WANTED!!!
WANTED!!!
fio Најпрво, му благодарам на вредниот Администратор кој се потруди да го скине топиков, не знам од која причина, меѓутоа кој и да е му посакувам се најдобро и во иднина, keep up the good work![:)] Него да се навратиме на темата: Се бара интелегентниот оператор кој успеа да стави ваков бан: * GOSPODIN_ ([email protected]) has joined #macedonia * AlexGreat sets mode: +b Gospod*!*@* * GOSPODIN_ was kicked by AlexGreat (banned:BorisVM is [email protected] * ooooooojjj jas sum << da da ti si, ali NADVOR!) Значи да проанализираме, тип кој краде никови и заслужува бан од типот на 1)*!*[email protected]* или 2)*!*@VirtuoS.users.undernet.org добива “интелегентен бан“ од типот на 3)Gospod*!*@*
NARCIS` samo da se napagalo...c c c
Strelec ostavete go deteto... rodenden mu e! a baska sto postovive mu se zamena za apaurini!:) Cestit rodenden fio! i sozemi se malku... rodendenot znachi deka si edna godina postar, pa potrudi se da se zabelezi malku progres i bidi za edna godina poumen, pozrel, posarmanten itn.!:)
NARCIS` e aj ..srejken neka ti e ,neka ti se mnozat god i se najubavo
a-pin-dim ova godina fio poveke zenski pa i tapan da udrit ;O)
fio Нарцис, да погодам, од тебе е ставен банот нели :)
fio
quote:
Originally posted by Strelec
ostavete go deteto... rodenden mu e! a baska sto postovive mu se zamena za apaurini!:) Cestit rodenden fio! i sozemi se malku... rodendenot znachi deka si edna godina postar, pa potrudi se da se zabelezi malku progres i bidi za edna godina poumen, pozrel, posarmanten itn.!:)
Тогаш фио не би ја задржал автентичноста на фио, фио не би бил фио ако на форумов се прикаже како зрел, умен итд.
a-pin-dim
quote:
Originally posted by fio
Нарцис, да погодам, од тебе е ставен банот нели :)
не е НАРЦИС сосама друг човек!
orko jas go staviv banot.
DJ_SHEMA Koj raboti, toj i greshi.
sapeski
quote:
Originally posted by DJ_SHEMA
Koj raboti, toj i greshi.
Ова стално го пишуваа во "Наш Свет" кога бев основно.
fio
quote:
Originally posted by DJ_SHEMA
Koj raboti, toj i greshi.
Орко е срцка бе, него му се прашта све [:)][:X]
orko cmoka fikis