Ima nekoj shto e direktno zapoznaen so ova?
Ima nekoj shto e direktno zapoznaen so ova?
melpomena ВО ГТЦ И ВО ГРАДСКИ ПАРК Скопјанки напаѓаат, мажите бегаат Скопските девојчиња упорно и секој ден напаѓаат по еден дечко. Завчера се тоа се случуваше во ТЦ "Бисер" и Градски парк, а вчера истото се повтори и во ГТЦ. Овој пат слики добивме од неколку читатели, кои случајно како минувачи биле сведоци на вакви, засега нејасни , ситуации. И вчера, додека жените атакувале над момчетко кое се шетало во ГТЦ, имало што да се види-од влечење по раце, тегненење, до обиди за бакнеж по глава, врат, лице... "Вест" разговараше со неколку скопски психолози, од кој побаравме мислење и психолошка анализа за однесувањето на скопските девојки. Дали се работи за некакаво женско душевно растојство или пак моментална реакција заради Св. Валентин? Конкретни одговори не добивме, зошто и на психолозите не им е јасно, дали ваквите реакции се должат на убавите момчиња од нашиот град, дали се тоа наглите промени на температурите или пак некакава женска опсесија? Факт е дека во градов нешто се случува, ама се уште никој не може да даде објаснување. Пак останува прашањето: зошто секој ден по некое момче на различна локација во Скопје, е плен во канџите на скопските девојки. (А. Г.) prevzemeno od vest p.s. Dali nekoj znae podetalno za vakvite sluchuvanja, i shtoe vsushnost fintava, zoshto navistina ne mi e jasno.[:0] I... normalno vozrasnata struktura na "Zhenskite napagjachki"[:D]
Thunder from down under candid camera 100% :)
Thunder from down under ako e reklama fio morat da ti kazi, nekoja grcka televizija mozi da e
sfetle na site tv i radio kanali...samo za toa se zbori...vise dosadni se:))) znaes kaj nas kako e...edna vakva rabota i cel grad samo za toa zbori:)
Maverik Сакат си го де, шо има чудно у тоа Е сеа шо е некоја од тие глупавите финти на Зоран Павлов за скриена камера, тое е веќе друга приказна :)
OooOo Thunder i ja mislam deka e sve ova nameshtaljka
fio Финта е, ќе се праи реклама, ова е пред-реклама ко оние празнине билборди шо ги оставаа со по некој збор :)
fio Ej, ima eden idiotski sajt, ama seushte ne otkrivaat sho e forata so trchanjeto. Kliknete [url="http://www.whatisdrivingwomencrazy.com.mk"]tuka[/url]
melpomena Dali se otkri sho e rabotava? :)
sapeski мелпомена реклама за Аxe e.
melpomena [:D][:D][:D]
Thief Што ги излудува жените? Axe! [;)]