Цапар кој ти е курац
Цапар кој ти е курац
deni Неочекувано, Пандев се најде на списокот на младата селекција, која исто така в сабота, но во Борисова Полја, ќе го игра својот меч со врсниците од Украина. - Пандев не е ниту во првите 20 на Анкона. Но, тој е наш бисер и мора да го негуваме. Мислевме воопшто да не го повикуваме, со цел да се избори за место во својот тим, но откако мојот колега од младата селекција Мирсад Јонуз, ги ослободи играчите од Цементарница 55, решивме Пандев да игра за тимот до 21 година - рече Канатларовски абе тикво една , слеп ли беше кој ти беше најдобар последните три 4 утакмици за А селекцијата ебати простакот .балдовалиев у А селекција , горан у младинска бооооооооже мили
NARCIS` E dobro be deni ovaa utakmica ne e znacajna za reprezentacijata,mora da napraat mali izmeni...shto te cudi toa tebe ...Pandevf ako neigral u A timot edna utakmica...
ozonce mislam deka deni ima problem, a ne capar.!!!!! Najglupo e koga na profesionalec mu kazuvash kako da raboti!!! A ushte postrashno e shto prostite masi go prifakaat toa i site mislat deka toa e taka, vsushnost nie znaeme shto treba, a toj neznae.!! MRAZAM VAKVI TEMI I VAKVI PORAKI!!
NARCIS` ne e do nego tolku mu sece eh deni ,deni....
ozonce dzabe go nosi imaeto Dejan!
deni abe vie vrska nemate be , taka da mu naprai na nekoj postar od reprezentacijata odma se otkazuva ama aj goran e dobar i se ke bide u red , ama ne chini toa
ozonce znae on sho prave... ke chuva za da ne vidat kako igrae goran... i posle ke go pushte na nekoj vazen naatprevar i op gooran dva-tri-chetiri gola :))
deni
quote:
Originally posted by ozonce
znae on sho prave... ke chuva za da ne vidat kako igrae goran... i posle ke go pushte na nekoj vazen naatprevar i op gooran dva-tri-chetiri gola :))
iiiiiiiiiiiiiiiiiii hahaha цапаро легенда цапаро за прецедател