Вечната "девица" Britney Spears се омажи
Вечната "девица" Britney Spears се омажи
sapeski Денес, Јануари 5, 5:30am Pacific Time се омажи најпознатата девица за нејзиниот пријател од детството. Церемонијата се одржала во Palms Casino Hotel во Las Vegas, Nevada а на неа не присуствувал ниту еден фамилијарен член, туку како гости на заљубените биле Natalie Maines, пејачката на Dixie Chicks, и актерите Bruce Willis и Demi Moore. Невестата до олтарот била испратена од хотелскиот бармен. На Ваше задоволство Ви ја прикажувам сликата на зетот, (невестата знам сите ја знаете) кој мене барем ми наликува на оние грчкине фармери кои цела фамилијарна генерација жнеела жито или собирала маслинки. Ќе ве молам запазете го украсниот детаљ во позадина. [img]http://www.signonsandiego.com/news/features/images/040105friend.jpg[/img]
bliznak Ajde be Britni e koza ... se omazi i sega chekajte topic Britni se razvede !
ace6vel aj so sreka neka i e mene ne me cekase :P xexexe
Ra3d Bliznak vo pravo si
kopacot se razvede use denta...nemal sansa maz i da ja soblecit :)
NatusH hahaha :))))))))) Britni Sux!!! aj mozebi sea ovoj pat kje stane WOMAN.. da ne ja slushame onaa pesnana pojke 'im not a girl not yet a Woman' gr! [:(!]
The`bItCh
quote:
Originally posted by bliznak
Ajde be Britni e koza ... se omazi i sega chekajte topic Britni se razvede !
Ako ne e razvedena ... ili e skarana so maz ili... ...brakot im e vo kriza .. bla bla bla.. Ne da e KOZAAAAA!!!! ovcaaaaaaaaa prvaaaaaa eeeee Britniiiiii!!! [}:)][}:)][}:)]
sapeski Ова го напишав сабајлето кога станав, додека доручковав се разведила! [:)]
Strelec
quote:
Originally posted by sapeski
Ова го напишав сабајлето кога станав, додека доручковав се разведила! [:)]
ne se veli 'се разведила', tuku 'се развела'...:) abe ima site da ve ucam makedonski... pa kolku i da mi se lutite...:) ke stapnete so noga nadvor od drzavata i majciniot jazik vednas si go zaboravate!:)
sapeski
quote:
Originally posted by Strelec
quote:
Originally posted by sapeski
Ова го напишав сабајлето кога станав, додека доручковав се разведила! [:)]
ne se veli 'се разведила', tuku 'се развела'...:) abe ima site da ve ucam makedonski... pa kolku i da mi se lutite...:) ke stapnete so noga nadvor od drzavata i majciniot jazik vednas si go zaboravate!:)
Strelec, искрено благодарам што ми посочи![:D] Во право си, но сепак, ако не грешам, мислам дека станува збор за дијалект, затоа си го земам здраво за готово. Така зборвиме ние во Охрит.[:p]
ozonce sho ne ne kanila na svadba ne ne kanila, jas si rekov barem na krshtenka ke ne kani, ama ni toa nema da go ima. Eh bash mi se igraeshe na svadbata na Britni!
