ПЕРЕЊЕ ПАРИ
ПЕРЕЊЕ ПАРИ
f9 Еден од клучните луѓе во создавање на Охридскиот рамковен договора Франсоа Леотар денеска од парискиот суд е осуден на 10 месеци затвор условно, за перење пари. Кога вие би переле пари ,кој прашок би го употребувале
RaGeAnGeL a kaj si se bonux i ariel a???[:D][:D]
GoDsHaNd Zaboravi da stavish perenje na raka so svinski sapun :))
Thunder from down under
quote:
Originally posted by GoDsHaNd
Zaboravi da stavish perenje na raka so svinski sapun :))
da , svinski sapun e najdobro,ama da mava malce na lavender ili na limon , da mirisa podobro
GoDsHaNd Dobro de, svinski sapun so aroma na limun :) Ama da ne pocnat tie da go upotrebuvaat za mienje na kosa, race i slicno:)
fio Не ме ни изненади веста, ионака фраерот многу извољеваше док беше тука, гарант доста кеш собрал од шоковите