Kako skopskite klinci preraskazuvaat literatura:)
Kako skopskite klinci preraskazuvaat literatura:)
melpomena РОМЕО И ЈУЛИЈА Ромео и Јулија се жабари од Верона кои се смувале. Ама старците им биле скроз заебани и уопште не се поднесуеле пошто биле у ист бизнис ама у различни фирми. На овие им било посер да не ги фатат и да им го скинат џепарацот па се глеале тајно... И така на 50 страни они као нешто се кријат и серат како сс сакаат али никако да се поебат. И на крај, улетуваат у лош трип и се рокнуваат. ЗЛОСТОРСТВО И КАЗНА Некојси студент бил стално сјебан пошто морал да плаќа за стан пошто пред тоа ваљда го попушил за у Студентски. У една прилика коа бил скроз даун, улетал кај некоја баба пуна ко брод и ја оверил. После упаднал у фрка со сам себе, као се плашел дека пандурите ќе го провалат. У ствари, он не бил некоја фаца туку обична п..... па на крај сам се пријавил у мурија. ИЛИЈАДА Илијада трае до бесвес. Главниот манга на едно друштво ја смувал рибата на главниот манга на другото друштво. Онда овој првиов за да не испадне шупак ги собрал ортаците ама после го поиушиле пошто другиве имале муда ко бикови. Онда еден тип смислил фора како да ги заебат другиве. Као, ги боли к..... за рибава, битно бизнисот да иде. И онда на овие другиве им оставиле шлепер цигари у кој сокриле дел од бандата. Овие првиве мислеле дека ги сјебале првиве и почнале да слават. Коа се изначукале, овие излегле од шлеперот и им ја е.... мајката. Ко у Мортал комбат. ВОЈНА И МИР Французиве тргнале у Русија и стигнале до Москва. Онда дошла зима и Французиве се смрзнале ко кокошки и го попиле од другиве ко мајмуни. Им тука и некои журки, риби и цело време нешто серат. Тешко срање. ПРОЦЕС Типов ко фаќаат цајкани за крив к.. и у цела книга го дркаат се дур не го сјебат до коска. prevzemeno od www.mt.net.mk
fio Ова го напиша Трендо пред 1 година и го објави на Он.Нет бог знае од кога :)
sfetle Па што не го стави прв тогаш на форум за занимливости а не само да има на што да реплицираш[}:)]
AngeIGirl ne mu bilo interesno valjda :)
deni ma koj go ebe fio pred edna godina bilo ova ona , on stalno ima nesto da sere napishi ti nesto novo ebate korkachot
NARCIS` fio so ima ovoj srumicanecov tolku protiv tebe ?
melpomena pishete vo vrska so temata ne tuku filozofirajte za "nechii karakterni osobini"[;)]
NARCIS` mimi zakon ! :)
dbk NARCIS` peer da ne ne i se pustas ti na melpomena a:)))) si ja videl garant ti se dopaga pa sega aj ova ona:))
NARCIS` hehe peer so ti e na tebe be ..ti dishe glata :)))) Mimi e srejkno verena devojka !
NARCIS` btw : najdi nekoja neverena i ke i se pustam . loooooooooooooool
dbk heheh izvini peer ne sum znael a i taa neka mi IZVINI:)