Со кого го пиете утринското кафе,

Со кого го пиете утринското кафе,
Unreal
 
А,со кого ви е најслатко ?
јас обично се трудам да се наспијам максимум,т.е станувам едно пола саат пред да тргнам за на работа,се спремам,а за тоа време кафето крчка,кога е готово седнуваме и пиеме,е сеа кој се затекнал тука утрото од моите пијам со него,но најчесто со сопругата,а после на работа едно ГОЛЕМО макијато,со некој другар и тоа...а најслатко ми е сам кога си го пијам,никој не ти труби,леле колку цигари со едно кафе,леле колку благо го пиеш кафето,итн итн Сам,уживанција
antigona
Jas nasabajle kafeto si go pijam sama.Polovina saat od koga ke stanam ne mi se zboruva nisto so nikoj (he,he, ni sama ne znam sto e toa), i ne sakam nikoj da mi vari kafe, sama koga ke si go napravam mi e naj ubavo.

A, preku den pijam so kogo ke stignam i na site im pravam drustvo.
tincheto jas ne pijam kafe (pijam samo ko ke mi gledat nekoj) a i da pijala bi pijala so drushtvo dek obozavam da zborvam nemozam samo
The_Crow kafeto go pijam isklucivo sam ne sakam nekoj nad glava da mi zbori dodeka pijam kafe uzivam u pienje kafe.