,aj..aj..
vardarce Епа Бибика овај Сиси почнав више да ве мешам честито нова функција и добро ни дојде назад. :) Сега мислам дека чичо може да си касне од суратот, а дада те очекува со нетрпение на кафе. .!. :))

П.С. И тука да пишуваш на кирилица немој да си заборавила слушаш. :)
MeGa` Sisi, welcome back. ;)
DJ_SHEMA Dobredojde!!!
Thief Добредојде. Помалку сум изненаден од ова, знаејќи што се` се случуваше, но нека ти е честито и лесно модерирањето тука.
tincheto Dobre dojde:)))
Unreal Добре дојде и добредојдена си да ме модерираш кај сакаш,мислам општо
wolf_pack Добредојде:)
sisi хахахааааа...ме изнасмеа море нестварен,да не пукнеш,хахахааа...фала на велкамот дечки.Ветувам ќе ве вежбам кирилица,за да нема забуни сега ќе го сменам титлето,па сите ќе ме знаат и така и вака,а дека ќе ве модерирам,мислам онака општо,се подразбира.хахахаа...:)
TimeHacker welcome back sisi !
MeGaSTaR Dobrodojde...sisi
Jakov Старото друштво....па па па.....
:)
sisi Полека..полека..уште не има.:) Та не сме саде ние и не сме саде тука!:)
Mr Miyagi Sisi , dobre mi te najdovme;)
Aj denes imash sloboden den, a od utre spremaj se na trening da odish , da go nadoknadish zagubenoto:)