bluehim Koj rekol deka Britni e "devica".[:D] Pozdrav![:)]
Angelaris MOre sape ostaj fidanka tuku .... Persa od kaj crnogorcine (po poteklo od pustec) zakon e lloll
sapeski
quote:
Originally posted by Angelaris
MOre sape ostaj fidanka tuku .... Persa od kaj crnogorcine (po poteklo od pustec) zakon e lloll
Ахаххахха!!!![:D][:D][:D] Кажи само кај да ја најдам, дали уште стојт позади банкана (позади полицијана) или се префрли сега кај пазарон пред она биртијана на влезон од кај Десарет? [:p]
Macidon_
quote:
Originally posted by bluehim
Koj rekol deka Britni e "devica".[:D] Pozdrav![:)]
Haha, ti od iskustvo ni kazuvas?[:D]
Strelec
quote:
Originally posted by Macidon_
Haha, ti od iskustvo ni kazuvas?[:D]
Bluehim ti e najiskusniot momak u drzava nasa... site zenski na mirc gi ima 'izonadeno' u pvt konverzacija!:)
sapeski
quote:
Originally posted by Strelec
quote:
Originally posted by Macidon_
Haha, ti od iskustvo ni kazuvas?[:D]
Bluehim ti e najiskusniot momak u drzava nasa... site zenski na mirc gi ima 'izonadeno' u pvt konverzacija!:)
Или како што тој љуби да каже, ај на сајберка! [:D]
Strelec superman, batman, spiderman, CYBERMAN (Bluehim)...!:)))
sapeski
quote:
Originally posted by Strelec
superman, batman, spiderman, CYBERMAN (Bluehim)...!:)))
Хахаха, добар изум!!![:D][:D][:D] Дај да оргираме да му го стават на title?[:p]
The`bItCh ahahahhaha sapeski dobra ideja ... bash bi mu odgovaralo .. [:D][:D]
bluehim Jas si imam title.[;)]Koj ne go gleda toa,licno ke mu zakaza termin za ocen pregled kaj dr.Fidanka koja sto samata ima ocila kao kose na tegla.[:D] Pozdrav![:)]
The`bItCh dr. Fidanka bila zakon beeeeee!!! [:D][:D][:D][:D]
sapeski
quote:
Originally posted by bluehim
Jas si imam title.[;)]Koj ne go gleda toa,licno ke mu zakaza termin za ocen pregled kaj dr.Fidanka koja sto samata ima ocila kao kose na tegla.[:D] Pozdrav![:)]
Кој спори за твојот title?[:)] Само ние даваме предлог дека овој би ти стоел доста добро![:p]
sapeski
quote:
Originally posted by The`bItCh
dr. Fidanka bila zakon beeeeee!!! [:D][:D][:D][:D]
Таа ти е матичен или? [:D]
bluehim /me ke prifati title cyberman,dokolku nekoja od zenskite tuka vo forumov,ke prifati title "vecna devica".[:D] Pozdrav![:)]
sapeski Штом така, чекаме кандидатка! [:P] А мора ли да е од понежниот пол? [:D]
bluehim Pod Moralno![;)] Pozdrav![:)]
Macidon_ Ke ti najdeme nesto, so se sekiras :)
sapeski
quote:
Originally posted by bluehim
Pod Moralno![;)] Pozdrav![:)]
Нема проблем, јас ќе започнам акција да се најде припадничка на понежниот пол! [:D]
Angelaris tamo e seuste tamo stoi [:D]
The`bItCh
quote:
Originally posted by sapeski
quote:
Originally posted by The`bItCh
dr. Fidanka bila zakon beeeeee!!! [:D][:D][:D][:D]
Таа ти е матичен или? [:D]
more sape .. dete .. !!! [:D][:D] mene matichen [}:)] !?.. pa ne nosam cvikjeri da mi e matichna [8D] btw .. ti ja spomna ne jas .. znachi neshto tebe ti e ne mene [:D]
The`bItCh
quote:
Originally posted by bluehim
/me ke prifati title cyberman,dokolku nekoja od zenskite tuka vo forumov,ke prifati title "vecna devica".[:D] Pozdrav![:)]
a vechna devica vo navodnici kje e !?.. [:D][:D]
bluehim Kako saka neka e.Samo da mu pise vecna devica...sakala vo navodnici,sakala vo nesto drugo nema vrska. Pozdrav![:)]
sapeski
quote:
Originally posted by bluehim
Kako saka neka e.Samo da mu pise vecna devica...sakala vo navodnici,sakala vo nesto drugo nema vrska. Pozdrav![:)]
Размислував за RaGeAnGeL? Шо викаш? [:D]