Колку Време Остануваш На Форумоф.....
Колку Време Остануваш На Форумоф.....
Causesku Кога ќе се убациш на форумов остануваш ли многу време ?
Strelec Nemas staveno opcija za onie sto vleguvaat i po 10-tina pati, pa vo prosek ostanuvaat po 1-2 minuti... Od tie sum...:)))
Causesku Епа Ајде Момци И Девојки :) Jaс лично останувам некаде околу 20-ина минути..кога како ама сум видел некои пациенти што остануваат на форумоф со саати :))) Чекам ваши мислења.....
deni Чауш јас сум на форум 24 саата :)) homepage mi e forumot taka da koga i da vlezesh jas mozi nema da bidam tuka , ama ke sum tuka.
Causesku Грешката исправена :))) Дени пеер лесно ви е вас таму .....по цели денови сте на нет :))) Ние овде во Македонија за греота сме со нашиве цени ама колку толку не има.....или ептен ако имаш пари ке те има и на интернет нели така? Знаеш како викаат :Колку пари толку музика :))) Поздраф
sfetle nemash staeno "zaboravam da go isklucam" :))))
deni
quote:
Originally posted by Causesku
Грешката исправена :))) Дени пеер лесно ви е вас таму .....по цели денови сте на нет :))) Ние овде во Македонија за греота сме со нашиве цени ама колку толку не има.....или ептен ако имаш пари ке те има и на интернет нели така? Знаеш како викаат :Колку пари толку музика :))) Поздраф
на нет сум по 1 саат дневно бе укупно , повеке не се седи , досадно е
deni Трендо дневно бил по 12-13 саата на нет . ? здрав ли е ?
Causesku Sfetle и таа грешка исправена :))) Еј леле тој Трендо не е здраф жими се додуша таква му е работата....барем јас мислам дека тој ја прави страната на оннет ама не сум сигурен.Ама дури и да ја прави тој страната не би рекол дека треба да останува толку долго :)
deni abe stanata na on net e polna so teshki zaebancii , a i toj trendo takov mi stoi zaebant , epten e jako toa sho go pishuva se smeam non stop koga go citam
Strelec
quote:
Originally posted by deni ...epten e jako toa sho go pishuva se smeam non stop koga go citam
tipot e genijalec...:))) definitivno...:)
mafisKumA
quote:
Originally posted by Causesku Знаеш како викаат :Колку пари толку музика :))) Поздраф
A i starite sto rekle "nekoj imat pojcem pari namesto pamet" [:p][;)][:o)]
Causesku Трендо Е најдобар жими се :) Не се сеќавам баш ама мислам дека последнава година на Бубамара наградите доби награда за најдобра макдонска страна на интернет... MafisKumA се сложувам со тебе наполно за она погоре :)
deni sho mislite od tie 12-13 saata na net dali odvojuva barem eden za mirc ? :)
fio не е луд ко нас да ирца :)
fio бтњ, не се препознавам во анкетата, јас влагам 2-3 пати во денот и отварам 2-3 форума, али времето варира од 5 минути до 2 саата :)
Causesku Се Сложувам со Фио за ирцањето.Што знам некако не верувам дека и Трендо ирца барем јас така мислам. Ете видиш Фио сум заборавил и на таа опција , ама многу ги имаше :)))
yURI 1voto. se logirash. stegash Active topics repliciram (ako ima neshto ) i gitlam.
GoDsHaNd Neam poima... malku :)))