СКАНДАЛОЗНО!
СКАНДАЛОЗНО!
IntelInsideR Зошто ти,Борисе,чедо ги бришеш топиците? Немаш м.а.д.и.њ.а. да се соочиш со некој или што? Конкретно ти зборувам за топикот од фио. Не е да го бранам него,да небидам грешно сватен,ама некако те гледам милуваш да си бришеш онака...од ќеиф. Демек некој ќе те нападне на форум и ти цапп....delete. Јас мислам,ма к.у.р.а.ц. мој мислам,јас знам дека не треба така да правиш. Си го узурпираш сам себеси правото што имаш web форум па можеш да го правиш тоа што го правиш. Да беше BBS ќе те видев. Под итно в` раце да земеш енциклопедиа и фино да препрочиташ што ти значи зборот форум. Па човече Цезар ги имал истите оние м.а.д.и.њ.а. да ги сослуша пратениците во сенатот без да ги погуби,а можел! Покажи малку големина,повеќе се денови од колбаси.
kopacot slave ....sakale ja videle sakale ne ja videle Ip isto mi se fakat da ti kazam........sepak cisto od kultura IZvini cim si se uvredil :P exit.
IntelInsideR
quote:
Originally posted by BorisVM ..Intel, ti ne kritikuvash, samo polemizirash do besvest.
Критика беше тоа што кажав дека си го узурпираш правото да бришеш и заклучуваш топици на форум од јавна природа. Те молам прости ми на изразов ама,ако си го дал газот под кирија издржи до крај. slasa дај молим те објасни ми како тоа си ја читам мојата IP адреса на ова сликчето кое си го ставил? [:D] Ама...стално е различна то` е проблемот [:D]
IntelInsideR Мала дигресија. Таман го допишав предходното и се уклучув на IRC коа ете ти беља...на #macedonia топик * Now talking in #macedonia * Topic is '[08:18] -X- Removed user CyberKing from #macedonia <- prevaranti ne ni trebaat'* Set by OooOo2 on Wed Oct 08 14:19:50 Ќе има некој сила да го објасни ова.Онака ме интересира од љубопитност.
orko BUTT-HEAD aka WildWolf aka Frosina aka CyberKing. BUTT-HEAD pred 3-4 godini. WildWolf pred godina dena Frosina vo vremeto koga se baraa kandidatki od ponezhniot pol za access listata na #Macedonia CyberKing - same shit, different asshole. ili same asshole different shit.
IntelInsideR
quote:
Originally posted by orko
BUTT-HEAD aka WildWolf aka Frosina aka CyberKing. BUTT-HEAD pred 3-4 godini. WildWolf pred godina dena Frosina vo vremeto koga se baraa kandidatki od ponezhniot pol za access listata na #Macedonia CyberKing - same shit, different asshole. ili same asshole different shit.
Исправно[:D] Фала за објаснувањето
IntelInsideR
quote:
Originally posted by mafisKumA [quote]aj da e smenime malce temava, dovolno bese raspravajne .....
Важи [:D] Вака разиграни си обожавам. mafisKumA ај прати ми слика да те видам шо играорка си [:D]
mafisKumA vazi, samo da e klam slikata vo ramka i najednas ti je prajcam po express post [:p][:o)][:p] stom sakas da vidis sto igraorka, ke ti pratam od folklor vo nosna, samo pazi danese uplasis od opincite [:p][:p]
AGATO Kritika kako kritika, Boris ti man treba da primis, ama ovaj so mnogu kara mnogu kara, ti si go sozdal forumov od tvoja strana i da si zdrav i ziv za toa, ama nekoj drug da ti kazva kako da rabotis toa ne dozvolvaj. Inaku i ti be batino IntelInsideR za ova mozda si vo pravo do negde, ali da znajs deka i toj ima pravo i glas, a vo slucajov toj vo ovoj forum otvoren e nad tebe, pa zatoa pazi so zboras da ne zavrsis so kavga so pogresni ljuge pa da go papas stapot. Razmisli pa ke vidime:)
dbk
quote:
Originally posted by mafisKumA
vazi, samo da e klam slikata vo ramka i najednas ti je prajcam po express post [:p][:o)][:p] stom sakas da vidis sto igraorka, ke ti pratam od folklor vo nosna, samo pazi danese uplasis od opincite [:p][:p]
napraveni se od kengurska koza ama ne dopraveni zatoa navistina vnimavaj da ne se isplasis:)
mafisKumA
quote:
Originally posted by dbk
quote:
Originally posted by mafisKumA
