LjuboVno PIsmO
LjuboVno PIsmO
kopacot Најмила Сузе, Знам дека се договоривме да не контактираме извесен периодот, да се оладиме малку", ама јас не можев повеќе да чекам. Дента кога замина, си ветив дека никогаш повеќе нема да ти прозборам. Но, тогаш само цвикав како повредено дете. Сепак, никогаш не сакав да бидам првиот што ќе исконтактира. Кога си фантазирам, ти секогаш ми се враќаш ползејќи. Изгледа дека мојата гордост го бара тоа. Но сега гледам колку ме чинеше таа моја гордост. Уморен сум од преправање дека не ми фалиш. Не ми е гајле ако изгледам како папучар. Ич не ми е гајле кој прв ќе исконтактира, битно е да бидеме заедно. Можеби е време да прозборат нашите срца, и тоа силно. А ова вика моето срце... Нема ниедна како тебе Сузе.. Те барам во очите и цицките на секоја која ќе ја видам, но не е исто. Не се ни блиску. Пред две недели сретнав една цура во Маракана и ја земав дома со мене. Не го кажувам ова да те повредам, туку да ти покажам колку сум очаен. Таа беше мала, 19- тина години, со онакво екстра тело како да тренира уметничко клизање. Цициња, газе, страва. Сакам да ти кажам, ептен екстра тело. Сон за секое машко. Да, ама кога седев на каучот си помислив околу тоа кои ствари почнале да ми значат во живот. Све е тоа вештачко, екстра тело не значи ништо. Дали тоа прави супер секс? Во овој случај да, ама ме разбираш што сакам да ти кажам, нели? Дали тоа ја прави добра девојка? Дали има подобро срце од мојата Сузе? Чисто сумњам. Досега за ова никогаш не сум мислел. Што знам, изгледа малце сум пораснал. Попосле, откако се истурив во неа, се најдов во мисла. Се осеќав испразнето. Не беше до нејзината перфектна техника или до нејзините светкави очиња, нешто друго беше, како да сум изгубил нешто. И тогаш ми текна. Не беше исто дека ти не беше таму Сузе. Ти текнува што мислам? Ништо не е исто без тебе Сузе. Боже, ќе полудам без тебе. Све што правам само на тебе ме потсеќа. Во саботата, сестра ти помина од кај мене да ми врати едно филмче. И си викам, Вики е само дете и све тоа, ама симпатична е и ептен ми е другар низ празново време. Ми има дадено многу добри совети за тебе и општо за жени. Работи на тоа јас и ти да бидеме пак заедно Сузе. И така ние си пиеме во топла када и си збориме за посреќни времиња. И гледам едно тинејџерче со иста ДНК како твојата и само мислам на тоа колку она личи на тебе кога имаше 18. И тоа речиси ме тера на плачење. И после искочи дека Вики нема гајле за анал, и ми текна колку пати сум те терал да пробаме, и како тоа некако не раздели. Ама можеш ли да си замислиш како, дури и кога сум во неа, мислам само на тебе? Озбилен сум Сузе. Знаеш ти убаво, срцето ти кажува дека не лажам. Не мислиш ли дека може да пробаме пак? Да избришеме све и да почнеме отпочеток? Јас мислам дека можеме. Ако мислиш исто, те молам... те молам кажи ми! Ако не, може да ми кажеш каде е даљинското? секогаш твој, Џими (Хендрикс) [:D]
GoDsHaNd Se popraviv, sega sum nova licnost:))
kopacot Bronhi bomBon....ili do zemanjeto vo svoi race bese ?:)))
elena_ http://on.net.mk/statija.asp?id=7477 eh kopac kopac..
kopacot pa vo 2 -riot post kazav deka dodadof neso JAS....so znacit sum go zel od nekade...bitno se zabavuvaVme looooooooool :)
Strelec kopacot plagijator!:)))
kopacot skraja bilo....doma iam pisma 100 pati pojaki so sum gi pisel vo afekt...na vase baranje mozam da gi prilozam za arhivata na zaednicava :)
bluehim looooooooooooooooooooooooooooooool Ziv i zdrav da si me iznasmea.[:)]Lele.Zakon ej!
