Форумско препуцавање
Форумско препуцавање
fio Еден од моите омилени спортови... Ситуацијата знае доста често да се разжешти до максимум, учесниците се надркани ко пит-були, а сеирот е огромен. Да се живи и здрави тие шо ги измислија форумите :-)
f9 Ne be ,trenirame za vo parlament...
Angelaris hAHAHaHahahha taka e [:D]
Maverik
quote:
Originally posted by f9
Ne be ,trenirame za vo parlament...
Kakov parlament be, za vo kooperacija da bideme glavni za toa e treningot
јузер добро ќе биде парламентарциве да имаат посебен форум, да гледаме сеир
deni fio koja epizoda ti beshe najinteresna ? potseti se na Tacka versus site, puzder ve napravi
fio Тачка беше гола вода :-) Ај да не навлегувам подлабоко :-)
darkjesus navlezi bash toa go sakam:))))
Angelaris vlezi vleziiiii [:D]
deni topik " idiotizam kickol " admini oti go nema u arhiva ? kopav , ne go najdov
SpaceLily votni se :))))