Хит на неделата: Умри!!!
Хит на неделата: Умри!!!
deni Ова не е обично турбо фолк срање. Ова е хорор турбо фолк срање! Најозбилно. Изведувач е извесна Стоја (приложена на фотографијата) а песната императивно се вика: 'Умри!!!' Замислете Квентин Тарантино да сакаше да го смести 'From Dusk Till Dawn' во некоја српска крчма. Кого ќе го земеше за да му прави музика? Тито и тарантула? Нормално, ќе ја земеше Стоја! Но, колку и да рецензираме, нема да успееме да ви ја доловиме тарантиновската атмосфера на нумерата 'Умри!'. Затоа, кликајте веднаш на 'повеќе' за да ја симнете. Последна напомена: по третото слушање се случуваат бурни хемиски реакции во мозокот и неиздржливи халуциногени ефекти. Деца, не го слушајте ова по дома. (www.on.net.mk) ja ima nekoj ova pesna ???
deni
quote:
Originally posted by Causesku
Дени синко па симни си ја од оннет ја има таму , ако не успееш ја ќе ти ја дадам.......
ne biva .. neznam faken so e fintata ne moze nisto od on net da simnam , stalno mi vika , ju ar nat outarajzd to vju dis pejdz
Causesku Дени ја слушаше ли пер ? Квентин Тарантино филм е жими се[:D][:D][:D]
deni hehe ludnica , me chudi kako ne ja fakja zakonot pvaa pesna
n/a hehe ovoje balkan , nema zakon tuka :)))
Causesku Дени синко па симни си ја од оннет ја има таму , ако не успееш ја ќе ти ја дадам.......
Causesku Дени ако ја послушаш уште малку ќе одиш у затвор ти затоа намали малку :))
The`bItCh hauahuhaauhahuauhahuahuauhaauhauhauhahaahau