bluehim
quote:
Originally posted by kopacot
Ама можеш ли да си замислиш како, дури и кога сум во неа, мислам само на тебе? Озбилен сум Сузе. Знаеш ти убаво, срцето ти кажува дека не лажам. Не мислиш ли дека може да пробаме пак? Да избришеме све и да почнеме отпочеток? Јас мислам дека можеме. Ако мислиш исто, те молам... те молам кажи ми! Ако не, може да ми кажеш каде е даљинското? секогаш твој, Џими (Хендрикс) [:D] ahahahahahahahahahahahahahahahahaha
kopacot toj jas mu go dopisav za da imat Rock MeTal Soul Pismovo :))))
Biki looooooooool..nego od kaj mi e mene poznato ofa pismovo??![:D]
kopacot pa tebe ti go adresirav so smeneti inicijali :)))) ic ne ti tekvit znacit.....te zapusti kengur lend :)
Biki abe ne e do toa so ne mi tekvit nego ne sakav da te izdam deka si mi go pratil mene..ali aj sea veke koa gi otkrij tajnite javno mozam slobodno da komentiram.. heheheh
The_Crow Podobro pismo u zivot ne sum cital. Kopac definitivno laureat za struskite veceri na poezijata :))))))))))))
kopacot struga nudit neiscrpna inspiracija za vakvi sex fantazii :)))))) Go Struga Go :)
Biki abe deka jas mu bev insiracija inace ... hehehe
Biki
quote:
Originally posted by kopacot
struga nudit neiscrpna inspiracija za vakvi sex fantazii :)))))) Go Struga Go :)
ete..do skoro celo vreme mi vika ti mi bese inspiracija pa sea struga[:(]..evaaaaaaaa[xx(]
slasa kopacot na popust navalete devojki [img]http://www.byggvizion.com/bilder/annonser/autocadlt-korsuppdatering_animering_med_stjarna.gif[/img]
kopacot more zas me kazvit slikava veke spruzen.....ke mislet lesna ptica sum :(
SpaceLily kopacot znam deka si nesaglam peer me presmea ebate :)))))
bluehim Taka mu treba koga sedi non stop so toa siseto vo raka...daj be i mene malku.[:(]
RaGeAnGeL krume peer loooooooooooooooooooooooooooooool[:D][:D][:D]ah pushta suze
zaljubena vo tebe kopche a ova pismo go znajsh..... :PPPPPPPPP Драг мој, Минаа три месеци како сме заедно и работите не се онакви какви што ги мислев. Сакав ова да ти го кажам утре ама бидејќи ти го откажа состанокот за да гледаш плеј оф, го правам ова вака. Еве за што се работи. Генерално, ти си пристоен дечко и се надевам дека еден ден ќе ја најдеш вистинската жена за тебе. А кога ќе ја најдеш, се надевам дека или таа ќе биде фригидна или дека ќе научиш да ја ебеш подобро отколку што ме ебеше мене. Затоа, во интерес на твојата идна среќа, решив да ти дадам неколку совети. Господ знае дека се обидував ова да ти го кажам и порано ама гледав тоа да не го рани твоето меко его. Како и да е, времето за дипломатија истече....[:D]
kopacot bluehim zej cefka i ela da smukame :)) zaljubena vo mene aka Natush ...... a znajs deka sve to so frigidnosta e radi to deka mi e mal ?:)) da mi kupite za rodenden lubrikant za prodolzvenje :)
Angelaris haHaHAHaHAHa more kopacot ova malce i za tebe ko da ke e napisi go tvoeto pismo ne pisi nekoj drugi ovdeka nema smisla muuuhahahah
Biki abe negovo e pismoto..citni pogore ke vidis kaj so napomena deka samo gi smenil inicijalite..ne sakase da se izdade.. ali mu izleta na greska;)))
zaljubena vo tebe pa pechatna greshka maaaaaaaaaaa :o)
GoDsHaNd kopacot na kakva droga si bil koga si go pishuval ova?:))
kopacot lesna :))) Strelec mi ja prepisa na recept :))
Strelec Sekogas stojam na raspolaganje za prijateli!:)
GoDsHaNd Strelec mi trebash mnogu :)))
C0lDPlaY Jas mislam deka posle ova pismo Suze ke mu kupit i Nov Tv So Novo dalinsko [:D][:D][:D]
Biki
quote:
Originally posted by GoDsHaNd
Strelec mi trebash mnogu :)))
per..vo posledno vreme pocna da me staas u misla..hehehehe
Strelec Ne moras da se mislis za GoDsHaNd... Donesi si slobodno zaklucok i nema da pogresis!:)))
Biki ama use poise me stava u misla toa so bas ti mu trebas..:)))
Strelec Pa i za toa nema da zgresis... zatoa daj prezemi gi rabotite vo tvoi race i izlechi go!:)))
Biki sumlja u moite sposobnosti pa bara uteha kaj tebe:))..no dokolku produzi so vaka otkazuem i meden mesec u toronto i se..ti go prepustam tebe hehehehe
Strelec No thx!:) Zadrzi si go!:)))
Biki e aj da si go zadrzam stom vikas ehehehe sepak seuste ima nadez deka ke se popravi;))
Biki e sea lakse se dise..hehehe