Johnny English
Johnny English
Whitebaby Koj e ljubitel na Rowan Atkinson aka Mr.Bean aka Crna Guja mora da go gleda ovoj film... se otkostiv od smeenje. [:D][:D][:D]
Causesku Бтњ yURI, филмот со Мр.Бин кога ќе биде познавач на слики е друг... Тој се вика...Мр.Бин најголемата катастрофа на денешницата или така нешто :)
Whitebaby hahahahhahahahahahahahahaha... ama Causesku, i pomoshnikot krvav mu beshe [:D] Go obozhavam Mr. Bean, so solzi me iznasmea. [:D][:D][:D]
OooOo jak film ;)
deni tipot psihicki se rastroil za navodno ne uspehot od filmot i moral da odi u klinika
Causesku Mоре што сакаат нека зборат....филмот е лудница :) Од што ми се свиѓаше многу, го преведов .... Ако сака некој превод нека каже слободно :)
Whitebaby More Causesku, na dva pati tolku mnogu se zasmeav shto morav da go pauziram filmot, osobeno koga sleta po greshka vo Bolnicata [:D][:D][:D]
Causesku Хехехехеехехе Човече филмот е лудница :) Истото што го кажа Дени и јас го прочитав по нашиве весници некаде....и навистина ме зачуди.Откако го преведов го дадов на луѓе да го гледаат....арно ама и тие некако не беа задоволни, не знам зашто така.А навистина е добар. Доста се смеев на она коа го фрла палтото на закачалка...демек како тој претходниот агент, ама тоа со болницата е најстрава жими се :))) Коа сфаќа дека згрешил каква поза има фатено лелеееееее нездраф е у пм :)) Или сцената со ковчегот....ауууу :)))
Whitebaby
quote:
Originally posted by Causesku Или сцената со ковчегот....ауууу :)))
Leleee zaboraviv na taa scena... [:D][:D][:D][:D][:D]
yURI cek cek se pravi muabet za filmot kaj shto ke stane kral na UK ili pak onoj film koga ke go pratat vo USA kako golem poznavach na sliki ?
Whitebaby Filmot kaj shto e agent MI7, i da mislam deka ke stane kral na UK, po greshka. [:D]
Thunder from down under
quote:
Originally posted by yURI
cek cek se pravi muabet za filmot kaj shto ke stane kral na UK ili pak onoj film koga ke go pratat vo USA kako golem poznavach na sliki ?
ne be, ne e toj film,go imam gledano toj sto velis ti,ko e zaeba slikata od 10 milioni :)) vo zivo McLaren vozit od 2 milioni funti da si ebit covekot,10 pati go imat cuknato
dejan Ne sum go videl filmot, ama jas ne sum covek sto ke gleda na slika kako e. A jas ne go sakam mr bean, glumecot, i za toa mislam ne e dobar filmot.
Causesku Навистина добро глуми и тој(помошникот). Ама штета не сум го видел во ниеден друг филм.Не знам зашто :)
јузер Луд филм, ама полуди му се сериите![^]
Causesku Еве мало потсетување за Whitebaby, и воедно за оние кои што не го гледале филмот :) Mr.Bean слета во болницата по грешка....[:D] [img]http://www.lukaroski.com/forum/mr_bean_vo_bolnica.jpg[/img] Мr.Bean на погребот по грешка....[:D] [img]http://www.lukaroski.com/forum/mr_bean_na_pogreb.jpg[/img] Mr.Bean крал по грешка....[:D] [img]http://www.lukaroski.com/forum/mr_bean_kral_po_greshka.jpg[/img] Реков. Гледајте го филмот ептен е добар [:D]