Koj kje go lapne bekam?
Koj kje go lapne bekam?
DJ_SHEMA Barsa za 46 Milioni? Ili juve kje go angazira Nike? Ili Real ja svrshil rabotata. Ja mislam deka se seli na Nou Kamp za 2-3 nedeli.
NARCIS` Milan e jak! Shema znaes kako e ...koj povejke ke dades kesh : ) toj ke go lapa ..vredi coekot..
NARCIS` Адријано Галијани, вториот човек на европскиот првак, ја обелодени информацијата дека Милан дефинитивно излегува од трка за фудбалерот на "црвените ѓаволи". - Бекам многу ме импресионира, но е прескап. Затоа тимот ќе го засилиме со одличен десен бек - рече потпретседателот на Милан, Адријано Галијани за весникот "Ла Република". - Операцијата е прекомплицирана и тешка работа. Нема многу пари, а Бекам чини премногу. На тоа ако се додаде и договорот за спонзорство на дополнителни две години, истата операција е некомпатибилна за нашата компанија - додаде Галијани.
devil Ako go zemat Real vise ne gleam Fudbal!!!
DJ_SHEMA Pa im e djabe i da go zemat. so takvi zvezdi nemozat ni peharot vo shpanija da go osvojat a kamo li evropa.
NARCIS` Shema ne vikaj dvapa ti .. devil zaso ne gleas fudbal ako real go zeme Bekam ?
devil
quote:
Originally posted by NARCIS`
Shema ne vikaj dvapa ti .. devil zaso ne gleas fudbal ako real go zeme Bekam ?
Zaso??? use koj ne kupija Real ? Ko so rece Shema site zvezdi gi sobraa i niso ne napravija
NARCIS` ke vidime
GCode Vidovte????????