vazi, samo da e klam slikata vo ramka i najednas ti je prajcam po express post [:p][:o)][:p] stom sakas da vidis sto igraorka, ke ti pratam od folklor vo nosna, samo pazi danese uplasis od opincite [:p][:p]
napraveni se od kengurska koza ama ne dopraveni zatoa navistina vnimavaj da ne se isplasis:)
bogami kosata ke mu obeli od sto ke se ispasi [:p][:o)][:p]
slasa
quote:
Originally posted by IntelInsideR
Зошто ти,Борисе,чедо ги бришеш топиците? Немаш м.а.д.и.њ.а. да се соочиш со некој или што? Конкретно ти зборувам за топикот од фио. Не е да го бранам него,да небидам грешно сватен,ама некако те гледам милуваш да си бришеш онака...од ќеиф. Демек некој ќе те нападне на форум и ти цапп....delete. Јас мислам,ма к.у.р.а.ц. мој мислам,јас знам дека не треба така да правиш. Си го узурпираш сам себеси правото што имаш web форум па можеш да го правиш тоа што го правиш. Да беше BBS ќе те видев. Под итно в` раце да земеш енциклопедиа и фино да препрочиташ што ти значи зборот форум. Па човече Цезар ги имал истите оние м.а.д.и.њ.а. да ги сослуша пратениците во сенатот без да ги погуби,а можел! Покажи малку големина,повеќе се денови од колбаси.
Mozes da otvoris poseben Forum pa tamu pravi i ti i fio sto vi dusa saka . Boris e predobar . Styeta sro jas ne sum Administrator na forumof toa ke go napravev odasmna
BorisVM
quote:
Originally posted by IntelInsideR
quote:
Originally posted by BorisVM ..Intel, ti ne kritikuvash, samo polemizirash do besvest.
Критика беше тоа што кажав дека си го узурпираш правото да бришеш и заклучуваш топици на форум од јавна природа. Те молам прости ми на изразов ама,ако си го дал газот под кирија издржи до крај. slasa дај молим те објасни ми како тоа си ја читам мојата IP адреса на ова сликчето кое си го ставил? [:D] Ама...стално е различна то` е проблемот [:D]
Ne e problemot ako nekoj lichno kritikuva, ti kazhav toa voopshto ne mi smeta, nitu pak e neshto neochekuvano. A se zakluchuvaat i brishat diskusii koi se aktivni retko, zatoa shto toa ja pobiva samata funkcija na ovoj forum.
mafisKumA aj da e smenime malce temava, dovolno bese raspravajne vreme e da se razveselime jas castam, kuma si kupi novo igrace opincinata gi obesiv na ogledalceto da se visat cd player rskat Shaka Naka ..... tamu dolu srede staro malo ... igra moma vo suknice tesno mesa levo a posle na desno ... neje cocek nitu oro tesko ... nesto novo nesto mnogu zesko .... opppaaaaaaa iiihhhhhhaaaaa
BorisVM Intel pred da zboruvash padni stani, vidi zoshto u stvari e toj baniran od forumot. Za mene mozhe shto saka da zboruva, ne mi smeta, ama koga nekoj mi go mesha semejstvoto, tuka nema za shto da diskutiram.
killerr + nad seto ova negov e forumov mozi da si pravi shto ke mu K.U.R. posaka a tuka se 90% od userite da go podrzat nego ... taka da za dzabe krshis prsti ... ako si go imas merak fio zemisi go domati + nemora da krsish prsti i onaka znam so ke e odgovor sum se naviknal na takvi muabeti ebenje majki shajki etc. Pozdrav.
quote:
Originally posted by IntelInsideR
Зошто ти,Борисе,чедо ги бришеш топиците? Немаш м.а.д.и.њ.а. да се соочиш со некој или што? Конкретно ти зборувам за топикот од фио. Не е да го бранам него,да небидам грешно сватен,ама некако те гледам милуваш да си бришеш онака...од ќеиф. Демек некој ќе те нападне на форум и ти цапп....delete. Јас мислам,ма к.у.р.а.ц. мој мислам,јас знам дека не треба така да правиш. Си го узурпираш сам себеси правото што имаш web форум па можеш да го правиш тоа што го правиш. Да беше BBS ќе те видев. Под итно в` раце да земеш енциклопедиа и фино да препрочиташ што ти значи зборот форум. Па човече Цезар ги имал истите оние м.а.д.и.њ.а. да ги сослуша пратениците во сенатот без да ги погуби,а можел! Покажи малку големина,повеќе се денови од колбаси.
