Свекрва кај Нора у емисија
Свекрва кај Нора у емисија
јузер Укључувам телевизор и што ќе видам. Едно типче првпат го гледам, кога почна да ги реди сите познати фаци у државава, божем он е толкав фраер што сите му се недораснати.[}:)]
sfetle tipot inace e voditel na "13-ka za najuspesnite"...nagradi shto gi dodeluvaat srednoshkolcite... kako ne si cul za nego...imase dosta tracevi za nego periodov...pa deteto iznervirano kje go tuzi Toni Mihajlovski radi navredata na Zlatna Bubamara... za tie godini mnogu ubavo zboruvase i bese dosta kulturen spored mene... pozdrav
Thief Јас само се чудам кој му дал нему право да дава награди во име на „средношколци“?! Пак перачи на пари и луѓе кои на своите приватни забави сакаат да им дадат медиумски и естраден шмек?! Епа, преку глава ми е од такви! Нека ме тужи мене сега, ама нека знае дека ќе треба да докаже во чие име прави манифестации и колку е „во плус“ неговото конто после последната негова приватна забава. Btw, не го знам типчето, а баш би сакал да видам кое е ... онака ми излегува фацата пред очи, ама...
sfetle kupi "Luna" kje vidis za kogo stanuva zbor:))
Thief Ма, не купувам Луни за такви личности (за други од нашава естрада веднаш би купил [:D])... Само да го начекам некаде „во живо“! Ух, се‘ ќе му раскажам, па нека ме тужи и мене, ќе се влечкаме по судови... Абе, ајде, се намножија „естрадни ѕвезди“, глава не можеш да кренеш од нив... Фактори во шоу - бизнисот, избори... пф... не можам да пишувам на оваа тема, а тоа да биде нешто умно - ми се ежи кожава, трпки ме лазат и не расудувам со полн капацитет! [;)]