kopacot slasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa so ja mesas mojava Ip.........Peder Ohridski :))))
Causesku IntelInsider...другарче не знам што се замараш воопшто... Сакам да кажам се сложувам со тебе , ама се сложувам и со Boris.Не можеме ние да знаеме како стојат работите меѓу нив двајца, затоа ти викам не се замарај без потреба :) Додуша ако е вистина тоа дека Фио мешал и кого треба и кого не треба наполно се сложувам да биде баниран. Само мое мислење :)
IntelInsideR Опа...еден куп кербери*.
quote:
(Не баш)Оригинално пишано by killler
quote:
+ nad seto ova negov e forumov mozi da si pravi shto ke mu K.U.R. posaka a tuka se 90% od userite da go podrzat nego ... taka da za dzabe krshis prsti ... ako si go imas merak fio zemisi go domati + nemora da krsish prsti i onaka znam so ke e odgovor sum se naviknal na takvi muabeti ebenje majki shajki etc. Pozdrav.
Поздрав и до тебе мое ватрено другарче. Не се плаиши нема да ти пцујам ништо само малку ќе плукам по тебе сега и овде. Абе добро,го прочита ти убаво топикот? Природно си глуп или одиш на спремање? Јас (скоро) и не се бунев зошто го банирале Фио.Ме нервира зошто човекот ги брише топиците од било кој. И мене ми има избришано а богами и "заклучено" топик. А никогаш не сум му спомнувал "ужи" круг на семејство. Башка толку кратко си пишал а ќе морам да те квотам премногу.Одиме со ред:
quote:
....posaka a tuka se 90% od userite da go podrzat nego
Ти си во тие 90% у-сери [:D] кои го подржуваат.Јас сум во останатите 10% кои не му се лижат затоа што немаат потреба од тоа.
quote:
ako si go imas merak fio zemisi go domati
Не ми треба Фио за дома.Слича судбина како од фио еден ден те чека и тебе....а и останатите опчиња со level 100.За ова сум 100% сигурен,малце настрани му го предходно спомнатиот K.U.R. на опот над оповите(тм) и ќе почнеш да кукаш ко некоја стрина перса ко и фио шо прави(ше). Толку,завршив со тебе. Slasa не ти е лоша идеава.
quote:
Mozes da otvoris poseben Forum pa tamu pravi i ti i fio sto vi dusa saka . Boris e predobar . Styeta sro jas ne sum Administrator na forumof toa ke go napravev odasmna
Штета што јас не сум фио па да организирам клуб на протераните и јадосани опови од каналот #macedonia. Па да му штелнат еден #anti-macedonia канал + snitz forum некаде на интернет па да се плука таму до бесвест по сите вас кои сте слепи на двете очи. Љубомората и зависта прават чуда. Уште еднаш,ако не ви се допаѓа кога некој ве критикува овде вие слободно најдете начин (ги има полно) да го затворите проклетиот форум каде ете,замисли,има безобразни кои се дрзнале да плукаат по ликот и делото на Борис. За културата и добрината на Борис правиме муабет??? Ме мрзи сега да ги пастирам/квотам неговите расправии со фио на еден форум. Богами добар речник за некој кој е фин и културен.
BorisVM Intel, ti ne kritikuvash, samo polemizirash do besvest. A za toa deka nekoj mi se ulizhuva, tuka si vo greshka. Mozhebi, lele koja li ideja e ova, samo mozhebi, nekoi ludje me pochituvaat kako jas shto gi pochituvam niv, pa nema potreba od ulizhuvanje. Za mojot rechnik vo raspraviite so fio, nema da se izvinuvam pred chitatelite na ovoj forum, zoshto tie shto se zapoznaeni so napravenite gluposti i podlosti na fio smetaat deka sum trebal da go trgnam ushte mnogu odamna.
slasa
quote:
Originally posted by kopacot
slasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa so ja mesas mojava Ip.........Peder Ohridski :))))
Kopac ne seri prvo izvinise jasno i glasno jas nec sum peder ,, inace ima site da ti e vidat ip adresata ako ne se izvinis , za sega sdamo ti e gledas .